Artı Servis Yetkili Teknik Servis - İstanbul

Artı Servis Yetkili Teknik Servis - İstanbul

Abide-I Hürriyet Caddesi 98/A Şişli - İstanbul Şişli - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Artı Bilgisayar A.Ş. Troy Apple Premium Reseller
Artı Bilgisayar 1992 yılında, bilgisayar sektöründe ofis otomasyonu amacıyla kurulan, kurumsal ve bireysel kullanıcılara bilgisayar ve yan ürünleri pazarlayan, yazılım/donanım desteği sağlayan, satış sonrası hizmet sunan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluş olarak deneyimli uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir.


Türkiye'deki en büyük APR (Apple Premium Reseller) olarak 24 yıldır hizmet veren şirketimiz, bu tarihten beri en çok Apple satan firma unvanını korumaktadır ve her yıl ana tedarikçimiz Bilkom tarafından aldığımız birincilik plaketleri ile bu başarımız ödüllendirilmektedir.

Mağazalarımız dünyadaki konseptlere uygun olarak dizayn edilmiş olup, şirketimiz müşterilerine Apple ürünlerini yakından tanıma fırsatı ve teknik ekibimiz ile satış sonrası destek sunmaktadır. 2006 yılında açılan Troy - Kanyon mağazamız Avrupa Yakası'nın ilk Apple Premium Reseller'ıdır. Yine 2006 yılında açılan online satış sitemiz kolaycaal.com, Artı Bilgisayar’ın sunduğu hizmetleri müşterilerine sunma amacı taşımakta, teknolojik ürünleri üretici ve tedarikçi haklarını gözeterek uygun fiyatlarla tüketici ile buluşturmaktadır.


2009 yılında açılan ikinci Troy - City's mağazamızı, 2012 yılında açılan Troy - Capitol mağazamız takip etmiştir. Yine 2012 yılında açılan online satış sitemiz troyestore.com, Troy Apple mağazalarının internete açılan yüzüdür. troyestore.com Troy mağazalarımızdaki tüm Apple ürünlerini ve geniş ürün yelpazesine sahip Apple aksesuarlarını müşterilerine cazip indirim fırsatlarıyla sunmaya devam etmektedir.

Haziran 2013'te ise Troy Marmarapark Beylikdüzü mağazamız Türkiye'nin en büyük Apple Premium Reseller'ı olarak müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Ağustos 2013'te ise ilk İstanbul dışı mağazası Markantalya AVM Antalya'da açmıştır.

2016 yılı itibariyle İzmit 41 Burda mağazamız açılmıştır.

24 yıllık geçmişi ve uzman kadrosu ile Artı Servis, 98% müşteri memnuniyeti ve 84% müşteri sadakati ile Apple Yetkili Servisleri arasında örnek gösterilen servis konumundadır.
Eğitim
Mac’inizden ve iOS cihazınızdan daha fazla keyif alabilmenizi ve daha verimli olabilmenizi sağlamak için dersler, demolar ve etkinlikler sunuyoruz.


Kurulum Hizmetleri
Sürekli güncel ve çalışır durumda olmanızı sağlamak için gerekli ek donanımları ve yazılımları kurmayı üstlenebiliriz.


Onarımlar
Apple sertifikalı personel, sorularınıza cevap vermek, sorun gidermek ve onarım yapmak için sürekli hazırdır.


Hizmetler ve fiyatlar ile ilgili daha fazla bilgi için mağaza personelimize danışın.
*Tüm hizmetler mağaza içinde geçerlidir.Anahtar Kelimeler: apple, arti bilgisayar, teknik servis, bilisim, elektronik, iletisim, apple teknik servis, ozel teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri