Dünya Mühendislik Bilgisayar Sis. Teknik Servis

Dünya Mühendislik Bilgisayar Sis. Teknik Servis

Ulugazi Mh. İstiklal Cd. No:24/6 55030 / Samsun İlkadım - Samsun

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

1999 yılında kurulan Dünya Mühendislik Bilgisayar Sistemleri ve İletişim Sanayi Ticaret Limited Şirketi bilgisayar sektöründe, son kullanıcıdan küçük orta ve büyük boy işletmeler ve kurumlara kadar gerek yazılım ve gerek donanım alanında satış ve satış sonrası destek noktasında Samsun'da 9 yıldır hizmet vermektedir. Firmamız marka bazında DATATEKNİK Bilgisayar A.Ş nin ürettiği EXPER Bilgisayarların satış ve satış sonrası teknik hizmetlerini yüklenmekte olup, aynı zamanda oem ürünler ve sarf malzemeler noktasında da ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitededir. Firmamızda 1 Elektronik ve Haberleşme Mühendisi, 1 Bilgisayar Mühendisi, 2 Bilgisayar yazılım teknikerleri, 3 Bilgisayar donanım teknikerleri, 1 İşletme mezunu muhasebeci, ve 2 yardımcı teknisyen personeller istihdam edilmektedir. Firmamızın misyonu kaliteden ödün vermeden, ehliyetli ve liyakatlı tecrübeli kadrosuyla Kurumların ve İşletmelerin Bilgisayar ve Ekipman ihtiyaçlarını temin edip, satış sonrası olası problemlere karşı en kısa zamanda çözüm üretip, iş akışının aksamadan devamlılığını sağlamaktır. Müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir.

 
Faaliyet Alanlarımız

Exper Bilgisayar ve Sunucuları yetkili bayii ve servisi
Bilgisayar ve ekipmanları satış ve satış sonrası destek
WEB programlama ve tasarım hizmetleri
NETWORK hizmetleri
ADSL Telekom çözüm ortaklığı
Alarm ve Güvenlik Sistemleri
Periodik Bakım HizmetleriFaaliyet Alanlarımız

Exper Bilgisayar ve Sunucuları yetkili bayii ve servisi
Bilgisayar ve ekipmanları satış ve satış sonrası destek
WEB programlama ve tasarım hizmetleri
NETWORK hizmetleri
ADSL Telekom çözüm ortaklığı
Alarm ve Güvenlik Sistemleri
Periodik Bakım Hizmetleri

Evinizde veya işyerinizde bilgisayarınızla ilgili donanımsal veya yazılımsal herhangi bir problem oluştu ve çözemediyseniz, ne yapacağım şimdi diye düşünmenize gerek yok. Yapmanız gereken sadece bize ulaşmak. Donanım ve yazılım problemlerinizi telefon, uzak bağlantı ve yerinde yardım ile çözüme kavuşturuyoruz. Kurumsal ve bireysel olarak teknik anlamda çözümler sunan firmamız uzman kadrosuyla destek vermektedir

Dünya Mühendislik Samsun'da Exper Uzman Servis Noktası olarak hizmet vermektedir. Notebooklarınızın her türlü tamiri, anakart, ekran, klavye vb, konusunda uzman teknik servisimiz tarafından garantili olarak gerçekleştirilmektedir. Hertürlü bilgisayar ve yan ürünleri ile ilgili problemimiz için teknik servisimizle görüşebilirsiniz. Servisimizde notebook, notebook ekranı, notebook anakart, notebook klavye, masaüstü bilgisayar, monitör, lcd, yazıcı, ve diğer bilgisayar ekipmanlarının tamiri, veri - data kurtarma işlemleri yapılmaktadır.

MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ
Dünya Bilgisayar Samsun'da, bilgisayarlarınızda ve çevre ürünlerinde oluşabilecek arızalarınızla ilgili teknik destek alabileceğiniz bir numaralı seçiminizdir.

Her türlü bilgisayar, bilgisayar çevre elemanları, monitör, lcd ekran, yazıcı, klavye, laptop, notebook, masaüstü pc, arıza tespiti, tamiri, formatlama işlemleri, program kurulumu, program temini, bilgi - veri - data kurtarma işlemleri uzman servis ekibimiz tarafından en kısa sürede en kaliteli şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

 
 
 Anahtar Kelimeler: dunya muhendislik, teknik servis, bilisim, elektronik, bilgisayar, iletisim, yetkili teknik servis, dunya muhendislik teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri