Bil-Net Bilgisayar Sistemleri Casper Yetkili Teknik Servis-Bursa

Bil-Net Bilgisayar Sistemleri Casper Yetkili Teknik Servis-Bursa

Uluyol Kıbrıs Şehitleri Caddesi No : 75/A Osmangazi / Bursa Osmangazi - Bursa

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
50% (1)
İyi
0% (0)
Orta
50% (1)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

4

2 yorum 770

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Bil-Net Bilgisayar Sistemleri Casper Yetkili Teknik Servis-Bursa 'ne ait 2 Değerlendirme Bulunmaktadır

BS
Barış Saygı 18.02.2022

Oldukça ilgili ve güleryüzlü personele sahip. Telefonumdaki sorunun giderilmesi için servise bırakmıştım ve çok kısa zamanda garanti kapsamında sorunum çözüldü.

ZE
Zeynep 30.04.2020

Casper notebook un şarj aleti bozuldu ve 15 gün önce Bursa Osmangazi deki Bilnet Bilgisayar'a bıraktım yetkili servis olduğu için. İlk önce arayıp onayladığımı şarj aletinin ücretini ödeyeceğimi söyledim, tamam dediler. Oraya gittiğimizde aramadınız su an elimizde şarj aleti yok dediler. Daha sonra aradılar gidip şarj aletini aldık. İşlem karşılığı 200 TL ödedim. Bu seferde adaptör kablosu konulmamıştı geri aradığımda burda yok dediler daha sonra da koymayı unutmuşuz gibi cümleler kurdular dalga geçer gibi. Neyse gidip adaptör kablosunu da aldık bu sefer bilgisayar şarj olmuyordu hemen servisi aradım yüzüme kapattılar. Bir işi beceremediler üstüne saygısızlık yaptılar haklı olduğum halde, telefonu yüzüme kapattılar. 10 kere gidip geldik bir şarj aleti için. Yani bana bozuk şarj aleti sattılar. Umarım bilgisayar parçalarından almamışlardır. Kontrol ettireceğim en kısa sürede. Bir daha kapısının önünden bile geçmeyeceğim yer. Siz de oraya güvenip başınızı yakmayın. Gerçekten aldıkları parayı hak etmiyorlar.

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

2001 yılından beri faaliyette olan firmamız 23 yıllık iş tecrübesi ile 12 yıldır hizmet vermektedir. 2001 yılında Bil- Net Bilgisayar olarak Kestelde faaliyetine başlamıştır.
İlk yıllarda Eta Bilgisayar programları satış ve servisini yapmıştır. Donanım olarak bilgisayar tamir ve bakımı ile firmalarla yaptığı danışmanlık ve servis hizmetlerini başarı ile vermiştir.
2006 yılından beri Logo Yazılım yetkili bayisi olmuştur. Logo Muhasebe programları ile bir çok firmada örnek projeler yapmıştır. Logo programlarına ilave üretim yönetimi, servis otomasyonu, depo takibi, internet üzerinden online satış sistemlerini yazmış ve uygulamıştır.
2013 mart ayında Casper Yetkili satıcısı olmuştur. 2013 haziran ayından itibaren Bursa ilinde tek yetkili servis olarak hizmet vermektedir. Casper markasına ait  Notebook, Tablet, Telefon ve bilgisayar gibi bütün ürünlere garanti dahili ve harici olarak firmada müdahale edilmektedir.

      Tecrübeli kadrosu ile bursanın birçok yerinde Logo program desteği ve  Bilgisayar sistemleri kurulumu, çalıştırılması, geliştirilmesi ve  uygulanması için destek faaliyetlerine devam etmektedir.

Çalıştığımız firmaların global ve yerel pazarlarda başarısı için çalışmak yoluyla üretim, istihdam ve refahın artmasına yardımcı olarak ülkemize ve insanlığa hizmet etmek için çalışıyoruz.

Bilgi sistemleri sayesinde üretim, istihdam ve refahın artması için bu sistemleri kullandırmayı ve faydalandırmayı ne kadar artırırsak o kadar yüceleceğimize  ve başarılı olacağımıza inanıyoruz.2006 yılından beri Logo Yazılım yetkili bayisi olmuştur. Logo Muhasebe programları ile bir çok firmada örnek projeler yapmıştır. Logo programlarına ilave üretim yönetimi, servis otomasyonu, depo takibi, internet üzerinden online satış sistemlerini yazmış ve uygulamıştır.
2013 mart ayında Casper Yetkili satıcısı olmuştur. 2013 haziran ayından itibaren Bursa ilinde tek yetkili servis olarak hizmet vermektedir. Casper markasına ait Notebook, Tablet, Telefon ve bilgisayar gibi bütün ürünlere garanti dahili ve harici olarak firmada müdahale edilmektedir.Anahtar Kelimeler: bilnet teknik servis, casper teknik servisi, bursa bilnet,

Tüm Servis Kategorileri