Ak Universal Motorlu Araçlar - Kawasaki Yetkili Servis Merkezi

Ak Universal Motorlu Araçlar - Kawasaki Yetkili Servis Merkezi

Cumhuriyet Mh.manolya Sk.ali Nazımbey Apt.no. 13/F Alanya Alanya - Antalya

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
100% (1)
İyi
0% (0)
Orta
0% (0)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

5

1 yorum 227

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Ak Universal Motorlu Araçlar - Kawasaki Yetkili Servis Merkezi 'ne ait 1 Değerlendirme Bulunmaktadır

EA
Eşref Aslan 18.09.2023

Kawasaki z 400 motosikletimin 1000km bakımını bugün yaptırdım.ustalarımızın eline koluna sağlık.ilgi ve alaka muhteşemdi.o yoğunluğun arasında Çay ve kahve ikram ettiler.bizimle ustaların herbiri gelip sohbet ettiler.hepsine teşekkür ediyorum. Allah kolaylık versin.

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Kawasaki Markasının Tarihçesi

Kawasaki markası adını kurucusundan alır. Shoza Kawasaki…. 1878 yılında bugün dahi en iyi teknolojik alt yapıya sahip olan tershaneyi kuran kişidir. Havada, karada ve denizde kullanılan araçların motorları onunla yol almış ve gelişmiştir… 1911 yılında Japonya’nın ilk buharlı trenide Kawasaki tarafından yapılmıştır. Günümüze göre yorumlarsak, Shinkansen üretimide Kawasaki tarafından gerçekleştiriliyor. Shinkasen bir tren olduğunu belirtmekte fayda var. Ama en hızlılarından.


Havacılıkta herkesin herkesin bildiğin wright kardeşlerim icadından yaklaşık 15 yıl sonra ele alınıyor. Buna rağmen bugün uzay uçuşları gerçekleştiriliyor. Ayrıca helikopter ve jet-ski üretiminide tüm hızıyla devam ettiriyor.

 İkinci dünya savaşının dünyaya getirdiği ağır sonuçlar bir yana dursun, 1949 yılında ilk Kawasaki motorları üretimine başlanıyor. 1960’lı yıllara kadar hafif tür diye adlandırdığımız motosikletlerin üretimine devam ediliyor. Sonrasında ise 4 zamanlı ve hemen akabinde 2 zamanlı 250 ve 350 cc’lik motorların üretimine başlanıyor. Bu aslında dünyanın fethi gibi bir değişim ve gelişimi ifade ediyor. 1972 yılında sie 0-100 km arasını 4,7 sn’de kucaklayan 900 Z1 üretiliyor. Sonrasını anlatma gereği duymuyoruz. Malumunuz artık Kawasaki markasını hepimiz tanıyoruz.Yedek Parça & Servis & Yedek Parçalar

Orijinal Parçalar Kawasaki motorunuzun optimum performansta çalışmasının ve çalışma ömrünü uzatmanın anahtarıdır.

Satış sonrası yedek parçalar benzer görünebilir, ancak yalnızca Orijinal Parçalar orijinal motor tasarımının bir parçası olarak test edilmiş ve onaylanmıştır ve Kawasaki'nin yüksek performans ve dayanıklılık standartlarından yararlanmaya devam etmenizi sağlar.
Kawasaki Engines Orijinal Parçaları konusunda emin olabilecekleriniz:

Orijinal motor tasarım özelliklerine uygundur
Performans ve uyum için Kawasaki mühendisliğince onaylanmıştır
Orijinal performans seviyelerini korumak için en iyi seçeneği sağlar
Motorunuzun garantisini korumaya yardım eder
Bujiyi, yağ filtresini veya hava filtresini değiştirmeniz gerektiğinde Müşteri Elektronik Parça Kataloğumuzu kullanarak ihtiyaç duyduğunuz parça numarasını tanımlayarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Siparişinizi vermek için kolayca parça numaranızı indirin ve telefon veya e-posta yoluyla ya da şahsen yerel satıcınıza başvurun.Anahtar Kelimeler: kawasaki, motosiklet, kawasaki antalya, deniz araclari, jetski, motosiklet yetkili servis, kawasaki servis, kawasaki teknik servis, z-moto, ninja kawasaki, kawasaki z900,

Tüm Servis Kategorileri