İnfotürk Bilgisayar Elektronik Hizmetleri Yetkili servis

İnfotürk Bilgisayar Elektronik Hizmetleri Yetkili servis

Gerzele Mahallesi, Kanyon Cd. 32/A, 20040 Merkezefendi/Denizli Merkez - Denizli

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

İnfotürk kimdir?
İnfotürk Bilgisayar Elektronik Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti., her biri akademisyen ve mühendis kimlikleri taşıyan üç ortağın bir araya gelerek kurduğu ve temelleri 1997 yılında Denizli’de atılan bir sistem entegratör firmadır. Kuruluşunu takip eden yıllarda büyümesini aralıksız devam ettiren İnfotürk, kısa zamanda bölgesinin en büyük, Türkiye’nin de sayılı sistem entegratör firmalarından biri haline gelmiştir.

İnfotürk ne kadar zamandır faaliyettedir?
1997 yılının Ekim ayından itibaren tüzel kişilik olarak faaliyetlerini sürdüren İnfotürk, 2005 yılında İzmir’de ( Bilgitürk ), 2008 yılında İstanbul’da ( İnfobim ), 2012 yılında da Ankara’da( Bilgibim ) kurduğu grup şirketleriyle, faaliyet alanını tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde genişletme yolunda önemli adımlar atmıştır.

İnfotürk’ün kuruluş amacı nedir?
İnfotürk, sistem entegratörü kimliği ile bilişim ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde birleştirerek, tüm Türkiye’de kamu ve özel sektördeki bilişim ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Kurucu ortaklarının akademik yaşamları boyunca edindikleri tecrübeler doğrultusunda oluşturdukları yenilikçi, rekabetçi ve verimli iş modelleriyle İnfotürk, günümüz piyasa koşullarının talep ettiği çözümler geliştirmektedir.

İnfotürk’ün hedefleri nelerdir?
İnfotürk, çalıştığı tüm müşterilerin teknoloji kullanımlarını en üst düzeyde tutmayı ve müşterilerini güncel teknolojiye dayanan çözümlerle buluşturmayı hedeflemektedir. Bu hedefimizi gerçekleştirirken, önerilecek yatırımın fiyat/performans dengesini en ideal seviyede tutarak, işletme maliyetini mümkün olan en düşük düzeye çekmeyi amaçlamaktayız. Operasyonel işlemleri en düşük seviyede tutacak teknolojiler sayesinde müşterilerimizin asıl işlerine odaklanmalarını sağlarken, toplam maliyette en uygun katma değerli ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemekteyiz.

İnfotürk’ün hedef müşterileri kimlerdir?
İnfotürk, teknolojiyi günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olarak gören, teknoloji yatırımlarını gereksinim olarak kabul eden, teknolojinin sağladığı imkanları gerek rekabet, gerekse ürün ve hizmet kalitesi açısından önemli bir tamamlayıcı olarak benimseyen, teknolojiyi amaç değil işi için bir araç olarak kullanmayı ve bu sayede ürün ve hizmetlerini farklılaştırarak öne çıkarmayı hedefleyen, yatırımları toplam sahip olma maliyetleri ile değerlendirebilen, orta/büyük ölçekli özel şirketler ve kamu kuruluşlarıyla çalışmayı hedeflemektedir.

İnfotürk’ün satış ve pazarlama stratejileri nelerdir?
İnfotürk, müşterilerinin bilişim ihtiyaçlarını ve altyapı gereksinimlerini zamanında ve doğru tespit ederek, bu ihtiyaçları en uygun biçimde karşılayacak çözümler sunmaya yönelik bir satış ve pazarlama stratejisi izlemektedir. “Birlikte kazanmak” felsefesini benimseyen İnfotürk, sağladığı çözümler sayesinde müşterilerinin elde ettiği kazanımları kendi kazanımı olarak görmektedir. Müşterileriyle her zaman yakın ilişkiler kuran ve bu sayede müşterilerinin içinde bulunduğu rekabetçi iş ortamının beraberinde getirdiği ihtiyaçları kısa zamanda saptayabilen İnfotürk, gerek müşterilerine sunduğu çözümler gerekse de onlarla paylaşmaktan çekinmediği bilgi birikimi ve önerileriyle, müşterileri için sadece bir çözüm ortağı değil aynı zamanda bir yol gösterici kimliğindedir.

İnfotürk’ün kurumsal değerleri nelerdir?
İnfotürk, kurumsal bir şirket olmanın getirdiği sorumlulukların bilincinde olarak, müşterileri ve iş ortaklarıyla yürüttüğü ilişkilerde etik değerlere sıkı sıkıya bağlı olmaya özen göstermektedir. Tüm müşterileriyle uzun süreli birliktelik ve iş ortaklıkları yürütme amacıyla hareket eden İnfotürk, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şirket politikası benimsemiştir. Bu amaçla çalışanlarını özenle seçen ve gerek kurum bünyesinde, gerekse de kurum dışında gerçekleştirilen eğitim programlarıyla çalışanlarının yetkinliklerini arttırıp zamanın değişen şartlarına uyumlu hale gelmelerine yardımcı olan İnfotürk, sahip olduğu en değerli sermayesinin insan kaynakları olduğunun farkındadır ve bu alandaki yatırımlarına aralıksız devam etmektedir.

İnfotürk liderlik vizyonunu nasıl tanımlar?
Faaliyet gösterdiği bilişim sektöründeki yoğun rekabet ortamını bir avantaj olarak gören İnfotürk, kuruluşundan bu yana sektörünün en rekabetçi ve dinamik oyuncusu olma yolunda önemli adımlar atmıştır. Ortaya koyduğu liderlik vizyonuyla rakiplerinin örnek aldığı bir şirket olan İnfotürk, sektöründeki yenilikçi çözümlere öncülük etme misyonunu her geçen gün daha da geliştirerek sürdürmektedir.

İnfotürk’ün katkıda bulunduğu sosyal sorumluluk projeleri nelerdir?
İnfotürk gerek kendi kaynaklarını kullanarak geliştirdiği, gerekse de çözüm ortaklarının sponsor olduğu projelerle Türkiye’deki eğitim kurumlarının bilişim ve teknoloji alanlarındaki AR-GE çalışmalarına ve etkinliklerine destek olmaktadır. Ülkedeki nitelikli insan gücünün doğru alanlarda verimli bir şekilde değerlendirilmesine önem veren İnfotürk, bu amaçla başarılı üniversite öğrencilerine hem kendi bünyesinde hem de çözüm ortağı olduğu bilişim firmalarında staj olanakları sağlamaktadır.
Yürüttüğü tüm projelerde çevre bilincini ön planda tutan İnfotürk için enerji verimliliği ve geri dönüşüm gibi unsurlar, uyguladığı iş modelinin ayrılmaz parçalarıdır. İnfotürk, faaliyet gösterdiği bilişim sektöründe çevre bilincinin yerleşmesine yönelik çalışmalarına devam etmekte ve çevreye duyarlı bilişim uygulamaların geliştirilmesini teşvik etmektedir.İnfotürk, bilgi sistemlerinde ihtiyacınız olabilecek tüm ürün ve hizmetleri, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilen entegre çözümler halinde sunmaktadır. Müşterilerimize çözüm sunarken ilk hedefimiz gerçek ihtiyacı ortaya çıkartıp, buna en uygun ürün ve/veya hizmetleri sağlamaktır. Yeni çıkan teknolojileri müşterilerimize tanıtarak, teknoloji kullanımıyla elde edilecek faydaları ortaya çıkarıyoruz. Sahip olma maliyetlerinin dışında işletme maliyetlerini de hesaplayarak gerçek toplam sahip olma maliyetlerini belirliyor, sunmuş olduğumuz çözümün alternatif çözümlere göre fayda/değer analizlerini yapıyor ve satış sonrası elde edebileceğiniz kazanımları sizlerle paylaşıyoruz. “Birlikte kazanmak” şeklinde özetleyebileceğimiz temel hedefimize ulaşmak en önemli önceliğimizdir; işte bu yüzden sunduğumuz tüm çözümlerde sizin yerinize kendimizi koyarak hareket ediyoruz.
Bilgi sistemleri danışmanlık hizmetleri başlığı altında, bilgi sistemlerinde ihtiyacınız olabilecek tüm ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemekteyiz.Anahtar Kelimeler: infoturk, denizli, teknik servis, bilisim, elektronik, iletisim, yetkili teknik servis, infoturk teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri