Cadbim Bilgisayar Servis

Cadbim Bilgisayar Servis

Kıbrıs Şehitleri Cad. İşçimenler İşhanı No:146 / K:1 D:3 Alsancak-İzmi̇r Konak - İzmir

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Cadbim Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. 1993 yılında İzmir’de kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı, CAD (Bilgisayar destekli tasarım) alanında bölgedeki firmalara altyapı oluşturulması ve gerekli eğitim ve teknik danışmanlığın sağlanmasıdır.

Cadbim Bilgisayar bu hedefler doğrultusunda 1993 yılından itibaren CAD konusunda dünyada sorumlu olan Autodesk firmasının yetkili satış ve eğitimciliğini üstlenmişlerdir. Halen Autodesk firmasının sahip olduğu mekanik, mimari, medya-eğlence ürün gruplarındaki yazılımların satışını, eğitimini ve teknik desteğini uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Autodesk “Gold Partner” ünvanına sahip olan CADBİM BİLGİSAYAR Türkiye’de mekanik, mimari ve medya eğlence alanlarının “tamamında” satış yapabilen, destek verebilen ve çözüm sunabilen yetkili tek iş ortağıdır.

Firmamız bilgisayar destekli tasarım konusunda yaşanan gelişmeler paralelinde kullanıcılara yeni çözümleri sunmaya yönelmiştir. Bu çözümler arasında olan “tasarımların bilgisayar ortamından kağıt ortamına aktarılması” ile ilgili olarak HP geniş ebatlı çiziciler konusunda yetkili bayi ve satıcılığını faaliyete geçirmiştir. Firmamız halen HP geniş ebatlı yazıcılar konusunda “Gold Specialist” ünvanı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız bunun yanısıra kullanıcılara aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

HP Orijinal Tüketim iş ortağı olan Cadbim Bilgisayar orijinal sarf malzemelerinin (kağıt, kartuş, v.b.) satışını yapmaktadır.

Şirket bünyesindeki dijital baskı merkezinde müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda çıktı hizmeti de verilmektedir.

Cadbim Bilgisayar 2012 yılı itibari ile dijital medya çözümleri üreten Adobe firmasının gerekli yetkinliklerini yerine getirerek “Certified Partner” grubunda yer alarak sertifikalı iş ortağı olmuştur. Sonrasında da portföyünde Acrobat, Photoshop gibi yazılımları bulunduran Adobe firmasına ait çözümlerin satışını ve teknik desteğini sunmaya başlamıştır.

2013 yılı itibari ile Autodesk programlarının kullanıcılar tarafından verimli bir şekilde kullanabilmesi amacı ile, donanım alanındaki ihtiyaçlara çözüm olarak HP Workstation satış alanında çalışmaya başlanmıştır.

Ayrıca Autodesk, HP ve Adobe ürünlerinin kurulumu ve teknik desteğini sağlayan TSE belgeli teknik servisimiz kullanıcılara hizmet vermektedir.

Cadbim Bilgisayar her biri kendi alanında deneyimli ve sertifikalı uzman kadrosu ile kullanıcılara Autodesk , HP ve Adobe çözümlerini doğru bir şekilde sunarak en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

 YETKİLİ TEKNİK SERVİS
Yetkili teknik servisimiz uzman kadrosu ile Türkiye’nin tüm bölgeleri dahil olmak üzere her türlü Plotter arızalarını çözmekte ve eğitimini vermektedir.
Sektöründeki tecrübeli kadrosu ile Autodesk ve Adobe ürünlerinde karşılaşacağınız yazılım ve donanımla ilgili sorunlarınızın en hızlı şekilde çözümünü sunmaktadır
Hp Designjet Plotter‘larda geniş parça stoğu ile her zaman sizlerin ihtiyaçlarına cevap vermeye hazırdır.
Teknik Servisimiz; Autodesk ve Adobe ürünlerine ait performans arttırıcı hazır ve özel isteğe göre oluşturulmuş HP Workstation donanımlarının yetkili satış, onarım ve destekçisidir.
Teknik Servisimiz, TSE (Türk Standartları Enstitüsü) %100 kalite uygunluk ve yeterlilik belgesine sahip olup, servis kalitesini her zaman ön planda tutmayı ilke edinmiştir.
CADBİM Teknik Servis 25 yıllık uzman ve tecrübeli kadrosu ile kaliteli çözümler sunmak için daima sizlerin yanınızdadır.

 Anahtar Kelimeler: cadbim, izmir, teknik servis, bilisim, elektronik, bilgisayar, iletisim, yetkili teknik servis, cadbim teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri