Elips Elektronik Servis Merkezi

Elips Elektronik Servis Merkezi

Eskişehir Yolu (Dumlupınar Bulvarı) 9. Km. No:266 Tepe Prime C Blok Kat:6 No:80 Çankaya - Ankara Çankaya - Ankara

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Şirket Profili
 
 

Türk bilişim sektörüne 1988 yılında katılan Elips Elektronik, kendine özgü pazarlama stratejileri ve satış sonrası hizmetleri ile bugüne kadar hayli yol kat etmiş ve bugün sektörün önde gelen kuruluşlarıyla rekabet edebilecek bir konuma gelmiştir. O ilk adımını attığında belirlediği "Yeni teknolojiyi izle, yeni çözümler üret!" ilkesi, stratejisini belirlerken daima öncü olmuştur.

Teknolojinin sunduklarını insana taşırken kurumsal prensiplerini daima korumuş, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti gibi klasikleşen hizmet ilkelerinin her zaman uygulayıcısı olmuş, müşteri odaklı yapılan işlerin mutlaka geri dönüşüm kazandıracağını her zaman savunmuştur.

Sektörde uzun senelerin getirdiği birikimle, iyiniyet ve doğruluk esasından ayrılmadan, sabır, hırs ve cesur atılımlarla bugünkü yerini belirlemiş, bu yerin ağırlığıyla da her zaman kendine yakışan projelere imzasını atmıştır.

Kurumların ya da bireylerin teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak üzere, yaşam kalitesini artırıcı, daha ekonomik ve daha uzun vadeli çözümler üretmek adına sürekli yenilenme gereğini hissetmiş ve önceliği müşterinin başarısına vermiştir.

Bilgi teknolojisi alanında çözüm arayışında olan şirketlere çizdiği yol haritasında müşteri ile yarattığı sinerji sayesinde önerilen çözümler mutlak başarıyı getirmiştir.

Müşterilerine sağlıklı öneriler sunabilecek eğitim, deneyim ve donanıma sahip olan profesyonel bir ekiple çalışmanın avantajını, takım ruhunun getirdiği başarıyı, her zaman hissetmekte ve bunun gururunu taşımaktadır.

Elips, gerek kuruluş ve yönetimde gerek organizasyonda rakiplerine göre önemli farklılıklar gösterir. Öncelikle işine saygı gösteren profesyonel kadrosu, yaptığı işi önemser ve yaptığı çalışmanın değerinin bilincindedir. Elips'in organizasyon yapısı, karmaşık durumlarda yeniden ve hızla yapılanabilir. Bu niteliği, Elips'in benzer kuruluşlara göre daha hızlı çalışmasını sağlamaktadır.

Elips Elektronik, kuruluşundan bu yana geçen zamana kıyasla çok yüksek bir ivme göstererek son 7 yılda, % 400 gibi inanılması güç bir büyüme trendine ulaşmıştır. Kullanıcıların BT ile ilgili her tür sorununun çözümünü kendi bünyesi dahilinde sunabilmek için Bodrum ve Antalya'da açtığı iki ofis, İzmir ve Ankara'da çalıştığı partnerleri ile Türkiye çapında hizmet vermek için gelişimlerini sürdürmektedir.

Sektörün her alanında etkili ve güçlü olabilmek için farklı konularda uzmanlaşmış kuruluşlarda iştirakleri vardır. Elips Elektronik, markalaşma bilinciyle hareket ederek 2000 yılında ismini tescillemiştir. Sektörde belli başlı firmaların sahip olduğu ISO 9001:2000 belgesine sahiptir.

2006 yılında Türkiye çapında ilk 150 şirket arasında yerini alan Elips Elektronik, bu başarısını verdiği hizmete aktarmayı bilecek, mutluluğunu müşterileriyle paylaşacak, gururunu dünyaya taşıyacaktır.Teknik Servis
 
 

Elips Elektronik deneyimli ve 7x24 erişilebilir teknik servisi ile müşterilerine;

♦ Bozulmuş yada zarar görmüş sabit diskten veri kurtarma,
♦ Tüm markaların bilgisayar, yazıcı, monitör gibi ekipmanların bakım ve onarım hizmeti,
♦ Aktif satışı olmayan eski sunucu ve diğer ekipmanlarınız için yurtiçinde ve dışındaki bağlantıları sayesinde yedek parça temini,
♦ Bakım ve teknik servis anlaşmaları/hizmetleri sunmaktadır.Anahtar Kelimeler: elips elektronik, ankara, teknik servis, bilisim, elektronik, bilgisayar, iletisim, yetkili teknik servis, elips teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri