Ekspa Bilgisayar-Ankara

Ekspa Bilgisayar-Ankara

Aşağı Dikmen Mah., Turan Güneş Bulvarı, 576. Sokak No:30, 06450 Çankaya / Ankara Çankaya - Ankara

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Biz Kimiz?
Eks-Pa Bilgisayar, E-B Grup şirketleri bünyesinde 1987 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana IT sektörüne hitap eden ürün ve çözümleri ile sayısız kamu ve özel şirket projesine başarı ile imza atmıştır. Ankara’da faaliyet gösteren merkez ofisinin yanı sıra, İstanbul’da bölge müdürlüğü bulunmaktadır.

Bilişim Teknolojileri konusunda geçirdiği 30 yılı aşkın süreçte, dünyadaki lider iş ortakları ile iş birliği içinde ve 60'dan fazla uzmanı ile gerek iş ortaklarının gerekse de E-B Group şirketlerinin ürün ve hizmetlerini entegre çözüm olarak sunmaktadır. 1999 yılından itibaren Devlet Malzeme Ofisi Kataloğu üzerinden de tüm Türkiye çapındaki Kurum ve Kuruluşlara satış yapmaktadır.

Ankara ve İstanbul‘da bulunan teknik servis ofisleri ile Yetkili Servis Sağlayıcısı olarak 7x24 hizmet vermekte olup
Türkiye çapında da 7 coğrafi bölgeyi kapsayan 20+ ilde teknik servis hizmeti vermektedir. Ayrıca iş ortaklarımız
arasında HP Inc., Hewlett Packard Enterprise, Microsoft, Oracle, Cisco ve Trend Micro’da bulunmaktadır.


Eks-Pa Bilgisayar;
ISO 9001:2008 – Bilgisayar, Yazılım, Donanım, Ağ Sistemleri, Dijital Arşiv Sistemlerinin Satışı, Kurulumu, Satış
Sonrası Hizmetleri. Danışmanlık, Eğitim, Doküman Tarama, Arşivleme ve Veri Girişi Hizmetlerinin Verilmesi
Kapsamında Kalite Yönetim Sistemi Belgesine,
• ISO 27001:2013 – Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikasına,
• ISO 14001:2004 – Çevre Yönetim Sistemi Sertifikasına,
• ISO/IEC 20000-1:2011 – Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi Sertifikasına,
• TS-12498 – Yetkili Servisler - Bilgisayar ve Çevre Birimleri - Kurallar Standardına Uygun Hizmet Veren
İş Yeri Belgesine,
• TS-13242 – Yetkili Servisler - Bilgisayar Ağları ve Sistemleri için Kurallar Standardına Uygun Hizmet
Veren Belgesine,
• TS-13149 – İş Yerleri - Yazılım Hizmeti Veren Yerler İçin Kurallar Standardına Uygun Hizmet Veren
Belgesine,.


Bu belgelerin yanı sıra, Kişi Güvenlik Belgesine sahip personelleri ile Milli Gizli ve Nato Gizli seviyesinde Nato Tesis
Güvenlik Belgesine sahiptir.

Dijital Arşiv Projeleri konusunda önemli referanslara sahip olan Eks-pa Bilgisayar, kurum arşivlerinin sayısallaştırılması, sayısal ve fiziksel arşiv yönetimi alanında hizmet sağlayıcı ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Ayrıca belge tabanlı özel çözümleri ile de pekçok önemli projeye imza atmıştır.

Türkiye'de bilişim alanındaki tek kapsamlı araştırma olan İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nda Eks-Pa Bilgisayar; İlk 500 Bilişim Şirketi arasında Satış Gelirlerine göre 52. Sırada yer alırken, Sistem Entegratörü kategorisinde ise 8. Sırada yer aldı. Ayrıca; Bilgi Teknolojileri Şirketleri- 33.Sırada, Sistem Entegratörü – Donanım – 7.sırada, Veri Yedekleme ve Depolama Donanımı Sistem Entegratörü Gelirlerine Göre İlk 20 Şirket - 9.sırada, Masaüstü Bilgisayar ve OEM Ürünleri Gelirlerine Göre İlk 20 Şirket - 3.sırada, Sunucu Gelirlerine Göre İlk 15 Şirket - 10. Sırada, Ankara Şirketleri İlk 10 Şirket - 6.sırada yer almıştır.

EKSPA A.Ş. bilişim sektöründeki gelişmeleri ve bilgi teknolojilerini yakından takip etmekte, müşterilerimizi iş ortağımız olarak kabul ederek daima yüksek verim alabilecekleri DOGRU ÇÖZÜMLERİ  VE HİZMETLERİ, UYGUN  ŞART VE  KOŞULLARDA sunmayı amaç edinmektedir.Eks-Pa Türkiye’nin her sektörden çok sayıda kurumuna ürün ve hizmet sunmuş ve Türkiye’nin saygın ve sadece kaliteli hizmet sunan teknoloji iş ortağı olarak ekonomideki yerini almıştır.

Eks-Pa ‘nın Teknik Hizmetler konusunda amacı müşterilerine hızlı,güvenilir ve en doğru hizmeti vermek olup;hizmetlerinin geliştirilmesi,servis çeşitliliğinin sağlanması ve aralıksız değişen  ve gelişen teknolojiyi yakından takip edebilmesi için sürekli olarak yatırımlar yapmaktadır.

Yetkili Servis Merkezimizde; Kurumsal Bilgisayarlar,intel tabanlı sunucular,ticari depolama sistemleri ağ ürünleri için yetkili onarım desteği sağlanmaktadır.Destek servis merkezimizde veya müşteri yerinde olmak üzere çeşitli seviyelerde (SLA) hizmet sunulmaktadır.

Eks-Pa’nın Teknik Hizmetler konusunda amacı müşterilerine hızlı,güvenilir ve en doğru hizmeti vermek olup ;

7 coğrafi bölge, 21 ilde  teknik servis hizmeti vermektedir.

Çağrı Merkezi numarası: 444 10 42Anahtar Kelimeler: ekspa bilgisayar, teknik servis, bilisim, elektronik, iletisim, yetkili teknik servis, ekspa teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri