Aybest Bilgisayar Teknik Servis

Aybest Bilgisayar Teknik Servis

İstasyon Cd. Mavi İş Merkezi Kat:1 No:1-2 / Muş Merkez - Muş

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

000 Yılında Bilişim Teknolojileri alanında Kamu ve Özel kurumlara yönelik çözümler üretmek üzere kurulan AYBEST gurubu, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen Bilişim şirketleri arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.


7/24 kesintisiz hizmet ile çalışıyor olmamız ve Konusunda uzman, profesyonel kadro. Müşteri ve çalışan mutluluğu odaklı yaklaşım. Katma değer odaklı öncü uygulamalar ile ihtiyaç duyduğunuz her an, bizi telefonun ucunda, bilgisayarın başında bulmanız ve sorunu "derhal" çözüme kavuşturmamız anlamına geliyor. Karşılıklı güven içerisinde yürüttüğümüz çalışmalarımız ve saygıya dayanan profesyonel iş ahlakı. İle Sunduğumuz hizmetlerin ölçülebilir olması, sürekli değişen teknolojiler konusunda sizi eş zamanlı bilgilendiriyor ve yönlendiriyor olmamız bizi ayrıcalıklı kılmakta olup, Hizmet verdiğimiz alanlarda tüm donanım ve yazılım seçimlerinde sektörün en iyi markaları kullanılmaktadır.


15 yılı aşkın süredir sayısız başarılı projeye imza atmıştır. Hizmet verdiği tüm ana iş kollarında, Ülkemizde güçlü işbirlikleri ile yoluna devam eden AYBEST Grubu, Dünya standartlarında 23 markayla faaliyetlerini sürdürmektedir. Hâlihazırda 126 kişilik Ekibimizle aktif çalışmaya devam ediyoruz. Ülkemiz Sağlık Sektöründe Bilişim Teknolojilerinin kullanılması ve uluslararası standartlarda hizmet veren Sağlık Kuruluşlarına sahip olunması için yoğun çalışmalar yürüten firmamız, gelişen teknolojiyi ve ilgili mevzuatları yakından takip ederek kendini güncel tutmaktadır.


2003 yılından itibaren Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri (HBYS), PACS, Aile Hekimliği Bilgi Sistemleri, Halk Sağlığı Bilgi Sistemleri, Laboratuvar bilgi sistemi ve Oracle Veritabanı ve Güvenlik Çözümleri, Elektronik Belge Yönetim Sistemi Siso EBYS, Doküman Yönetim Sistemi DYS, kurumsal İş Zekası alanlarında güçlü olan firmamız, sektördeki tüm bilgi, birikim, deneyimi ve tecrübeleri, Güvenliği ve Bilgi gizliliğini en üst düzeyde tutarak sahada hizmet vererek müşteri ve kurumların memnuniyetine dayanan hizmet anlayışıyla sürdürülmesi ilke edinmiştir. Bu çerçevede hizmet sunmaya da devam etmekteyiz.


2006 yılında Doğu ve Güneydoğu bölgesinde Bilişim çağında servis ağı yapısını tamamlamış ve bugün bölgenin en yaygın teknik hizmet altyapısını yönetmektedir. Servis hizmetlerini Saha Hizmetleri Teknik Operasyonlar, Servis Destek, Yapısal Kablolama, Dış Kaynak Kullanımlı Hizmetler, Bankacılık hizmetleri, MEB Bilişim Laboratuvarları, Headend Hizmetleri, TOKİ Güvenlik Kamera Mobese Kurulum ve Entegrasyon, vb.


Ayrıca müşterilerimizin BT altyapısında bulunan depolama sistemlerinin standartlara uygun bir biçimde kurulmasını, çalıştırılmasını ve bakımını sağlamaktayız


Müşterilerin yerel ağ (LAN) ve geniş alan ağ (WAN) altyapılarında yer alan network ürünlerinin (router, switch, modem, AP, Voice GW vb.) kuruluşlarını, donanım ve sistem yazılım sorunlarının giderilmesini ve sorunsuz çalışmasını sağlamak üzere, belirli servis seviyelerine uygun olarak verilen teknik destek hizmetlerini sağlamaktayız


Hedeflerimiz;

1-) Bilişim sektöründe ileri teknolojiler ile gelişim ve dönüşümü sağlayan, Rakip ürünleri lekelemeden rekabet ederek, Müşteri görüş/taleplerine öncelikli olarak değer vererek, deneyim ve birikimimiz ile müşterilerimizin en iyi çözümü, en uygun maliyetle temin etmesini sağlayarak, yarattığımız değeri sürekli arttıran, teknoloji bilgisi, yetkin kadrosu, girişimci ve müşteri odaklı yaklaşımıyla kaliteli hizmet sunarak, Kurum ve kuruluşlara, uzman olduğumuz tüm konularda değer katarak sektöründe lider bir şirket olmaktır.


