Bozkurt Elektronik Yetkili Servis Merkezi

Bozkurt Elektronik Yetkili Servis Merkezi

Aşağı Zaferi̇ye Mah. Anafartalar Cad No:27/16 Kesan/Edirne Keşan - Edirne

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
0% (0)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
100% (1)
Ortalama Puan

1

1 yorum 169

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Bozkurt Elektronik Yetkili Servis Merkezi 'ne ait 1 Değerlendirme Bulunmaktadır

MU
Mustafa 07.07.2020

Kalitesiz ve ciddi olmayan bir firma.müşterileriyle ilgilenmeyen sattığı ürünle ilgilenmeyen sorulan soruları yanıtsız bırakan bir ilgisiz firma.bu olumsuz yorumlarımı her yerde yapmaya devam edeceğim.kimseye internet üzerinden bu firma ile alışveriş yapmalarını tavsiye etmiyorum.onbeş gün oldu kargo hala elime ulaşmadı.ulaşırsa eğer geriye iade edeceğim.

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Hollanda'nın Royal Philips şirketi Sağlık Hizmeti, Tüketici Ürünleri ve Aydınlatma alanlarında anlamlı yenilikler sağlayarak insan hayatını iyileştirmeyi amaçlayan kapsamlı bir teknoloji şirketidir. Şirket; kalp sağlığı, akut bakım, evde bakım, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri, yeni aydınlatma uygulamaları, erkek tıraş ve bakım setleri ve ağız sağlığı hizmetlerinde liderdir.

Philips, Türkiye’de müşterilerinin güvenini kazanan, ürünlerinin beğenilerek kullanıldığı yarıştığı kulvarda önemli oyunculardan bir tanesi. Son yıllarda Türkiye pazarında uygun sayılabilecek fiyatlara sunmakta olduğu Led televizyonlar ve plazma televizyonlar oldukça rağbet görüyor. Philips, Türkiye pazarındaki bu değerini etkin yetkili servis ağı ile sağlam ürünlere borçlu.

 
Philips markasının ürün çeşitliliği ise üst seviyede. Pek çok alanda ürünü bulunan philips, monitörden televizyona, kişisel bakım ürünlerinden sağlık cihazlarına, elektrikli ev aletlerinden akıllı telefonlara varıncaya kadar çok çeşitli ürünlerin üretimini yapmakta.  Dünya çapında üretimler yaparak pazarlayan philips markası kendisini sürekli yenilemekte ve geliştirmekte.

 
Philips markasının Türkiye genelinde hemen her yerde ulaşılabilir bir şekilde konumlandırılan philips yetkili teknik servisleri müşteri memnuniyetini önemsiyor.Philips Ürünlerinin Teknik destek ve servis hizmetlerini vermektedir. Destek Verilen Ürünler: Ev Aletleri, Kişisel Bakım ve Avent - Ses Sistemleri - Televizyon Anahtar Kelimeler: bozkurt elektronik, edirne, teknik servis, yetkili teknik servis, philips teknik servis, philips servis,

Tüm Servis Kategorileri