Latif Şahin - New Holland Is Makinaları Yetkili Servis Merkezi

Latif Şahin - New Holland Is Makinaları Yetkili Servis Merkezi

Küçük Sanayi Sitesi İpek Yolu Üzeri B Blok No:19 Nusaybin - Mardin

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
100% (2)
İyi
0% (0)
Orta
0% (0)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

5

2 yorum 365

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Latif Şahin - New Holland Is Makinaları Yetkili Servis Merkezi 'ne ait 2 Değerlendirme Bulunmaktadır

MU
Muhammed 05.12.2020

İlgi, alaka ve müşteri memnuniyeti mükemmel..

MU
Muhammed 05.12.2020

İlgi, alaka ve müşteri memnuniyeti mükemmel..

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

NEW HOLLAND HAKKINDA KURUMSAL
 

KURUCU  - Akif Yılmaz 

1950 yılında Adapazarı'na bağlı Taşlık Köyünde dünya' ya gelen  Akif Yılmaz'ın çocukluk günlerinde başlayan ticaret yaşantısı bugün artan ve büyüyen bir heyecanla devam etmektedir. Daha ilkokul çağlarında köyüne gelen tüccarları büyük bir dikkatle izleyen ve bir gün onlar gibi olmanın hayali ile dolan Yılmaz, ileride o günlerden bahsederken, “Hayatımda ne olmaya karar verdiğim günler” diye söz edecektir. İşte tam o dönemde çevresinin tamamının tarımla uğraşmasından olsa gerek, bu sektörde bir şeyler yapacağına inanmaya başlayan Yılmaz, yakınlarının aksine tarımın bambaşka bir kolundan tutarak zirve basamaklarına tırmanmaya başlamıştı. Onun mizacında heyecan olmayan bir işe yer yoktu ve Yılmaz bunun için köylerden topladığı tarım ürünlerini tüccarlara satıp komisyon almaya başlayarak tarım ticaretinde ki ilk parasını kazanmayı başarmıştı. Yıllar önce köye gelen tüccarlara yardım etmekle başladığı hayaline artık çok yaklaşan Yılmaz, bir süre sonra kendisini bu sektörün içinde gencecik bir iş adamı olarak bulmuştu.

İlerleyen yıllarda tarım ürünleri ticaretinde rüştünü ispatlayan Akif Yılmaz, kendine çoktan yeni bir hedef seçmişti bile: “Traktör ve Zirai Aletler Ticareti.” Bunun için sektörün en altından başladı çalışmaya. İşin çekirdeğinden kopartarak aldığı tecrübesi ile traktör tüccarının yanında çalışmaya başladığı günler onu bugünün ülke çapında bilinen 2.el traktör tüccarı olarak ün salmasını sağlayacak Bölge Bayii olarak hizmet veren bir Traktör Satış firmasının başında olmasına olanak sağlayacaktı.1986 yılına geldiğinde 36 yaşında ne istediğini bilen bir iş adamı olan Yılmaz, 3 ortaklı bir şirket kurarak Fiat traktör bayiliğini aldı.1990 yılına kadar çok başarılı bir bayilik süreci geçirerek, Fiat Traktörlerinin Sakarya topraklarından yaygın olarak kullanılmasına büyük katkı sağlayan Yılmaz, 1991 yılında Geyve Fiat Traktör Bayiini oğulları Aydın ve Coşkun Yılmaz ile birlikte kurdu. İki oğlu ile birlikte önemli başarıların kazanılacağı işletmenin adı ise Akif Yılmaz'ın yıllardır hayalini kurduğu bir isim altında gerçekleştirilecekti: “Yılmaz Traktör.”

Yılmaz Traktör kısa zamanda önemli işlerin üstesinden gelmeyi bildi. Titiz çalışma standartları, ticarette belirlediği neden sonuç ilkeselliği ve yüksek verimlilik beklentisi ile yapılan hamlelerin akılcı oluşu ile sektörde hızla ilerleyen Akif Yılmaz ve oğulları, sonra ki yıllarda Taraklı ve Göynük bayiliklerini almayı başardı. Burada çok önemli bir başarı kazanan Yılmaz ödül olarak Gölpazarı, Osmaneli ve Pamukova bölgelerinin bayiliklerini de şirketinin bünyesine katıldığını gördü. Bu başarılı çalışmaları elbette büyük firmaların yakın takibi altındaydı ve bölgede yükselen bir şirketin varlığını gören Türk Traktör, bayiliğini Akif Yılmaz'a vermekte gecikmedi. Karasu, Kocaali, Akçakoca gibi uzun yıllardır Fiat Traktörünün esamesinin okunmadığı yerlerde bile çiftçiye bu traktörü satmayı başaran Yılmaz, bu üstün başarılarının ardından Düzce Bölge Bayii oldu.

Bu başarılar Yılmaz Traktöre zirvenin kapısını ardına kadar açmıştı. İzmit, Gebze ile devamında Kandıra ve Adapazarı bölgeleri de Yılmaz Traktör' e bağlanarak Doğu Marmara Bölge bayiliği olarak faaliyet göstermeye başlamış, aynı zamanda bu bölgelerde satış servis ve yedek parça işlerini de başarıyla sürdürmüştü. Akif  Yılmaz'ın ilkokul çağlarından başlayan macerası bugün farklı mecralarda ama yine başarı öyküleri ile devam ediyor.5 farklı sektörde ticari hayatını sürdüren Yılmaz bugün Yılmaz Traktör, Ertürk Traktör, Akif Yılmaz Akaryakıt, Akif Yılmaz Sigorta ve Akif Yılmaz Et ve Et ürünleri olmak üzere, 5 şirketin kurucusu ve yönetim kurulu başkanlığı görevlerini başarı ile yerine getiriyor.

Başarısında ki en büyük sırrı çocukluğundan bu yana, varlığından hiçbir şey eksilmeyen enerjisi olduğunu ifade eden Yılmaz, ticaretin ana kuralının doğru ürünü Doğru zamanda ve doğru insana satmak olduğunu söylüyor. İşletmelerinde çalıştırdığı personelin seçimlerini büyük bir titizlikle bizzat kendisi gerçekleştiren Akif Yılmaz, tüm çalışanlarını kendi ailesinden bir parça gibi görerek şirketlerinde yarattığı aidiyet hissinin ticari başarıya yansımasına olanak sağlıyor. Ticari hayatının içerisinde başarılarının yanı sıra, iş yaptığı bölgelere getirdiği yeniliklerle tarım sektöründe kazanılan ivmede büyük bir payı sahibi olan Yılmaz, 51 yıldır yürüdüğü yolda kendisinin en büyük destekçilerinin oğulları Aydın Yılmaz ve Coşkun Yılmaz olduğu belirtiyor. Ticarete ilk adım attığı günkü  azminden halen bir şey kaybetmeyen Akif Yılmaz, bölge ekonomisine katkı sağlamak, istihdam yaratmak ve tarım sektörüne hizmet etmenin haklı gururu ile geleceğe umutla bakıyor.New Holland Servis Hizmetleri

SERVİS İŞ ALANI BİLGİSİ
Traktör / Bicerdover / Balya Makinası, Küçük / Balya Makinası, Büyük / Küçük Ekipman / Silaj Makinası / İlaçlama Makinesi / Hafif İş Makinaları

Müşteri Danışma Hattı 444 0 648

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmanız son derece önemlidir. Günün her saatinde 444 0 648 No'lu çağrı merkezimizi arayarak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, istek ya da şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Başvurularınız ilgili bölümler tarafından değerlendirilerek size en kısa sürede bilgi verilecektir.


Aşağıda belirtilen "Kullanım Şartnamesi", New Holland Web Sitesi'nin siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir. New Holland Web Sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Kullanım Şartları'nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.


KULLANIM ŞARTLARI


Aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe Web Sitesi'nde verilen hizmetlerin tamamı ücretsizdir.

Web Sitesi'nde yayınlanan ve telif ve diğer fikrî ve sınaî mülkiyet hakları TürkTraktör, New Holland ya da diğer üçüncü kişi ve kuruluşlara ait olan bütün yazılı, resimli, sesli, görsel, elektronik materyallerin her türlü hakları saklıdır. Bu materyallere Web Sitesinde yer verilmesi, bunların kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir yetki, lisans ya da, izin verildiği şeklinde yorumlanamaz. New Holland’ın yazılı izni olmaksızın bu materyaller kopyalanamaz, yeniden üretilemez, çoğaltılamaz ya da herhangi bir şekilde kullanılamaz. New Holland, bu tür materyallerin (duvar kâğıdı, ekran koruyucu, reklâm filmi gibi) meslekî, ya da ticarî amaçlı olmadan kullanımı için kişisel bilgisayarlara kopyalanabilmesine izinler verebilir. Bu sitede yer alan materyaller ile ilgili fikrî ve sınaî mülkiyet haklarını ihlâl edecek şekildeki her türlü kullanım sonucu ortaya çıkabilecek yasal sorumluluk, ihlâlde bulunan Kullanıcı'ya aittir.

Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon, donanım, fiyat, kredi oranı, yetkili satıcı bilgisi, ikinci el araç stoğu, resim, açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, New Holland Yetkili Satıcılar'ından veya New Holland Müşteri Hizmetleri'nden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından New Holland’ın herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

New Holland Web Sitesi'nde, New Holland Yetkili Satıcıları ve Servisleri, New Holland Traktör ve zirai ekipmaların standart ve opsiyonel özellikleri ve Yetkili Satıcı Tavsiye Edilen Satış Fiyatları ile ilgili bilgiler son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgilerdir. Ürünler ve Yetkili Satıcıları ile ilgili nihaî bilgi temini için New Holland çağrı merkezi/ New Holland Yetkili Satıcıları ile temasa geçilmesini önemle rica ederiz. Bu çerçevede New Hollland, Web Sitesi'nde yer alan bilgilerin (aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe) bir satış teklifi olmadığını ve New Holland adına bir taahhüt teşkil etmediği beyan eder. New Holland, önceden haber vermeksizin aracın tavsiye ettiği fiyat, tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir.

New Holland, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini, Kullanıcı'lara sağlanan herhangi bir hizmeti dilediği zaman değiştirme ya da sona erdirme ve New Holland Web Sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini sistemlerinden silme hakkını saklı tutar. Web Sitesi'nin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

Web Sitesi'nin virüs, trojan ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihaî güvenliğin sağlanması için Kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede Kullanıcı, Web Sitesi'ne girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

Resmî makamlardan Kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmî soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcı'nın New Holland sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, New Holland, Kullanıcı'nın kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercîlere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Kullanıcı'lar ile New Holland arasında ortaya çıkabilecek ihtilâflarda, New Holland elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür ihtilâfların çözümünde Ankara mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilâf Türkiye Cumhuriyeti Kanunlar'na göre çözülecektir.

New Holland Web Sitesi, Kullanım Şartnamesi'nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm Kullanıcı'lar bakımından hüküm ifâde edecektir.Anahtar Kelimeler: new holland makina, new holland yetkili servis, new holland servis mardin, turktraktor, new holland, new holland is makina, new holland tarim,

Tüm Servis Kategorileri