Gürsoy Otomotiv - BMC Yetkili Servis Merkezi

Gürsoy Otomotiv - BMC Yetkili Servis Merkezi

İkitelli Osb Esenler San. Sit. 11.Blok No: 4 Başakşehir - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.


BMC, 50 yılı aşkın süredir Türk otomotiv sanayisinde, kendi markası ile yurt içi ve yurt dışı pazarlar için üretim yapıyor, yerli ve milli teknoloji ile ticari ve savunma sanayi araç segmentlerinde müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına yönelik ürün geliştiriyor.

Dünden Bugüne BMC


1964 yılında kurulan Türkiye’nin en büyük ticari ve askeri araç üreticilerinden biri olan BMC; bugün, İzmir Pınarbaşı’ndaki 250 bin metrekarelik alan yayılan modern tesislerinde, geniş ürün gamı, nitelikli iş gücü ve yüksek üretim kapasitesi ile otomotiv ve savunma sanayine özel çözümler sunuyor.

BMC Pınarbaşı Fabrikası, otobüsten kamyona, mayına karşı korumalı zırhlı araçtan taktik tekerlekli araca kadar pek çok farklı konfigürasyondaki ticari ve savunma sanayi aracını üretebilecek esneklikte çalışıyor. 2.500’ün üzerinde çalışanı ile dinamik ve güçlü insan kaynağına sahip olan BMC, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulunduruyor.

İlk günden bugüne 300 bin adedi geçen araç üretimi ile 80’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine yaklaşık 10 milyar dolarlık katma değer sağlayan BMC; yoğun Ar-Ge çalışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını sürekli yükseltiyor.
Uzman yetkili servisleri ve güçlü satış ağı ile Türkiye çapında bakım onarım ve servis hizmeti sunan BMC; sektörel trendleri yakından takip ederek yüksek teknolojili, dayanıklı, güvenilir ve çevre dostu araçlar üretmeye devam ediyor.

Vizyonumuz
Türkiye ve Katar merkezli olmak üzere, Ortadoğu, Körfez, Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetleri kapsayan bölgede, Savunma Sanayi kara araçları, otobüs, kamyon, raylı sistemler ve motor alanlarında, Lider ve Milli bir teknoloji şirketi olmak.

Misyonumuz
Sürdürülebilir büyüme stratejisine uygun olarak, daima lider ve milli teknoloji ile tasarlanan, rekabet gücü yüksek ürünler ortaya koymak.Satış ve Servis Ağı


BMC Yetkili Satıcı, Servis ve Yedek Parça hizmet noktalarımızla her zaman yakınınızdayız.

Türkiye’nin en büyük ticari ve askeri araç üreticilerinden BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş., kuruluşunun 54. yılını gururla kutlarken, dünya markası olma yolunda yenilenen hedeflerine doğru hızla ilerliyor.

Müşterilerimize 7/24 Kesintisiz Hizmet
Müşterilerimize 7/24 kesintisiz destek ilkesi ile hizmet veriyoruz.

10.000 m² kapalı alanda “ORİJİNAL” ve “ALTERNATİF” ürün seçeneği
20.000 kalemde 500.000 adetlik stoktan oluşan geniş ürün çeşitliliği
100’ün üzerinde yetkili satıcı ve servisten oluşan yaygın dağıtım ağı
300’ün üzerinde yurtiçi ve yurtdışı tedarikçi ile yüksek ürün bulunabilirliği<br/>
Aşağıda belirtilen illerde yerleşik olarak;

İzmir,
Adana,
Ankara,
Samsun,
Diyarbakır,
İstanbul,
İzmir, Adana, Ankara, Samsun, Diyarbakır, İstanbul olmak üzere yurtiçinde toplam 6 ildeki aktif satış ve servis ekiplerinden oluşan deneyimli kadromuzla müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına en hızlı biçimde yanıt vermek için çalışıyoruz.Anahtar Kelimeler: bmc, bmc yetkili servis, bmc servis istanbul, bmc ticari, bmc bakim, bmc ozel servis, bmc teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri