ESC TEKNOLOJİ - Ankara Apple Teknik Servis

ESC TEKNOLOJİ - Ankara Apple Teknik Servis

Aşağı Öveçler Mah.lizbon Cad. No:41/A Çankaya/Ankara Çankaya - Ankara

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
100% (1)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

3

1 yorum 1312

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

ESC TEKNOLOJİ - Ankara Apple Teknik Servis 'ne ait 1 Değerlendirme Bulunmaktadır

HM
HASAN MISIRLI 02.06.2020

NİYAZİ VANLI IPHONE 6 AMASYA SPUTNİK İLETİŞİMDEN TARAFINIZA GÖNDERİLEN CİHAZIN TEKRAR İADESİ İSTENİLMEKTEDİR. İRT: 5447377036 BU NUMARADAN ULAŞIRSANIZ SİZLERE TELEFON IMIE BİLGİSİ PAYLAŞABİLİRİM KONU HAKKINDA ACİL DÖNÜŞ BEKLEMEKTEYİZ. CİHAZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTEMEKTEYİZ.

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

ESC 2003 yılında bilgisayar sektöründe ofis otomasyonu amacıyla kurulan, kurumsal ve bireysel kullanıcılara bilgisayar ve yan ürünleri pazarlayan teknoloji firması olarak kuruldu Hep bir adım önde kararlar alıp, hızlı uyguladı, çabuk adapte oldu ve en önemlisi tüm bu değişiklikleri müşterilerinin ihtiyaçlarına göre organize etmeyi başardı 2003 yılından bugüne şirket pek çok konuda “ilk olma” özelliğinin yanında Karadeniz Bölgesinde “ en büyükler “ arasında olma özelliğini de sürdürdü.


2010 yılında Dünyanın bilgisayar devi Apple’ın öncü ve yenilikçi ürünleri ile Apple Dünyası’na katıldı. Karadeniz bölgesinde yapmış olduğu projeler ve göstermiş olduğu başarı sayesinde kısa sürede Yetkili Satıcı, Yetkili Servis Sağlayıcısı ve Eğitim Çözüm Uzmanı olma ünvanını kazanmıştır.


Trabzon da bulunan mağazalarında Apple ürünlerini yakından tanıma fırsatı ve teknik ekibi ile satış sonrası destek sunmaktadır. Yine 2010 yılında açılan online satış mağazası www.escmarket.com ESC’nin sunduğu hizmetleri müşterilerine sunma amacı taşımakta, teknolojik ürünleri üretici ve tedarikçi haklarını gözeterek en uygun fiyatlarla tüketici ile buluşturmaktadır.


MİSYONUMUZ
ESC;
Apple Yetkili Satıcı olarak yapılması planlanan projelerde fiyat avantajı sağlayan, kurumsal ve bireysel müşterilerin ihtiyaçlarını doğru yönde belirleyen aynı zamanda Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı olarak yazılım/donanım desteği sağlayan, satış sonrası hizmet sunan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluş olarak uzman kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.


VİZYONUMUZ
ESC’nin en büyük amacı sektörel sürekliliktir. Kurumsal yapılanmasını tamamlamış, verdiği hizmetleri hakkıyla yerine getiren, müşteri memnuniyetini iş standardı haline getirmiş, doğru hizmet politikası ile kaliteli ürün portföyünü birleştirmiş, kurumsal çözümlerde sektörün lider firması olmaktır.


ESC TEKNOLOJİ BİLİŞİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Vergi Dairesi: Karadeniz
Vergi Numarası:3230469759
Sermaya:1.000.000,00 TL
Ticaret Sicil No:14649
Mersin No:0323046975900019ESC Teknoloji Apple Yetkili Teknik Servis

Mac, iPad , iPod , iPhone , Watch , Beats ürünlerine hizmet vermektedir.Ürünlerinize Apple eğitimleri ve sınırları neticesinde güvenilir hizmet vermekteyiz.Yapmış olduğumuz tamirlerde tüm kayıtlar Apple bildirilir.Tüm yedek parçalar Apple’dan orijinal olarak tedarik edilmektedir.Anahtar Kelimeler: teknik servis, apple servis, yetkili servis, ankara, esc teknoloji,

Tüm Servis Kategorileri