Er Sönmez Otomotiv - Mitsubishi Yetkili Servis Merkezi

Er Sönmez Otomotiv - Mitsubishi Yetkili Servis Merkezi

Sönmezler Plaza, Tortum Yolu Üzeri No:153 Yakutiye - Erzurum Yakutiye - Erzurum

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Mitsubishi Motors


Mitsubishi Motors, yola ilk çıktığı günden beri benimsediği yenilikçi yaklaşımı ile otomotivin yarını için yeni teknolojiler üretmeye devam ediyor.

1870
1870 yılında kurulan Mitsubishi, 1914 yılında üç elmas logosunu tescilledi.
1917
Mitsubishi'nin ilk otomobili Model A 1917 yılında üretildi.
1937
1937 yılında ilk 4x4 otomobil prototoipi olan PX33, askeri kullanım için hazırlandı.
1960
Yer kaplamayan dört tekerlekli araçlar ve mini otomobiller piyasaya sürdü."Mitsubishi 500" adlı yer kaplamayan 4 tekerlekli aracın ve mini araba "Minica" nın üretimine başladı. 1960'lar, Mitsubishi'nin uluslararası rallilerde yarışan ilk araçları olan Colt serisini piyasaya sürerek geleceğe dair vizyonunu geliştirmeye başladığı bir dönemdi.
1980
"Pajero" ve "Delica Wagon" tanıtıldı ve RV patlamasına yol açtı. Lüks bir binek otomobilinin konforuna sahip gerçek bir dört çeker off-road aracı olan "Pajero" piyasaya çıktı. 1980'lerde Mitsubishi Motors, giderek büyüyen pazara "Lancer" ve "Delica Wagon" gibi gelişmiş ürünler sundu.
1970
Motor sporları dünyasında da başarı kazanan "Lancer"ın gelişi bu dönemde olmuştur. Birinci kuşak "Lancer" kusursuz binek otomobil "Galant £" ve Mitsubishi'nin ilk FF aracı "Mirage" gibi araçlar piyasaya sürüldü. 1970'lerde sunduğu araçlarla üstün teknolojik kapasitesini dünyaya kanıtlamaya başlayan Mitsubishi Motors, Lancer Safari Rallisi'nde zafer kazandı.
1990
Zengin çeşitli bir araç dizisi oluşturuldu. Mini otomobil "Toppo", kaliteli binek otomobil "Diamante", spor otomobil "GTO", binek otomobil tipindeki RV "RVR" gibi araçlar piyasaya çıktı. 1990'larda, Mitsubishi Motors, farklılaşan piyasa ihityaçlarını karşılamak için çok sayıda benzersiz ürünü piyasaya sunuldu.
2000
Mitsubishi Motors, sürdürülebilir bir gelecek için kendini sürekli geliştiriyor. "i" serisi piyasaya sürüldü ve İyi Yasarım Büyük Ödülünü kazanan ilk mini otomobil oldu. "i" yi temel alan Mitsubishi Motors, 40 yıldan uzun süredir devam eden elektrikli araç geliştirme çalışmalarının meyvesi yeni nesil elektrikli araç "i-MiEV"i piyasaya çıkardı.
Mitsubishi Motors, otomotiv sektörünün önümüzdeki 100 yılının kapısını aralayacak bir öncü olarak, 2000'lerde de hızla gelişmeye devam ediyor.SATIS SONRASI HIZMETLER


Mitsubishi'niz, sürüş ekonomisi ve uygun bakım maliyetleri sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Eskiden ihtiyaç duyulan pek çok bakım ya artık istenmemekte ya da daha uzun aralıklarla yaptırılmaktadır.
Ayrıca aracınızın daha uzun ömürlü olması için en az yılda bir kez yağ değişimini ihmal etmeyiniz.
Servis için nereye gitmeli?
Aracınızı, en sağlıklı servis hizmeti için Temsa Motorlu Araçlar Yetkili Servisleri'ne götürmelisiniz.
Mitsubishi teknisyenleri, iyi eğitim görmüş uzmanlardır. Ayrıca teknik bültenler ve servis yayınları aracılığıyla en son servis bilgilerini alır ve Mitsubishi Servis Eğitim Programları ile kendilerini sürekli geliştirirler.
Mitsubishi Yetkili Servisleri, aracınızın bütün programlı bakımlarında güvenilir, ekonomik ve servis garantisi kapsamında sunar.

 

Mitsubishi markalı her araç, size teslim edildiği andan itibaren garantimiz altındadır.

Satılan her yeni araç Temsa Motorlu Araçları güvencesi altındadır. Garanti süresince araçta imalat, montaj veya malzemeden kaynaklanabilecek arızalar neticesinde onarım veya komple parça değişimi ile arızaya bağlı işçilikler müşteriden hiçbir ücret talep edilmeksizin Temsa Motorlu Araçlar tarafından karşılanacaktır.

Garanti kapsamındaki arızalar teknik açıdan tamir edilerek giderilebiliyorsa, garanti uygulamasındaki yükümlülükler hem tamiratı, hem de değiştirmeyi içerdiğinden, parça komple değiştirilmez ancak, arıza garanti kapsamında giderilir.

Temsa Motorlu Araçlar garantisinden yararlanabilmeniz için, aracınızın bütün periyodik bakımlarını ve onarımlarını garanti/ servis el kitapçıklarında belirtilen kilometre veya zaman aralıklarında Temsa Motorlu Araçlar Yetkili Servisilerinde eksiksiz olarak yaptırmış olmanız gerekmektedir.Anahtar Kelimeler: mitsubishi ozel servis, mitsubishi servis erzurum, mitsubishi yetkili servis, mitsubishi, mitsubishi bakim, mitsubishi binek arac, mitsubishi motors, mitsubishi arac,

Tüm Servis Kategorileri