GENPA  Ankara Kızılay Teknik Servis

GENPA Ankara Kızılay Teknik Servis

Kızılay Mah. Necatibey Cad. 51/2 Kızılay Ankara Çankaya - Ankara

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
25% (1)
İyi
25% (1)
Orta
0% (0)
Kötü
25% (1)
Çok Kötü
25% (1)
Ortalama Puan

3

4 yorum 2607

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

GENPA Ankara Kızılay Teknik Servis 'ne ait 4 Değerlendirme Bulunmaktadır

ZT
Zeliha taşcıoğlu 13.10.2021

Garanti kapsamındaki sorunu gidermek yerine ondan önce garanti kapsamı dışında olan bir sebepten ötürü telefonumun bakımı yapılmaDı...para koparmaya çalışmaktan başka bişey değil bu yapılan

MK
MEHMET KIRKA 10.08.2021

serviste olan telefonum hakkında bilgi vere bilirmisiniz general mobil G9 ekrani değişecekti

SV
selim varol 23.12.2019

Şark kurnazı firma. Dışında darbeyi bırakın çizik dahi olmayan bir telefon için anakartı fiziksel hasar görmüş diyip, kullanıcıdan telefonun ederi kadar para koparmaya çalışan firmadır.

TD
Taner Demirbilek 02.05.2019

Müşteri temsilcileri çok yardımcı oluyor. Ancak hizmet biraz yavaş gibi

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

1965 yılından günümüze Dr. Zeynel Abidin Erdem liderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan grubun 1978 yılında ticari faaliyete başlayan şirketi GENPA, 1993 yılında GSM teknolojisinin Türkiye’ye gelişi ile iletişim dünyasına da kapılarını açmıştır. Teknolojik ürün, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olarak hareket eden GENPA Telekomünikasyon, ERDEM GRUP’un lider kuruluşu olmuştur.

GENPA; üreticiler, operatörler, müşteriler ve çalışanlar için en çok tercih edilen firma olma vizyonuna; yüksek ekip ruhuyla,  teknoloji alanındaki tüm yenilikleri, ürün ve hizmetleri en uygun fiyata, hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli ile müşterilerine sunma misyonu ile ulaşmayı hedeflemektedir.

GENPA; Türkiye distribütörü olduğu Samsung cep telefonu, tablet ve aksesuarlarının; Alcatel, Asus, Casper, General Mobile, Huawei, HTC, Kaan, Lenovo, LG, Meizu, Microsoft, Nokia, Sony, TP-Link Vestel, ZTE ve Turkcell marka cep telefonu ve tabletlerin toptan ve perakende satış ve dağıtımının yanı sıra Turkcell işbirliğiyle Apple iPhone cep telefonu, iPad ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış, dağıtım ve teknik servis hizmetini vermektedir. 

Turkcell distribütörü olarak Turkcell kampanya telefonlarının dağıtımı, Turkcell kontör satışı, SIM Kart ve Yedek SIM Kart satışı hizmetini de vermektedir. Ayrıca, Avrupa’nın önemli aksesuar markası olan Cellular Line’ın da Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

GENPA tarafından satış ve pazarlaması yapılan tüm ürünler www.genpa.com.tr web adresinden ve 0212 359 0 359 no’lu çağrı merkezinden tele satış ekibi ile nihai tüketicilere sunulmaktadır. İstanbul, İzmir ve Adana ilinde 3 ana merkezde bölge satış ofisi bulunan GENPA; telekomünikasyon sektöründe ülke sathına yayılmış Turkcell Dağıtım Bölgesi kapsamında 500 adeti aşkın Turkcell bayi ve şubesinin yanı sıra 1000 adeti aşkın satış noktasında yaygın bir hizmet vermektedir.

İstanbul (Avrupa ve Anadolu ) Adana, Ankara, Bursa ve İzmir illeri olmak üzere 6 merkezde Genpa Satış Sonrası Hizmet birimi bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini en temel kriter olarak alan ve ileri teknoloji donanımıyla hizmet veren GENPA; Apple iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV, Turkcell T Serisi, Turkcell VINN, Beats, Alcatel, TP-Link ve Reeder markalarına Yetkili Teknik Servis Hizmeti vermektedir. 

GENPA; İnterpromedya tarafından gerçekleştirilen “Türkiye İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması” 2016 yılı verilerine göre genel sıralamada satış cirosu bakımından 8’inci şirket olarak yer almaktadır. 

GENPA’ nın kalitesi ve güvencesi, dünyanın önde gelen belgelendirme kuruluşlarından ABS QE (Quality Evaluations ) tarafından 01.10.2003 tarihinde ISO 9001: 2000 kalite belgesi ile Kasım 2005 tarihinde OHSAS 18001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği ve Çevre Yönetim sistemi ISO 14001 ile belgelendirilmiştir. GENPA, Türkiye’de bu 3 belgeye sahip ilk GSM distribütörü ve teknik servisi olmakla birlikte; bünyesinde yer alan GSM satış konsepti, Genpa mağazası ve Genpa sanal marketin de belgelere uygunluğu onaylanmıştır. 

Bayi ve son kullanıcılarını en önemli varlığı olarak gören GENPA,  gelişimlerini sürekli kıldığı ve insiyatif almaları için teşvik ettiği genç ve dinamik çalışanlarından aldığı güçle yaratıcı, farklı çözümler ve ürünler sunarak güvenilirliğini ve markasını güçlendirmeyi, küresel standartlara göre kendini sürekli geliştirmeyi kalite politikası olarak kabul etmiştir.GENPA; Türkiye distribütörü olduğu Samsung cep telefonu, tablet ve aksesuarlarının; Alcatel, Asus, Casper, General Mobile, Huawei, HTC, Kaan, Lenovo, LG, Meizu, Microsoft, Nokia, Sony, TP-Link Vestel, ZTE ve Turkcell marka cep telefonu ve tabletlerin toptan ve perakende satış ve dağıtımının yanı sıra Turkcell işbirliğiyle Apple iPhone cep telefonu, iPad ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış, dağıtım ve teknik servis hizmetini vermektedir.Anahtar Kelimeler: genpa yetkili servis, cep telefonu, teknik servis, genpa, ankara,

Tüm Servis Kategorileri