Gizerler Motosiklet - Yamaha Motosiklet Yetkili Servis

Gizerler Motosiklet - Yamaha Motosiklet Yetkili Servis

Adana / Seyhan / T.cemal Berker Bulvarı No: 46 Seyhan - Adana

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
100% (1)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

3

1 yorum 2383

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Gizerler Motosiklet - Yamaha Motosiklet Yetkili Servis 'ne ait 1 Değerlendirme Bulunmaktadır

FA
Fadıl 06.10.2020

Yamaha ybr 125lik

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Yamaha Motor

1968 yılında kurulan Yamaha Motor Europe N.V. (YME), Yamaha Motor Firmasının Avrupa'daki genel merkezidir.

YME, aşağıda sıralanan Yamaha Motor ürünlerinin Avrupa pazarındaki pazarlama ve satış faaliyetlerinin koordinasyonundan sorumludur: Yamaha motosikletleri ve scooter’ları, dıştan takma deniz motorları, WaveRunner deniz araçları, ATV, golf arabaları, kar motosikletleri ve jeneratörler.

Yamaha'nın motosiklet, scooter ve dıştan takma deniz motorları imalatı için Fransa ve İspanya'da yatırımları bulunmaktadır. 

Tamamen Avrupa'da tasarlanıp geliştirilmiş ve imal edilmiş olan YZF-R125 modeli, Avrupa Araştırma ve Geliştirme bölümlerinin ve üretim tesislerinin 21.yüzyıl için sınıf lideri yeni ürünler yaratmak üzere nasıl birlikte çalıştıklarının mükemmel bir örneği. Çok popüler modeller X-Max 125 ve X-Max 250 (İspanya'da üretiliyor), bu iş birliğine diğer örneklerdir.

Schiphol-Rijk yerleşkemizde ayrıca şu birimler yer almaktadır:

Yedekparça ve aksesuar lojistik merkezimiz

Yamaha Motor Hollanda; Hollanda pazarından sorumlu Yamaha distribütörü

Yamaha Motor Orta-Avrupa; İngiltere, Almanya, Avusturya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Polonya'da denizaşırı satış ve pazarlama faaliyetleri.

Misyon
 
Yarım asıra yakın bir süredir Yamaha Motor, sürekli olarak müşteri beklentilerini aşan ve onların yaşamlarını zenginleştiren yaratıcılığı ve coşkusu ile milyonlarca insana keyif vermektedir.

 
 
Kando
Bu duyguları en açık şekilde özetleyen bir Japonca terim: Kando. Kando, beklenmedik bir zamanda, çok değerli bir şeyle karşılaşan insanlarda oluşan derin bir tatmin ve yoğun heyecan duygusunu tanımlar. Tek kelimeyle özetlemek gerekirse; Kando, TUTKU'dur.Sürekli değişen bir dünyada insanlar her gün yeni sorunlarla karşılaşıyor ve işe daha fazla zamanlarını ayırıyorlar.


 

Uyumlu Birliktelik
Biz işte bu nedenle dengeli, dolu dolu ve keyifli bir yaşam için işten arta kalan zamanın önemli olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimiz keyif almak için hangi ürünü seçerse seçsin, biz müşterilerimizin insan ve makina arasında uyumlu bir birliktelik yaratacak hoş bir deneyim yaşamalarını sağlamaya çaba gösteriyoruz. Bundan da öte, biz insanların sadece yaşamlarına değil kalplerine de hitap eden çağ ötesi yenilikçi ürünlerle onlara yoğun tatmin duygusu yaşatma sözü veriyoruz. 
Servis ve Bakım


Japon mühendislerin büyük eforları sayesinde, tüm dünyada Yamaha Motor, yüksek kalitedeki ürünleri ile bilinir. Sizin için ise Yamaha'nızdan uzun yıllar ve kilometreler boyunca zevk almanız anlamına gelir. İyi bakım ve düzenli servis Yamaha'nızın iyi bir durumda kalmasını sağlar.

Yamaha'nız için en iyi bakım
 
 
 
Yamaha Yetkili Servisleri ürünler ile alakalı olarak aldıkları düzenli eğitimler sayesinde Yamaha'nıza en iyi bakımı gösterir. Bu sayede, Yamaha ürünleri ile alakalı yıllar içerisinde en iyi tecrübeleri kazanırlar.
Yamaha Yetkili Servisleri'ne geldiğinizde Orijinal Yamaha Yedek Parçalarının ve Yamalube ürünlerinin kullanıldığından emin olunuz. Tüm motosiklet, scooter ve ATV ürünlerimiz Yamaha mühendisleri tarafından %100 test edilip onaylanmıştır.

Yamaha ürününüz için en iyi yağlama ve bakım ürünlerinden 'Yamalube' için size en yakın yetkili Yamaha bayisi ile iletişime geçebilirsiniz. Anahtar Kelimeler: yamaha, motosiklet, yamaha motor, yamaha motor yetkili servis, yamaha servis, yamaha ozel servis,

Tüm Servis Kategorileri