Atacell İletişim Teknik Servis Merkezi

Atacell İletişim Teknik Servis Merkezi

Ferıt Selım Pasa Cd. No:3 Bahçelievler / İstanbul Bahçelievler - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

BİZ KİMİZ?

Atacell İletişim; mobil ve bütünleşik iletişim hizmetlerini Turkcell bünyesinde sunan bir teknoloji hizmeti  ve iletişim şirketidir. Türkiye’nin en büyük mobil iletişim şirketi Turkcell aracılığı ile; bireylerin ve kurumların mobil ve sabit şebekeleri üzerinden ; mobil ses, sabit ses, mobil internet, sabit internet, Tv hizmeti,ürün satışı ve katma değerli bireysel ve kurumsal hizmetler sunmaktadır.

Şirketimiz, iletişim ve teknoloji alanındaki hizmetlerine, mobil iletişimin Türkiye’ye henüz ulaştığı 1994 yılında başlamıştır. Bu yıllarda araç telefonları, dahili santral, fax ve oto müzik sistemlerinin Türkiye’ye getirilmesinde rol oynayarak, yurtiçi ve yurtdışı teknolojik gelişmeleri yakından takip etmiştir ve iletişimin cep telefonlarına taşınmasında ülkemize öncülük eden Turkcell’in çatısı altında yer alarak, ürün ve hizmetlerini müşterilerileriyle buluşturmuştur.  Şirketimiz bu sektöre adım attığı ilk günden beri, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı, hayatlarını kolaylaştırmayı ve müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümü yaratmayı ilke edinmiş ve “İletişimin Yenilikçi ve Güvenilir Yüzü” olmayı hedeflemiştir.

Türkiye genelinde verdiği hizmetler ve performansı ile Turkcell tarafından birçok ödül alan mağazalarımızda; müşterilerimizin iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına yüksek kalitede cevap vermeyi amaçlamaktayız.

24 yıldır en iyi ve en yeni hizmeti sunma anlayışımızı, her geçen gün geliştirmek adına oluşturduğumuz internet platformumuz ile; müşterilerimize artık daha geniş kapsamda yaratıcı ürün ve hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin yükselen beklentilerini karşılamak ve hayatlarını kolaylaştırmak için; servislerimizi geliştirerek sunabilmenin öneminin farkındayız ve var gücümüzle çalışıyoruz.Atakask Mobil cihazlarınızda karşılaşabileceğiniz ısı sorunları, kırılma, darbe, voltaj hatta hırsızlık ve gasp gibi durumları kapsayan, kasko hizmetimiz ile, mobil cihazlarınızı her an ve her şartta güven altına alabileceğiniz hizmettir. Kasko hizmetinin dışında, Atakask hizmeti ile; danışmanlık ve teknik destek hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.Anahtar Kelimeler: atacell, turkcell, teknik servis, bilisim, elektronik, iletisim, yetkili teknik servis, has teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri