Anıl Ticaret - RS Servis Merkezi

Anıl Ticaret - RS Servis Merkezi

Cumhuriyet Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:17 Tekkeköy/Samsun Tekkeköy - Samsun

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
0% (0)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
100% (3)
Ortalama Puan

1

3 yorum 464

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Anıl Ticaret - RS Servis Merkezi 'ne ait 3 Değerlendirme Bulunmaktadır

MK
Mehmet Kaya 25.07.2022

Hiç güzel bir işletme değil Müşteriye ilgi sıfır sakın tercih etmeyin

ZT
Ziya Tuğrul 25.07.2022

benim aracıma durduğu yerde 17.06.2022 de çarpan araç kusurlu idi değişmesi gereken tamponu ikiye kesip başka tampondan ekleme yapıştırma yapmışlar takarken tekrar ayrıldı götürdüm tekrar yapıştırılacak başka türlü olmaz dediler inatla bi tampona pert raporu vermedi itiraz dilekçesi yazdım ne arayan ne soran var arabam hala sanayide 25.07.3022 kaç gün oldu hala bekliyorum ayıptır günahtır

AA
atakan atalay 04.03.2020

berbat ötesi... 12 ocak 2020 de aracım park halinde iken kırıma uğradı önce dosyayı açmadılar,yanlış dosya gitmiş dediler, günlerce parça bekledim aranmamış bile 29.01.2020 sonra parçayı kendim buldum kendim getirttim(yalnızca 15dkde) getirttiğim ürünün faturasını kaybettiler tekrar fatura getirttim 14 şubatta dosyayı kapatmalarını talep ettim işçilikler netleşmedi dediler 17 şubatta sordum yanıt bile vermediler 20 şubatta sordum e faturaya dönmesini bekliyoruz dediler???? 4 martta sordum hala gönderilmemiş... biz size döneceğiz deyip dönmemeleri vs onları saymıyorum bile

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

RS Servis Hakkında

03 Aralık 2008 Tarihinde kurulan RS, 6 aylık Ar-Ge çalışmaları neticesinde 02 Mayıs 2009 Tarihinde düzenlenen tanıtım toplantısıyla otomotiv sektöründeki hizmetlerine Radiator Services modülü ile başlamıştır.

RS'nin kuruluş amacı; kurumsal yönetim anlayışı ile unutulmaya yüz tutan Türk esnaflık prensiplerinin harmanlanarak, hem müşteri memnuniyeti hem de geleceği sağlam temeller üzerinde kurulu güçlü bir kurumsal şirket yapısı oluşturmaktır. Kurucumuz Ünal Ünaldı'nın babası Zeki Ünaldı'dan devraldığı otomotiv sektöründeki geleneksel tecrübeler ve üniversite eğitimi ile pekiştirdiği 11 yıllık bilgi birikimi ve sentezin ürünü olan RS, 3 ayrı hizmet modülünden oluşmaktadır.

Repair Systems: Sektörde mini onarım olarak bilinen, dünya literatüründe PDR, PR, IR, WR ve BR olarak tanımlanan boyasız göçük düzeltme, lokal boya tamiri, döşeme tamiri, cam tamiri ve tampon tamir sistemleridir.
Renew Solutions: Oto yenileme sektörünün; boya koruma, döşeme koruma, motor koruma olmak üzere tanımladığı oto bakım koruma ve yenileme sistemleridir.
Radiator Services: Türkiye distribütörü olduğumuz Durafix Easyweld teknolojisi ile onarımlarını gerçekleştirdiğimiz radyatör ve alüminyum yedek parça tamir sistemleridir.


Bu üç ayrı sistemden; Repair Systems ve Renew Solutions, RS'nin üç yıllık detaylı araştırma ve çalışması neticesinde, 4 Mayıs 2012 tarihinde şirketimizin kuruluş amacına uygun bayii ağı ile hizmete girmiştir.

Bugüne kadar servis merkezlerinin dış görüntüsünden veya büyüklüğünden çok, tamamıyla kaliteli ve güvenilir hizmet sunmasını ilke edinen RS, bu düsturda franchise bedeli almadan kurduğu güvenilir ve kaliteli bayi ağını, kalite politikası doğrultusunda kurumsal kimliğine uygun yenileme çalışmalarını da hızla sürdürmektedir.

Emin adımlarla hedeflerine ulaşmak için kazancını hep yatırıma dönüştüren, çok çalışan, sürekli kendini yenileyen dinamik ekibimiz ve RS servis merkezlerimiz ile oto yenileme sektörünün lider kuruluşu olma yolunda ilerlemeye devam edeceğiz.Servis İşlemleri


Repair Systems: Sektörde mini onarım olarak bilinen, dünya literatüründe PDR, PR, IR, WR ve BR olarak tanımlanan boyasız göçük düzeltme, lokal boya tamiri, döşeme tamiri, cam tamiri ve tampon tamir sistemleridir.


Renew Solutions: Oto yenileme sektörünün; boya koruma, döşeme koruma, motor koruma olmak üzere tanımladığı oto bakım koruma ve yenileme sistemleridir.


Radiator Services: Türkiye distribütörü olduğumuz Durafix Easyweld teknolojisi ile onarımlarını gerçekleştirdiğimiz radyatör ve alüminyum yedek parça tamir sistemleridir.Anahtar Kelimeler: rs servis, ozel servis, yetkili servis, rs servis samsun, otomotiv bakim, binek arac, mini onarim,

Tüm Servis Kategorileri