2-) Mükemmel ve doğru işler yaparken aynı zamanda birbirleri ile kusursuz bir şekilde çalışan ekipler oluşturarak müşteri memnuniyetini sağlamak.


3-) Biz, hızlı hareket ederiz. Çalışmalarımız ne kadar iyi olsa da her zaman daha iyiye nasıl gidebiliriz sorusuna yanıt arıyoruz. Dijital dünyada her şey birbiri ile bağlantılıdır ve biz de işimizi bu şekilde yürütüyoruz. Açık iletişim kurup, insanlara saygı ile yaklaşım sağlayarak müşterilerimiz için en iyi sonuçları elde etmek ve şirketimizin her seviyesinde en yüksek standartları yakalamayı sürdürmekteyiz.


4-) Ekipteki çalışanlarımıza hazır sistemli bilgiler vermek yerine, uzmanlarımızın araştırıp bulmaları veya ham bilgileri işleyerek daha sistemli bilgiler oluşturmaları amaçlanmıştır.


5-) Dürüstlük, ortak akıl üretmek, farkındalık yaratmak ve karar süreçlerinde etkili olmak yaptığımız her işin temelini oluşturur.


6-) 2017 Yılı itibari Bölgede 3 Hastaneyi Dijital hastane kapsamında HIMSS STAGE6 standardına Geçişini sağlamak da hedeflerimiz arasında yer almaktadır.


Çünkü Biz yaptığımız işin farkındayız ve bütün çalışanlarımızla bir Aileyiz…HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ
Hastane hizmetlerinin tamamını kapsayan, Yöneticilerin karar vermesi için gerekli bilgileri üreten, evraksız yönetim sistemini hedefleyen hizmetlerin entegre bir şekilde yürütüldüğü, bilgilerin başka ortamlara on-line transfer edilebildiği, gerekli müdahalelerin, program yazanlara ihtiyaç duymaksızın, parametre girişleri ile yapılabildiği, Hastane-Doktor-Personel ve İdari Birimler ile, Tıbbi ve Finansal bilgilerin bütünlüğünü sağlayan, Faturalandırma ve muhasebeleştirme işlemlerini otomatik yapabilen, bünyesinde tutarsız veri bulundurmayan uygulama yazılımıdır.

NETWORK ve GÜVENLİK
Her türlü Network & Güvenlik sorunlarınızda yanınızda deneyimli kadro ve teknik ekiplerimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz. -Alt yapı çalışmaları -Güvenlik kamera sistemleri -Uydu internet -Sorunlarınıza yerinde müdahale

AYBEST HOSTİNG & WEB TASARIM HİZMETLERİ
Aybest Hosting, 2008 yılında kurulmuş bir Web Hosting &İnternet Hizmetleri firmasıdır.Kısa bir süre içinde büyük başarı elde etmiş ve müşterilerine güven, kaliteli bir hizmet vermiştir.

Aybest Hosting in kuruluş amacı günümüzde Türkiye de çok hızlı büyüyen ve çabuk bir yer kapan Internet dünyasında yer alan veya almayı düşünen firmaların tüm ürünlerini hizmetleri bu Internet dünyasında tanıtmak.

PROJE BAZLI ÇALIŞMALAR
Yönetim Danışmanlığı hizmetimizin kurumlara yansıması, proje bazlı çalışmalarımız ile gerçekleşiyor. Bu çalışmalarda, kurumların ihtiyaçlarına yönelik projelerde onlarla birlikte çalışıyoruz.

Strateji Geliştirme Workshop Eğitim İhtiyaç Analiz Çalışmaları Yetkinlik Ölçümü Odaklı Eğitim Projelendirme.

TEKNİK OPERASYONLAR
Projelerin yüksek teknoloji içeren ayağını hayata geçiren Deneyimli Kadro ve Sistem Yöneticilerinden oluşan ekibimizdir. + Sistem & Network Destek Hizmetleri + Proje Uygulama Hizmeti + Teknik Danışmanlık Hizmetleri + Proje Yönetimi Hizmeti

SAHA OPERASYONLARI
Doğu Anadolu Bölgesinde deneyimli kadro ve ekiplerimiz ile müşteri lokasyonunda destek hizmeti vermekteyiz.Masaüstü ve Çevrebirimleri hem de Sistem ve Network alanında bilgi birikimi yüksek ekiplerimiz ile aşağıdaki hizmetleri yürütmekteyiz; Bilişim Teknolojileri Hizmetleri Kurulum ve Yaygınlaştırma Hizmetleri Teknik Destek Hizmetleri Bakım Hizmetleri

Kurumsal & Bireysel Proje Bazlı Çalışmalarınızda Yanınızdayız…Anahtar Kelimeler: aybest, teknik servis, bilisim, elektronik, bilgisayar, iletisim, yetkili teknik servis, aybest teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri