GENPA  Bursa Teknik Servis

GENPA Bursa Teknik Servis

Kırcaali Mah.kayalı Sok.ortaklar İş Merkezi No:34/42-43 Osmangazi / Bursa Osmangazi - Bursa

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
75% (3)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
25% (1)
Ortalama Puan

2.5

5 yorum 1357

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

GENPA Bursa Teknik Servis 'ne ait 5 Değerlendirme Bulunmaktadır

MT
mesut turan 04.11.2022

XİOMİ RED Mİ NOTE 8 PRO marka 5090379 no lu servis kaydına verdiğim telefonum arka kapağında vuruk/çizik var diye garantiye sokulmamış, arka kapağı ile anakart yanması arasında nasıl bir bağlantı kurup ta garantiye dahil edilmemiş bu ne rezalet bir durumdur.

SA
Serdar arslan 19.12.2022

Direk ikamet ettigin kaymakamlik binasina gidip tuketici hakem heyetine basvuruyorsu problem çözüluyor 👍

AK
Ahmet kılıç 06.05.2021

genpa Bursa Osmangazi şubesi eleman larına çok çok teşekkür ederim bana ilgi gösterdiğiniz için çok memnun kaldım ???

AK
Ahmet kılıç 06.05.2021

Merhaba Bursa genpa teknik servis elemanlarına sıcak kanlı ve muhteşem hizmetlerinden dolayı çok ama çok teşekkür ediyorum benim kulaklık arızalıydı hiç tereddütsüz alıp yaptılar çok memnun oldum Bursa genpa teknik servisine tekrar çok teşekkür ediyorum ??? saygılarımla.....!!!!!

AE
Akın Erkul 16.11.2020

Servis için gönderdiğim cihaz hakkında nasıl bilgi alacağım

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

1965 yılından günümüze Dr. Zeynel Abidin Erdem liderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan grubun 1978 yılında ticari faaliyete başlayan şirketi GENPA, 1993 yılında GSM teknolojisinin Türkiye’ye gelişi ile iletişim dünyasına da kapılarını açmıştır. Teknolojik ürün, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olarak hareket eden GENPA Telekomünikasyon, ERDEM GRUP’un lider kuruluşu olmuştur.

GENPA; üreticiler, operatörler, müşteriler ve çalışanlar için en çok tercih edilen firma olma vizyonuna; yüksek ekip ruhuyla,  teknoloji alanındaki tüm yenilikleri, ürün ve hizmetleri en uygun fiyata, hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli ile müşterilerine sunma misyonu ile ulaşmayı hedeflemektedir.

GENPA; Türkiye distribütörü olduğu Samsung cep telefonu, tablet ve aksesuarlarının; Alcatel, Asus, Casper, General Mobile, Huawei, HTC, Kaan, Lenovo, LG, Meizu, Microsoft, Nokia, Sony, TP-Link Vestel, ZTE ve Turkcell marka cep telefonu ve tabletlerin toptan ve perakende satış ve dağıtımının yanı sıra Turkcell işbirliğiyle Apple iPhone cep telefonu, iPad ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış, dağıtım ve teknik servis hizmetini vermektedir. 

Turkcell distribütörü olarak Turkcell kampanya telefonlarının dağıtımı, Turkcell kontör satışı, SIM Kart ve Yedek SIM Kart satışı hizmetini de vermektedir. Ayrıca, Avrupa’nın önemli aksesuar markası olan Cellular Line’ın da Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

GENPA tarafından satış ve pazarlaması yapılan tüm ürünler www.genpa.com.tr web adresinden ve 0212 359 0 359 no’lu çağrı merkezinden tele satış ekibi ile nihai tüketicilere sunulmaktadır. İstanbul, İzmir ve Adana ilinde 3 ana merkezde bölge satış ofisi bulunan GENPA; telekomünikasyon sektöründe ülke sathına yayılmış Turkcell Dağıtım Bölgesi kapsamında 500 adeti aşkın Turkcell bayi ve şubesinin yanı sıra 1000 adeti aşkın satış noktasında yaygın bir hizmet vermektedir.

İstanbul (Avrupa ve Anadolu ) Adana, Ankara, Bursa ve İzmir illeri olmak üzere 6 merkezde Genpa Satış Sonrası Hizmet birimi bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini en temel kriter olarak alan ve ileri teknoloji donanımıyla hizmet veren GENPA; Apple iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV, Turkcell T Serisi, Turkcell VINN, Beats, Alcatel, TP-Link ve Reeder markalarına Yetkili Teknik Servis Hizmeti vermektedir. 

GENPA; İnterpromedya tarafından gerçekleştirilen “Türkiye İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması” 2016 yılı verilerine göre genel sıralamada satış cirosu bakımından 8’inci şirket olarak yer almaktadır. 

GENPA’ nın kalitesi ve güvencesi, dünyanın önde gelen belgelendirme kuruluşlarından ABS QE (Quality Evaluations ) tarafından 01.10.2003 tarihinde ISO 9001: 2000 kalite belgesi ile Kasım 2005 tarihinde OHSAS 18001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği ve Çevre Yönetim sistemi ISO 14001 ile belgelendirilmiştir. GENPA, Türkiye’de bu 3 belgeye sahip ilk GSM distribütörü ve teknik servisi olmakla birlikte; bünyesinde yer alan GSM satış konsepti, Genpa mağazası ve Genpa sanal marketin de belgelere uygunluğu onaylanmıştır. 

Bayi ve son kullanıcılarını en önemli varlığı olarak gören GENPA,  gelişimlerini sürekli kıldığı ve insiyatif almaları için teşvik ettiği genç ve dinamik çalışanlarından aldığı güçle yaratıcı, farklı çözümler ve ürünler sunarak güvenilirliğini ve markasını güçlendirmeyi, küresel standartlara göre kendini sürekli geliştirmeyi kalite politikası olarak kabul etmiştir.GENPA; Türkiye distribütörü olduğu Samsung cep telefonu, tablet ve aksesuarlarının; Alcatel, Asus, Casper, General Mobile, Huawei, HTC, Kaan, Lenovo, LG, Meizu, Microsoft, Nokia, Sony, TP-Link Vestel, ZTE ve Turkcell marka cep telefonu ve tabletlerin toptan ve perakende satış ve dağıtımının yanı sıra Turkcell işbirliğiyle Apple iPhone cep telefonu, iPad ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış, dağıtım ve teknik servis hizmetini vermektedir.Anahtar Kelimeler: bursa genpa, teknik servis, cep telefonu, genpa yetkili servis, bursa,

Tüm Servis Kategorileri