Çarıkçı - DAF Yetkili Servis

Çarıkçı - DAF Yetkili Servis

A.soku Mahallesi E-5 Karayolu Cd. No.73 Merkez Bolu 14100 Bolu Merkez - Bolu

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

DAF Hakkında

DAF olarak, fabrikamızdan çıkan tüm DAF kamyonlarıyla gurur duyuyoruz. Çünkü müşterinin faaliyetlerini yürütmesini sağlayacak bir kamyon ürettiğimizden eminiz. Çünkü sürücünün benzersiz konfordan ve kullanımdan memnun kalacağından eminiz. Kamyonlara duyduğumuz sevgi her parçada ve ayrıntıda görülebilir. Bir DAF'ı diğer kamyonlardan ayıran da budur.


Türkiye'de DAF


DAF Trucks Türkiye Otomotiv Ticaret Limited Şirketi’ne Hoşgeldiniz
İstanbul’un ticaret bölgesi “Ataşehir’de” yer alıyoruz. Çok ödüllü araç yelpazemiz gelişmiş tasarımı, düşük işletme maliyeti ve üst düzey sürücü konforu ile bilinir.

DAF, 7.5 ve 44 ton arası yüksek kalite ürün yelpazesini üretir, satar ve devamlılığını sağlar. DAF sektörün performans ve verimlilik standardını belirler.

LF, CF veya XF (nihai uzun menzilli amiral gemisi olarak kabul edilir) gövdeli üretimden hangisini seçerseniz seçin, aracınızın karlılığını maksimuma çıkarmak ve sürücülere olası en iyi sürüş deneyimini sunmak için amaca yönelik tasarlanmıştır.

DAF’ın operatörlere bağlılığı, kazancınızı DAF tırlarınızın seviyesine çıkarmak için daimi yüksek standartlarda danışmanlık, hizmet ve uzmanlık sunan ağımız ve özel ve iyi eğitimli dağıtıcılarımız sayesinde desteklenir.DAF Servisler

Verimli taşıma için mükemmel bir kamyondan daha fazlası gerekir. Bu nedenle DAF, toplam taşımacılık çözümünü sunmaktadır. DAF'ın arkasında profesyonel bir organizasyon ve uluslararası bir bayi ağı bulunmaktadır. Bunlar doğru aracı seçmenize, finansmanı kendinize uygun şekilde ayarlamanıza ve filonuzu mükemmel durumda tutmanıza yardımcı olur.

İdeal verimlilik için
Uluslararası Kamyon Servisi

Beklenmedik bir durumla karşılaştığınızda, kamyonunuzu en az gecikmeyle tekrar yola çıkarmak için ITS organizasyonuna bir telefon etmeniz yeterlidir. ITS, yılın 365 günü, gece gündüz emrinizdedir.


International Truck Service
Parçalar

PACCAR Parts, orijinal DAF ve PACCAR motor parçalarının yanı sıra tüm kamyon ve römork markaları için 60.000 genel amaçlı TRP Kamyon ve Römork parçası sunmaktadır.


DAF Connect

Pazar lideri filo yönetimi sistemimizle kârlılığınızı en üst düzeye çıkarın. DAF Connect ile sürücüleriniz, kamyonlarınız ve lojistik süreçleriniz hakkındaki güncel bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.Anahtar Kelimeler: daf, daf trucks, daf yetkili servis, daf kamyon servis, daf ozel servis, daf servis bolu,

Tüm Servis Kategorileri