Birsa Elektronik Yetkili Teknik Servis

Birsa Elektronik Yetkili Teknik Servis

Merkez Mah. 674.Sk.no:20/A Bagcılar / Istanbul Bağcılar - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Vestel, 1984 yılında başlayan faaliyetlerini 1994 yılından beri Zorlu Holding bünyesinde sürdüren bir şirkettir. Vestel‘in üretim tesisleri Manisa şehrinde yer almaktadır. Manisa’da 1,1 milyon metrekare alan üzerine kurulu Vestel City, tek lokasyonda üretim yapan en büyük endüstri komplekslerinden biridir.

 

Vizyonumuz
 

Birsa Servis deneyimli kadrosuyla beyaz eşya , kombi , klima vs. cihazlarınız ile ilgili tüm sorunları için sizi çözüme götürür.? senelik deneyimi ile siz müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz .

Birsa Servis, alanında deneyimli uman kodromuzla,düzenle ve disiplinli iş yapısıyla,gerçekleştirdiği kaliteli işlerle sürekli ilerlemiştir.

 

Misyonumuz
 

Birsa Servis Tic.Ltd.Şti olarak öncelikli hedefimiz kaliteli hizmetimiz vermek ve sizlerin  memnuniyetini kazanmaktır.Beyaz eşya, kombi,klima vs. ürünlerinizin bakım ve servisi için en uygun ve hızlı çözümler üretmektir.

- Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak
- Müşterilerimizin memnuniyetlerini artırmak
- Servis hizmetimiz ile faaliyet bölgelerimizde önemli roller almakSatış sonrası hizmetlerde kusursuz Vestel deneyimi yaşatmak için BURADAYIZ..

Müşteri Temsilcilerimize; 0 850 222 4 123 iletişim merkezi numaramızdan ya da CapCanlı Destek uygulamamızdan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.Anahtar Kelimeler: vestel, birsa elektronik, teknik servis, bilisim, elektronik, iletisim, yetkili teknik servis, birsa teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri