Ateş Elektronik Samsung Yetkili Teknik Servis

Ateş Elektronik Samsung Yetkili Teknik Servis

Fatih Mah. İbrahim Ay Cad.pembe Köşk Apt.no:1 22100 Edirne - Edirne

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Ateş Elektronik, 1968 yılında Mustafa Ateş tarafından kurulup 1984 yılına kadar radyo ve siyah beyaz tv tamiri yapmıştır. 1984 yılında Ersin ATEŞ işleri devir almış , Sanyo (İES) ve ITT S. Lorenz (META) firmalarına Trakya Bölge Servisliği yapmıştır. Daha sonra 1999 yılından itibaren Özcan ATEŞ ve Özkan ATEŞ’in aynı çatı altında toplanıp genç ve dinamik kadrosunu oluşturarak sektörde emin adımlarla ilerleyen bir şirket haline gelmiştir.
İhtiyaç sahiplerinin her alanda ihtiyaçlarını gidermeyi hedefleyen Ateş Elektronik, kendi ürettiği çözümlerin yanı sıra, kuruluşundan hemen sonra Dünya’da kendini kanıtlamış firmaların ürünlerinin kurulumu ve destek hizmetlerini vermek üzere servislikler almıştır.


Ateş Elektronik, üç nesildir devam eden ve dededen toruna olmak üzere sürekli büyüyen bir firmadır.
Ateş Elektronik, azimle geldiği bugünkü noktada, sektör liderleri de dahil bir çok müşterisine "en çok tercih edilen" olmanın verdiği sorumluluk ve bilinçle hizmet vermeye ve kesin çözümler üretmeye devam etmektedir 
Teknik servisimizde Samsung Televizyonların tamir bakımları yapılmaktadır.Sizden tamiratının yapılması için alınan cihazlarınız onarımı gerçekleştirildikten ve tüm testleri yapıldıktan sonra tekrar adresinize teslim edilir,Teknik servis atölyemizde onarımı gerçekleştirilen cihazlarınıza tamiratının yapıldığı gün geçerli olmak kaydı ile 6 ay ile 1 sene arası garanti verilir.
 
Kamera
ve
Fotograf
Makinasi
Fotoğraf Makinesi ve Video kamera tamiri konusunda her zaman en uygun çözümleri üreten yetkili servisimiz alanında "en iyi" olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
Servisimizde çalışan teknisyenlerimiz bir çok kez yurt içi ve yurt dışı eğitimlere katılarak Fotoğraf ve Video tekniği eğitimleri alarak konularında uzmanlaşmışlardır
 
Toplu
Uydu
Sistemleri
Ateş Elektronik sizler için oturduğunuz apartman ve sitelerin en kaliteli ürünler ve işçilikle uydu sistemlerinizi sorunsuz şekilde kurulumunu ve onarımını tamamlar. Binalarda, dairelerin digital uydu yayınlarından toplu olarak faydalanmaları için kurulan, çanak kirliliğini önleyen uydu sistemidir. Digital uydu alıcısı olan her daire,Türksat uydusundan yayın yapan 250’den fazla Türk kanalı ile,Hotbırd uydusundan yayın yapan binlerce yabancı kanalı digital görüntü ve ses kalitesiyle izleyebilir(Sistem isteğe göre digitürk uydusunun(Eutelsat W3)yayınlarını alabilecek şekilde kurulabilir.Bu şekildeki kurulumlarda daire digitürk abonesi ise, diğer uydu yayınlarının yanı sıra digitürk kanallarınıda izleyebilir). 

 
Kamera
ve
Güvenlik
Sistemleri
Toplu yaşam alanlarında yada iş yeri güvenliğinde , kendini kanıtlamış markalarla güvenlik sisteminizin hızlı ve kaliteli işçilikle montajını ve onarımını yapar. Gelişen teknoloji sayesinde güvenlik sistemleri de son derece gelişmiş özelliklere sahiptir. Elektronik teknolojisinin bir ürünü olan elektronik güvenlik sistemleri ile artık evimiz, iş yerimi ya da araçlarımızda çok daha güvenlidir.
 
Masaüstü
ve
Notebook
Notebook tamirine büyük paralar ödemeyin. Ateş Elektronik Notebook Tamir Merkezinde Samsung marka notebook, minibook, netbook, tablet bilgisayar, bilgisayar parçaları ve play station tamir ve bakımlarını, uzman ekibimiz ile son teknolojiye sahip ekipmanlarla profesyonel ve garantili bir şekilde yapmaktayız. 100% müşteri memnuniyet yaşamak için size bir telefon kadar yakınız
 
BGA
Rework
Station
Günümüzün teknolojilerinde bir çok üründe elektronik kartlar bulunmaktadır. Bu kartların onarımı için Ateş Elektronik BGA Rework Station cihazı almıştır.Bu şekilde arıza yapan anakartların değişimi maliyetli olduğundan yada tedarik edilemediğinden dolayı bir çok anakartın sadece BGA cihazı ile onarımı yapılmaktadır.
 Anahtar Kelimeler: teknik servis, ates elektronik, yetkili teknik servis, casper servis,

Tüm Servis Kategorileri