İsa Tevfik Özcan Moto Tamiri - Mondial Motosiklet Yetkili Servisleri

İsa Tevfik Özcan Moto Tamiri - Mondial Motosiklet Yetkili Servisleri

Sanayi̇ Si̇tesi̇ 261 Sok. No:14/16 Fethi̇ye/Muğla Fethiye - Muğla

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Mondial Hakkında

Uğur Şirketler Grubu bünyesindeki UMA (Uğur Motorlu Araçlar A.Ş.) kendi tescilli ve lokomotif markası "Mondial" ile 2004 yılında motosiklet sektöründeki faaliyetlerine başladı ve kalitesinden ödün vermeden her geçen gün büyüyerek sektörde devam etmektedir.

UMA 2006 yılında ulusal ve uluslararası düzeyde uygulanabilen bir yönetim sistemi modeli olan “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi” Belgesi’ni alarak, sürekli gelişim felsefesini ve kalite anlayışını geliştirerek müşteri odaklı bir hizmet sunmaktadır.

Uğur Motorlu Araçlar, 2007’de mevcut üretim tesislerine taşınmış ve giderek büyüyen şirket olarak; 44.500 m² alan üzerine kurulu fabrikası ve 15.000 m² satış sonrası yedek parça deposu ile kurulduğu yıldan bu yana motosiklet sektörünün ihtiyacı olan yedek parçanın tamamına yakınını karşılamaktadır. 2010 yılında da kendi motosiklet şasini üretmeye başlamış ve aynı yıl içerisinde ATV modellerini de ürün portföyüne ekleyerek, modellerini geliştirmektedir.

TÜİK (Türkiye İstatistik Kurumu) verilerine göre kaliteli ürün ve hizmet politikalarıyla 2005-2014 yılları arasında 10 yıl üst üste “Türkiye’nin En Çok Satan Motosiklet Markası” olan “Mondial”, 400 satış noktası, 528 servis merkezi ve 250 yedek parça satış noktası ile kaliteli ürün ve hizmet anlayışı önceliğiyle hizmet vermektedir.

2013 yılında Motovento markasıyla aksesuar piyasasına da hızlı bir giriş yapan UMA, kendi alanında lider olan dünya çapında birçok markanın distribütörlüğünü almıştır. Motovento: kask, kıyafet, ayakkabı, iç giyim gibi yaşam stilini yansıtan koruyucu ürünler başta olmak üzere motosiklet aksesuar ve yedek parça ürünlerinin satışını konsept mağazaları ile yapmaktadır. Satışı gerçekleştirilen ürünler arasında ise HJC, Airoh, Just One, Nitek ve Origine kask markaları; Alpinestars ve Andes motosiklet koruyucu ürünleri; ünlü egzoz sistemleri üreticisi Akrapovic egzozları; iç giyim markası SixS ve motosiklet çantaları markası Shad gibi dünyaca ünlü markalar yer almaktadır.

UMA, 2014 yılında motosiklet sektöründe tüm dünyada faaliyet gösteren Kymco markasının Türkiye distribütörlüğünü de alarak bu değerli markayı da bünyesine katmıştır. Çevreye saygı ve doğal hayatın korunmasına birinci derecede önem veren Kymco, çevre dostu ve düşük emisyonlu scooter, ATV ve UTV üretimini gerçekleştiren bir markadır.

UMA çatısı altında 2015 yılı ilk yarısının sonlarında faaliyete başlayan çevreci, enerji tasarruflu ve gürültü kirliliğine yol açmayan elektrik motorlu ürünler markası E-MON, kullanıcılarının bakım maliyetlerini neredeyse ortadan kaldıran, yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan teknolojik, kaliteli ve ekonomik ürünler sunmaktadır.

UMA distribütörlüğü ile 2015 yılı ilk yarısının sonunda CF MOTO, Türkiye motosiklet pazarında kendi marka adı ve kurumsal web sitesi ile üstün kaliteli ve güvenilir ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturmaktadır.

UMA bünyesine 2016 yılının ikinci yarısından sonra motosiklet markası ZONTES’de katılmıştır. ZONTES, ileri teknoloji ile üretilen dayanıklı motosiklet modelleri ile UMA’nın yaygın yedek parça ve servis ağı ile Türkiye’deki motosiklet tutkunlarına hizmet vermektedir.

"UMA, lokomotif markası Mondial, elektrikli scooter markası E-Mon, motosiklet aksesuar markası Motovento ile birlikte distribütörlüklerini aldığı Kymco, CF Moto ve Zontes markalarını çatısı altında topladı. Ayrıca UMA bu markaların ürünlerinin, yedek parçalarının ve aksesuarlarının organizasyonunu yaparak, tüketicilerine en iyi hizmeti vermeye, pazardaki gücünü arttırmaya devam etmektedir.

UMA, sürekli geliştirdiği modern teknoloji ile üretimlerini sürdürürken, satış ve teknik hizmet servislerinin tümünde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmakta, sektörde lider ve öncü konumunu sağlamlaştırmaktadır. UMA gerçekleştirdiği bayi satış elemanları ve yetkili servis personelleri, eğitim-tanıtım toplantıları ve çağrı merkezi hizmetleri ile satışta olduğu gibi satış sonrasında da hizmette mükemmelliği hedefleyerek, sürekli gelişimi desteklemektedir.

Misyonumuz
İnsanların, hayat akışında ulaşımla ilgili önlerine çıkan tüm engellerin üstesinden gelmesini sağlamak.


Vizyonumuz
Ulaşımda engellerin olmadığı bir Türkiye de her evde bir motosiklet hayal ediyoruz.Yetkili Servis Politikamız

Mondial Servisleri, müşteri memnuniyetinin satış sonrasında da devamının sürekli kılınmasını sağlamak amacıyla Mondial Eğitim Departmanı tarafından “Teknik ve Sosyal İlişkiler” eğitimlerinden geçmiş seçkin servislerdir. Sektörel gelişmelerin gerekli kıldığı eğitimler düzenli olarak güncellenmekte, bu gelişmelere uygun eğitim planlamaları yapılmaktadır. Mondial Müşterisinin memnuniyeti amacıyla Türkiye genelinde faaliyette bulunan Yetkili Servislerimiz ve Servis Teknik Personellerinin;

Servis davranış ve müşteri ilişkileri eğitimi
Web otomasyon eğitimi
Motosiklet teslim ve periyodik bakım uygulamaları eğitimi
Müşteri hizmetleri merkezi işletme uygulamaları eğitimi
Cari hesap takip programı eğitimi
Motosiklet tarihçesi ve sektörel teknolojik gelişmeler semineri
Ürün arıza tespit ve kontrol eğitimi
Su soğutmalı motosikletler ve teknik destek eğitimi
Enjeksiyon sistemi ve öğeleri ile arıza tespit cihazı kullanımı ve müdahale yöntemleri,
eğitimlerine katılımları sağlanmış ve ailemize yeni katılan Yetkili Servislerimiz ve Teknik Personellerinin de bu eğitimleri alması zorunlu kılınmıştır.

Müşterilerimizin servislerimizde almış oldukları hizmet kalitesinin standardının oluşturulabilmesi için, Bölge Servis Sorumlularımız tarafından Yetkili Servislerimizin yeterlilikleri değerlendirilerek, servis oryantasyonları ile gelişen servis hizmet standartlarına adaptasyonları sağlanmaktadır.Anahtar Kelimeler: mondial, cfmoto, kymco, zontes, scooter, motosiklet, atv, touring, cross, mondial teknik servis, mondial yetkili servis, mondial ozel servis, motosiklet servis,

Tüm Servis Kategorileri