AYAZ SOĞUTMA-ISITMA BAYRAKLI - Ferroli Doğalgazlı Ürünler Yetkili Servisi

AYAZ SOĞUTMA-ISITMA BAYRAKLI - Ferroli Doğalgazlı Ürünler Yetkili Servisi

Ayaz Soğutma-Isıtma Bayraklı - İzmir

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
100% (1)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

3

1 yorum 291

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

AYAZ SOĞUTMA-ISITMA BAYRAKLI - Ferroli Doğalgazlı Ürünler Yetkili Servisi 'ne ait 1 Değerlendirme Bulunmaktadır

Ali istanbulluoğlu 20.01.2020

Verilen servis Randevusuna uymayan hizmette gecikmede üstünüze yok.ferroli genel merkeze bildiricem bu önemsemeyen tavırlarınızı.tam17 gün oldu .Az önce servis elamanınız geldi.Birbirinizden haberiniz yok bu iletişimsizliğinizi kınıyorum.Servise gelen elaman son derece ukala saygısız .KABEYE GİDDİM BEN DÜRÜSTÜM DEDİ BEN HAKARET EDMEDİM KABEYLE HİZMETİN ALAKASINI ANLAYAMADIM.BEN HİZMET SATIN ALIYORUM DİN DERSİNE İHTİYACIM YOK.bunları genel merkezinize bildiricem İNDİRİM İSTEDİM YAPMADI PARAYI SURATIMA FIRLATTI ELAMANINIZ. BU.KEZ PARAYI fatura istedim faturayı istemeden önce ki fiatla fatura kesilen fiat farklı ..BİR DAHA BAYRAKLI İZMİRDE SİZDEN MEMNUNİYETSİZLİĞİMİ HERKESLE PAYLAŞICAM.

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

AYAZ SOĞUTMA-ISITMA, İzmir Bayraklı ilçede yer almakta olup, KOMBİ + KAZAN-BRULÖR + YOĞUŞMALI KAZAN + KLIMA + CHILLER ISIPOMPASI + TERMOSİFHON branşlarında FERROLİ ve diğer önde gelen markaların teknik servis hizmetlerini vermektedir.

Merkezi Ümraniye’de bulunan FERROLI A.S.’nin. Dünya standartlarında üretilen FERROLI ürünleri, FERROLI TÜRKİYE'nin güleryüzlü ve tecrübeli satış organizasyonu ve yetkili satıcı ağı sayesinde tüketici ile buluşmaktadır.

FERROLI firması satış noktası ve yetkili servisleri ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Yetkili satıcıları genellikle taahhütçü firmalardan oluşan FERROLI, aynı zamanda toplu konut ve endüstriyel satışlar da gerçekleştirmektedir.

Gittikçe artan tüketim bilinci, tüketicinin artan araştırma ve öğrenme ihtiyacı, firmaları kendilerini sürekli geliştirmeye yöneltmiştir. Bu sebeple FERROLI, yetkili satıcılarını ve teknik servislerini bölgesel ve il bazındaki eğitim toplantılarıyla; montaj ve teknik unsurların yanı sıra, serviste ve mağazada davranış, kalite ve yönetim konularında da bilgilendirmeye devam etmektedir. Doğalgazlı ürünlerin satış ve teknik servis hizmetlerini veren lider bir firma olarak FERROLI, 24 saat içinde bakım ve garantili teknik servis hizmeti veren, kaliteli, yaygın ve güvenilir yetkili servisleri, %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen fiyat ve hizmet anlayışı ile "FERROLI Kalitesi"ni yaratmıştır.Bölgemizde ve Türkiye’de iklimlendirme sektörünün en önemli oyuncusundan biri olmak için Ferroli’yi “en güvenilir ve ulaşılabilir” marka konumuna getirmek

Isıtma soğutma sistemleri pazarında ürün ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirerek, performansımızla en iyi olma hedefimize ulaşırken, insanı ve çevreyi korumak ve ülke yararını ön planda tutmak.Anahtar Kelimeler: ferroli, ferroli kombi, ferroli su isiticilari, ferroli termostatlar, ferroli kazanlar, ferroli servis, ferroli yetkili servis, ferroli teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri