Esen Servis Yetkili Teknik Servis

Esen Servis Yetkili Teknik Servis

Cumhurıyet Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. 34 A Küçükçekmece / Istanbul Küçükçekmece - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Vestel, 1984 yılında başlayan faaliyetlerini 1994 yılından beri Zorlu Holding bünyesinde sürdüren bir şirkettir. Vestel‘in üretim tesisleri Manisa şehrinde yer almaktadır. Manisa’da 1,1 milyon metrekare alan üzerine kurulu Vestel City, tek lokasyonda üretim yapan en büyük endüstri komplekslerinden biridir.

HAKKIMIZDA
Firmamız uzun yıllardan bu yana Beyaz Eşya ve Televizyon alanında teknik servis hizmeti vermektedir.

Yaptığı kaliteli işler siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanan firmamız bu yolda yolda yoluna emin adımlar ile devam etmektedir. Vizyonu doğrultusunda kaliiteden ödün vermeyen firmamız her zaman kaliteli işler yapmayı benimsemiştir.

Beyaz Eşya ve Televiyoz teknik servisi alanında lider konumda olan firmamız genç ve dinamik kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmiştir. 

Vestel Yetkili Servisi olarak bizler her zaman kullandığımız ürünlerde kaliteye dikkat ettik ve sağladığımız inovasyon sayesinde bir çok alanda ön plana çıktık. 

Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda emin adımlar ile yolumuza devam ettik. Firmamız Vizyonu gereği müşteri memnuniyetini her zaman göz önünde bulundurmaktadır.

 

 Satış sonrası hizmetlerde kusursuz Vestel deneyimi yaşatmak için BURADAYIZ..

Müşteri Temsilcilerimize; 0 850 222 4 123 iletişim merkezi numaramızdan ya da CapCanlı Destek uygulamamızdan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.Anahtar Kelimeler: esen servis, vestel, regal, teknik servis, bilisim, elektronik, iletisim, yetkili teknik servis, vestel teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri