Jibo Bilişim Teknolojileri Teknik Servis

Jibo Bilişim Teknolojileri Teknik Servis

H. Rıfat Paşa Mahallesi, Perpa Ticaret Merkezi D:b Blok, No:1337, 34384 Şişli/İstanbul Şişli - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Dell servis hakkında kısaca bahsedelim Jibo Bilişim Teknolojileri Dell Partner olarak 2006 yılından bu yana notebook tamir ve onarım hizmetlerini, profesyonel ekip ve kadrosuyla en iyi şekilde vermekte olan firmamız, son kullanıcı müşteri memnuniyetini daima en ön planda tutmaktadır. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz, birikmiş tecrübe ve deneyimlerine sabit kalmayıp daima güncel bilişim teknolojisi terim va yenilenen teknik verileri ve teknolojileri yakından takip etmekte ve uygulamaktadır.

Dell servis  elektronik dünyasının en çok tercih edilen markalarından olan Dell, sunduğu özel teknolojiler  ile insanlara ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Yalnızca ürünleri ile değil servis desteği ile de bu ayrıcalığı yaşatmaya devam ediyor. Dell servis hakkında merak edilenlere yakından baktığımızda sahip olduğunuz ayrıcalıkları şu şekilde belirtebiliriz.

Uzman ekibi ve teknolojik çözüm desteği üniteleri ile kullanıcılarına tam destek sağlayan Dell servis 2006 yılından bu yana müşterilerine teknik çözümler sunuyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile destek sağlayan Dell servisi müşterilerinin teknik sorunlarına hızlı ve güvenilir çözümler sunuyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden genç ve dinamik personel ile  sorunlarınıza güncel çözümler üreterek yaşanabilecek her türlü teknik soruna karşı hazırlıklı halde bulunuyor. Dell servis hakkında söylenebilecek diğer detayları mercek altına aldığımızda  Jibo Bilişim teknolojileri ile Dell partnerliğinden ortaya çıkan özel çözüm fırsatlarını sıralayabiliriz. Dell yedek parça desteği sunan Dell servis hakkında söylenebilecek en önemli detay yedek parça özellikleri olacaktır. Bilgisayar ile ilgili tüm orijinal yedek parça aksamlarını edinebileceğiniz servis ile bilgisayarınız hep ilk günkü gibi kalacak.  Adaptör, Ankarat, Adaptör, Dc Jack, Ekran, Ekran Çerçevesi , Ekran Kasası, Klavye, Kablo, Cover, Panel, Menteşe, Pil, Şarj Aleti, Şarj Cihazı, Şarj Soketi, Tuş takımı ve Üst Kasa gibi özel bilgisayar yedek parçalarını edinebileceğini Dell servisi bu aparatları hızlı ve güvenilir servisi ile işlevsel halde müşterilerine sunuyor.

Dell servis hakkında söyleyebileceğimiz bir diğer önemli detay da servis bölgeleri detayı olacaktır. Ülkenin her noktasında servis desteği sunan Dell, doğudan batıya, kuzeyden güneye yurdun dört köşesinde müşterilerine hizmet sunuyor.  metropol şehirlerde hızlı hayata uyum sağlayan Dell hızlı ve güvenli destek sağlayarak şehir inşalarına ihtiyaç duydukları hizmeti sunarak zaman kaybını ve emek kaybını en aza indiriyor. Taşra şehirlerin de ulaşım sorunlarını göz önünde bulunduran Dell bu noktalarda da çözümler üreterek kullanıcıların sorunlarına destek sağlayarak teknik sorunlarına çözümler üretiyor. Size bir telefon kadar yakın olan Dell servis ile iletişime geçebilir, Dell’in ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Jibo Bilişim Teknolojileri Dell Partner dinamik ve genç kadrosuyla emin adımlarla yürümekte ve kendini siz değerli dell kullanıcıları’ nın istekleri doğrultusunda  işini en iyi şekilde yaparak daima geliştirerek ilerlemektedir.Dell Servis Hizmetleri Teknolojisi ile kullanıcıların bir numaralı tercihi olan Dell servis hizmetleri ile de teknoloji severlere ayrıcalıklı seçenekler sunuyor. Bütüncül bir hizmet anlayışı benimseyen Dell, kullanıcıların tüm teknolojik ihtiyaçlarına destek sağlamak için müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkesini ön plana çıkartıyor.
Dell servis hizmetleri mercek altına alındığında öne çıkan başlıkları şu şekilde belirtebiliriz. Notebook Teknik Servis desteği sağlayan Dell, bu hizmet ile kullanıcıların kişisel bilgisayarlarında yaşayabilecekleri teknik sorunlara kesin çözümler sunuyor. Notebook Tamir Servisi ile de uyumlu bir çalışma sağlayarak teknik ihtiyaçlarınıza kesin çözümler sunuyor. Dell servisi hizmetleri içinde yer alan İşletim Sistemi Kurulumu bölümü de Dell müşterilerinin yararlanabileceği bir diğer başlık olarak öne çıkıyor. bilgisayarınızın işletim sistemi ihtiyaçlarına da destek sağlayan Dell, bu hizmeti hızlı ve güvenilir şekilde bu sorunlarına çözüm üretiyor. Network & Ağ kurulumu desteği de sunan Dell, bilgisayar teknik desteği alanında bütüncül hizmetleri ile kullanıcıların memnuniyetini öne çıkartıyor. Notebook ile ilhigi yaşanabilecek sorunlara ve ortaya çıkabilecek ihtiyaçlara tam anlamayla cevap veren Dell, teknik servis alanında ihtiyaç duyduğunuz diğer işlemlerde de tam destek sağlıyor. Servis sonrası koruma için de önemli hizmetler sunan Dell, Antivürus Satış Destek ünitesi ile kullanıcıların kötü amaçlı yazılımlara karşı bilgisayarlarını koruyabilmelerin sağlıyor. Koruma amaçlı destek olarak bir diğer seçenek olan Hard Disk Veri Kurtarma desteği de kullanıcıların bilgisayarlarında yaşayacakları çökme sonucu oluşacak geri dönüşü zor olan hataları düzeltiyor. Çöken bilgisayarınızda kalan kişisel bilgi ve dokümanlarınızı kurtarmayı amaçlayan bu destek birimi ile dosyalarımı nasıl kurtarırım diye düşünmenize gerek yok. Dell dosyalarını sizin için geri kurtaracak. Bilgisayarların en sık verdiği arıza ve istenmeyen durum olan ısınma problemi için de ayrı birim oluşturan Dell, Isınma Kaynaklı Sorunlar ve Fan Bakımı destek birimi ile bu sorunlarınıza özel destek birimi ile çözümler sunuyor.
Dell’in teknolojik ayrıcalıklarından faydalanmak ve Dell servis hizmetleri ile bu ayrıcalıkları daha da keyifli hale getirmek istiyorsanız Dell ile iletişime geçebilir, bir an önce Dell’in ayrıcalıklı dünyasına merhaba diyebilirsiniz.

Dell Bilgisayar Teknik Servis, Dell Notebook Tamir Servis, Dell Notebook İşletim Sistemi Kurulumu, Dell Notebook Network & Ağ Kurulumu, Dell Notebook Lisans Yazılım Desteği, Dell Notebook Anti Virüs Satış & Destek, Dell Notebook Hard Disk Veri Kurtarma, Dell Notebook Isınma Kaynaklı Sorunlar Fan BakımAnahtar Kelimeler: dell, istanbul, teknik servis, bilisim, elektronik, bilgisayar, iletisim, yetkili teknik servis, jibo teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri