Gürgençler Apple Mall Of İstanbul Teknik Servis

Gürgençler Apple Mall Of İstanbul Teknik Servis

Mahmutbey, Süleyman Demirel Bulvarı Mall Of Istanbul Avm / Başakşehir - İstanbul (Otopark Katı - Çınar Girişi) Başakşehir - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
100% (2)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

3

2 yorum 1895

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Gürgençler Apple Mall Of İstanbul Teknik Servis 'ne ait 2 Değerlendirme Bulunmaktadır

Serdar üçyiğitler 31.10.2020

Appel kimliğimi yanlış girdiğim için Hiçbir uygulama indiremiyorum Yeni appel kimliği Nasıl alabilirim? Teşekkür ederim

AC
Azize canbeyli 05.10.2020

2019 Aralık ayında mall of İstanbul şubenizden mac aldım ve faturayı Bahar Fidanoğlu adına düzenledim. Şimdi faturam için yaklaşık 4 müşteri temsilciniz ile konuştum mail olarak göndereceklerini söylemelerine rağmen hala bekliyorum. Bu konuyla ilgili yardımcı olmanızı bekliyorum

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Perakende ve hizmet sektöründe 15 yıllık deneyime sahip firmamız Gürgençler Ltd. Şti. 2012 yılında Apple çözümlerine, servisine ve desteğine odaklanarak üstün müşteri hizmetleri sunması nedeniyle Apple tarafından bu Apple Premium Reseller unvanına uygun görülmüştür. Konya’da ilk ve tek Apple Premium Reseller ünvanıyla Satış sonrası hizmet sunan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluş olan Gürgençler Apple Premium Reseller personelleri Apple Product Professional (Apple Ürün Profesyoneli) - Apple Certified Support Professional (Apple Sertifikalı Destek Profesiyoneli) sertikalarıyla ödüllendirilmiştir. 

Kısa sürede üstün başarılar gösteren Gürgençler Ltd. Şti. 2013 yılında Apple Authorized Service Provider (Apple Yetkili Teknik Servis) unvanını hak kazanmıştır. Konya ve Mersin’de ilk ve tek Apple Yetkili Teknik Servisi olarak, Teknik Servis personellerimizin eğitimlerine son derece önem gösterip, Apple Certified Mac Technician (Apple Sertifikalı Mac Teknisyeni) - iOS Qualification (iOS Yeterlilik) Sertifikalarına sahip olmaları sağlanmıştır. Profesyonel ekibimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 

Mağazalarımız dünyadaki konseptlere uygun olarak dizayn edilmiş olup, şirketimiz müşterilerine Apple ürünlerini yakından tanıma fırsatı ve teknik ekibimiz ile satış sonrası destek sunmaktadır. Tüm Apple ürünlerini ve geniş ürün yelpazesine sahip Apple aksesuarlarını müşterilerimize kusursuz deneyimleme fırsatı sunarak bir kapalı kutudan çok daha fazlasını hissetmelerini amaçlıyoruz.

Zamanın ve Mekânın Sınırlayamadığı İnteraktif Kuruluş olarak;

Türkiye’nin en dinamik ve en genç kadrosuna sahip olan şirketimiz 2002 yılında sektöre giriş yapmıştır. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedefler ile bu günlere kadar geldik. Stratejik iş planları çerçevesinde dünya markası olan Apple’ı bünyesine katarak yatırımlarına devam edip mağaza ve e-ticaret pazarında büyümeye gitmiştir.

Gürgençler kurumsal yapısıyla; günümüz teknolojisi geliştikçe kendini yenileyen, dünya çapındaki gelişmelere uyum sağlayan, çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, güvenilir bir kuruluş olarak deneyimli uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Apple Türkiye iş ortağı olarak;

Online Satış Mağazamız olan Gürgençler E-Store ile tüm Apple Ürünlerini ve Orjinal Aksesuarlarını indirim fırsatlarıyla sizlere sunuyoruz. Konya Kent Plaza’da APR (Apple Premium Reseller), Konya – Selçuklu’da, İstanbul - Levent’de, Mersin - Yenişehir’de Apple Yetkili Teknik servisi ile hizmet vermekteyiz.

 

Türk Telekom iş ortağı olarak;

Mersin - Forum AVM, Mersin – Erdemli ve Mersin – Silifke’de Gürgençler Türk Telekom olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Merkez ofisimiz ise Mersin Erdemli’de yer almaktadır.

 

Profesyonel, Deneyimli, Güncel
Günümüz teknolojisi geliştikçe kendini yenileyen, dünya çapındaki gelişmelere uyum sağlayan, çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, güvenilir bir kuruluş olarak deneyimli uzman kadromuzla misafirlerimize hızlı hizmet veriyoruz.

Apple Yetkili Servis Sağlayıcı noktalarımızda misafirlik anlayışını alışılagelmişin dışında konseptimizle hizmet veriyoruz.

 

Lydia Apple Yetkili Teknik Servisleri Apple markalı ürünler için bakım, onarım ve yedek parça hizmeti sunar. Bu hizmetlerinde Lydia Apple Premium Reseller’ın marka altyapısından yararlanır. Sertifikalı uzman personeliyle Apple kullanıcılarına sürekli denetlenen Apple kalite ve standartlarını sunar. Bu hizmetler özetle; projelendirme, garanti içi-dışı servis hizmetleri, bakım ve destek anlaşmalarını kapsamaktadır.Lydia Apple Yetkili Teknik Servisleri Apple markalı ürünler için bakım, onarım ve yedek parça hizmeti sunar. Bu hizmetlerinde Lydia Apple Premium Reseller’ın marka altyapısından yararlanır. Sertifikalı uzman personeliyle Apple kullanıcılarına sürekli denetlenen Apple kalite ve standartlarını sunar. Bu hizmetler özetle; projelendirme, garanti içi-dışı servis hizmetleri, bakım ve destek anlaşmalarını kapsamaktadır.Anahtar Kelimeler: apple istanbul, apple, yetkili servis, teknik servis, apple servis, gürgençler,

Tüm Servis Kategorileri