Kalem Servis Casper Yetkili Teknik Servis

Kalem Servis Casper Yetkili Teknik Servis

Maltepe Mh. Londra Asfaltı Caddesi No.38 Kat:1 34010 Cevizlibağ - Zeytinburnu / İstanbul (Cevizlibağ Metrobüs Durağı Yanı) Zeytinburnu - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
75% (3)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
25% (1)
Ortalama Puan

2.5

4 yorum 742

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Kalem Servis Casper Yetkili Teknik Servis 'ne ait 4 Değerlendirme Bulunmaktadır

GA
Gülçin Acar 12.03.2021

Yaklaşık 2 saattir aralıksız arıyorum her bölümü kimse telefonu açmıyor acaba gerçekte böyle bir firma varmi hem laptop alicam hem tamir var ama kimse ile irtibata geçilmiyor

AK
Avni karadeniz 08.03.2021

1 aydır aynı rezalet ulaşabilene aşk olsun berbat rezalet bile az kalır.

SK
Selami Kocatepe 11.02.2021

Sadece 1 2 soru sormak ıcın aradıgımda kımseye ulasamamak gercekten komık bır durum iletişim icin telefon numarası bırakmasaydınız keske, Arıyoruz arıyoruz kımse telefonları acmıyor. Gercekten berbat bı fırmasınız bunu dırekt gosterebılıyorsunuz.

İK
ibrahim kutlu 09.06.2020

ne biçim servissiniz telefon çalıyor kimse bakmıyor 2. el ürün göderiyorsunuz madem düzgün iş yapmayacaksınız kapatın dükkanı

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Hakkımızda

Kalem Servis Hizmetleri, bilişim sektöründe 1989 yılından bu yana faaliyet gösteren Kalem Yazılım firmasının iştirakleri ile 2013 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Casper markasının İstanbul’daki resmi tek Bölge Servisliği yetkisini alan Kalem Servis Hizmetleri, deneyimli uzman kadrosu ile bireysel ve kurumsal müşterilerine satış sonrası hizmetler sunmaktadır.

Kalem Servis Hizmetleri, ortaklarının bilişim ve servis sektöründe faaliyet gösteren grup şirketlerinin de oluşturduğu sinerji ile, bilgisayar donanım, yazılım, sunucu, cep telefonları ve tablet alanlarında, anlaşmalı firmalarımızın kurumsal kimliklerini de yansıtabilecek şekilde, müşterilerine satış sonrası çözümler üretebilmektedir.

Müşterilerine karşı samimiyet ve güven üzerine kurulu bir ilişkiyi ilke edinen Kalem Servis Hizmetleri, sağladığı hizmetlerde kaliteyi ön planda tutarken, yenilenen teknolojilere karşı kendisini sürekli geliştirerek, geleceğe her zaman bir adım önde girmeyi hedeflemektedir.Servis Yönetim Sistemimiz          Kalem Servis Hizmetleri kendi bünyesinde geliştirdiği KSYS (Kalem Servis Yönetim Sistemi) programını kullanmaktadır. Satış sonrası hizmet süreçlerimizin tamamı KSYS üzerinden takip edilmektedir. KSYS, servis süreçlerinin yönetilmesi, denetlenmesi, kişi ve zaman performansların ölçülmesi için geliştirilmiş bir ERP sistemidir. İş süreçlerinde yaşadığımız deneyimlerimizi aktararak geliştirdiğimiz KSYS, kontrollü, etkin ve verimli çözümlerle donatılmıştır.
KSYS üzerinde bulunan bazı modülleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Arıza takip sistemi
Ürünlerin arıza kayıtlarının detaylı bir şekilde alındığı modüldür. Bu modülde ürünlerin servise ulaşma şekilleri, zamanları, müşteri bilgileri, ürün bilgileri, arıza detayları ve aksesuar bilgileri gibi alanlar bulunmaktadır. Müşteri bilgileri sadece nihai kullanıcı olarak girilebildiği gibi, aracı bir kurum tarafından servisimize yönlendirilmesi durumunda üst cari bilgileri ile de giriş yapılabilmekte, aracı kurumun nihai müşteriye verdiği servis formu bilgileri kayıt altına alınabilmektedir. Bu modül aynı zamanda anlaşmalı firmalarımız ile entegre olarak çalışabilmekte ürün ve ürünün içeriğinde bulunan alt bileşenlerin reçete bilgilerini web üzerinden otomatik olarak çekebilmektedir.
Onarım takip sistemi
Onarım uzmanlarımızın kullandığı modül, ürüne yapılan müdahale bilgileri, varsa ücret bilgisi girişleri, parça değişim ekranları gibi alanlardan oluşmaktadır. Bu modüle entegre olarak çalışan yedek parça ve hizmet fiyat listesi, sipariş oluşturma, otomatik ücret onay için e-mail gönderme sistemi, ürünün dış servislere yönlendirilmesi durumunda takip modülü de bulunmaktadır.
Müşteri bilgilendirme sistemi
Gerek nihai tüketiciler gerekse anlaşmalı firmalarımıza eş zamanlı olarak veya müşteri talebine göre 7/24, WEB, E-MAIL ve SMS aracılığı ile ürünlerinin durumları hakkında sorgulama yapabilme hizmetini KSYS üzerinden yapabilmekteyiz.
KSYS Messenger
Tüm çalışanlarımız arasındaki iletişim, KSYS Messenger tarafından kayıt altında, hızlı ve etkin bir şekilde yürütülmektedir.
Kokpit Yönetim Paneli
Servis yönetim kadrosunun, müşterilerini, serviste olan ürünlerini ve çalışanlarını eş zamanlı olarak takip edebileceği, istediği raporları alabileceği ekranlardan oluşmaktadır.
Sözleşme Paneli
Anlaşmalı firmalara verilebilecek onarım süresi, onarım kalitesi vb. taahhütlerin tanımlanarak iş süreçlerinde ürüne veya müşteriye öncelik tanınabileceği bir hedef yönetim panelidir. Bu panel ayrıca anlaşmalı firmalarımızın kendi müşterilerine verebileceği satış sonrası ile ilgi taahhütlerinde tanımlarının yapılabildiği bir alandır.Anahtar Kelimeler: kalem teknik servis, elektronik, casper teknik servisi, yetkili servis,

Tüm Servis Kategorileri