Karakaya Teknik - Karaca Elektrikli Ev Aletleri Yetkili Servisi

Karakaya Teknik - Karaca Elektrikli Ev Aletleri Yetkili Servisi

Demet Gül Mah. 405 Cad. No:58/A-B Yenimahalle - Ankara

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
100% (4)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

3

4 yorum 4221

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Karakaya Teknik - Karaca Elektrikli Ev Aletleri Yetkili Servisi 'ne ait 4 Değerlendirme Bulunmaktadır

BB
BİRGÜL BARAN 16.02.2022

merhaba benim bir düdüklü tencerem var kapağından hava kaçırıyor uzun zaman oldu 8 veya 10 senelik tahminim çok ta memnunum rica etsem tamiri konusunda bana yardımcı olabilir misiniz bu konuda bana dönüşüm yaparsanız çok sevinirim iyi çalışmalar.

HA
Hanifi Ayoğlu 18.04.2021

Elektrikli kahve makinem bozuldu. Garanti süresi dolmadı. getirmek istiyorum. batıkentte oturuyorum en yakın yetkili servis adresini yazar mısınız

DB
Dilek bulut 26.03.2021

Homend çaymatiğim arızalandı getirsem karaca marka satın almış tamir edermisiniz

ZA
ZEYNEP AYHAN 01.02.2021

Elektrikli cezve 24 ay dılmadan bozuldu, fsturasıyla getirsem,ürün inceleme yaparmısınız

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Karakaya Teknik / Hayriye Karakaya, Ankara Yenimahalle İlçesinde yer almaktadır. Karaca markasının bütün ürünlerini bulunduğu yer ve çevresine satışını ve teknik servis hizmetlerini vermektedir.

Karaca, herkesi evine, ailesine katmaktan hiç vazgeçmedi. Heyecanla başlayan hikayesi bir aileden,başka ailelere yayıldı. Çünkü sadece yakındakiyle değil, en uzaktakiyle de paylaşılacak duyguların olduğuna hep inandı. Paylaşmanın zevkini herkes yaşasın diye de hikayesini anlatmaya devam ediyor. Sizlerle aynı zevki paylaşıyor ve mutlulukları büyütmek için tasarlıyor. Karaca, öncü bir tasarım markası olmanın sorumluluğuyla ilerlemeye devam ediyor. Kimsenin hayal edemediğini tasarlayarak farkını ortaya koyuyor. Başarının sınırsızlığına inanarak sınırları zorluyor. Sizlerle her zaman en değerli olanı paylaşmanın heyecanını taşıyor.

Anahtar Kelimeler: karaca, karaca kucuk ev aletleri, karaca utu, karaca firin, karaca supurge, karaca cay makinasi, karaca tost makinasi, karaca servis, karaca yetkili servis, karaca teknik servis, karaca elektrikli ev aletleri,

Tüm Servis Kategorileri