Ankara Dell Teknik Servis Merkezi

Ankara Dell Teknik Servis Merkezi

Kabil Caddesi74 / A Öveçler - Dikmen - Ankara ( Eski 4 Cad.) Çankaya - Ankara

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
100% (1)
İyi
0% (0)
Orta
0% (0)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

5

1 yorum 349

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Ankara Dell Teknik Servis Merkezi 'ne ait 1 Değerlendirme Bulunmaktadır

MT
Musafa Taşlı 20.08.2022

Çalışanlarına ve sahibi Uğur beye çok teşşekür ediyorum uzun yıllardır firmamızın Laptoplarına bakıyor.

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Dell Hakkında
Bilişim sektöründe 27 yılı arkada bırakan şirketimiz bu konuda Ankara’da en iddialı firmalardan bir kaçı arasına girmektedir. Kurulduğu günden buyana büro makineleri Yazıcı Fotokopi, Plotter ve Faks makineleri satışını ve teknik servisi hizmetlerini vermekte olup 2000 yılını başında bilgisayar servis sektörüne de girmiş ve bu konudada eğitimli personeli ve tam donanımlı teknik servisiyle ve ekipmanlarıyla ağırlıklı olarak notebook ve laptop tamirini yapan firmaların arsına girmiştir.

Teknolojinin gün gün takip eden firmamız Grup İletişim sizlere bireysel ve kurumsal anlamda hızlı, güvenilir, etkili ve kalite anlayışından ödün vermeden ilerleyerek Tüm Türkiye’de bilgisayar Yazıcı ve Plotter makinelerinin servis hizmeti sağlamaktadır. Grup iletişim yüksek eğitimli personel statüsü, uygun fiyatları ve yüksek kaliteli Teknik servis hizmetleri vermektedir.Dell Notebook, Laptop ve Pc lerde karşı karşıya kaldığınız arızalarda ve sorunlar Dell Teknik servisimiz her zaman yanınızda, Dell cihazlarınızda arıza ne olursa olsun teknisyen arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede tamiri ve bakım gibi işlemleri yapılarak sizlere teslim edilir.

Dell Laptop ve Masaüstü bilgisayar ve serverların arızalanan ve bakım yapılarken kullanılan yedek parçalarıda Dell servisimizde bulunmaktadır, Ayrıca Dell Şarj aleti, Dell Batarya, Dell Ekran kartı, Anakart, Harddisk, Ram, Klavye gibi tüm yedek parçaların satışını da kullanıcılara yapmaktayız.Anahtar Kelimeler: dell, teknik servis, bilisim, elektronik, bilgisayar, dell teknik servis, ozel teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri