Mega Bilgisayar Teknik Servis

Mega Bilgisayar Teknik Servis

Tepe Prime İş Merkezi C Blok No:57 06800 Çankaya Çankaya - Ankara

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

20 yıllık geçmişimizle kurumları geleceğe taşıyoruz.
Güvenilir ve deneyimli altyapımız ile Kayseri ve bölgesindeki kurumların "teknoloji ortağı" olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Başarılarla dolu 20 yıllık geçmişimiz; bilgi birikimi, tecrübe ve uzmanlığımızın en önemli göstergesi.

Mega Bilgisayar olarak bugüne kadar müşterilerimize bir satıcı gibi yaklaşmadık. İhtiyaçları olduğu anda yanlarında olmak, her türlü desteği hızlı, kaliteli ve kesintisiz bir biçimde sunmak ana ilkelerimiz oldu. Onlarla alıcı-satıcı ilişkisi yerine iş ortağı ilişkisi kurmayı hatta bir aile olabilmeyi becerebildik. Bu başarımız sonucu bugün Kayseri ve çevresinde "güven" denilince ilk akla gelen şirket olduk. Başta Kayseri olmak üzere Niğde, Yozgat, Adana, Mersin gibi illerimizdeki kurumlara ürün, çözüm ve hizmet sunuyoruz. Yaptığımız çalışmaların temelinde; müşterilerimizin bilişim teknolojilerini kullanarak daha verimli bir çalışma ortamına kavuşmaları ve rakiplerinden daha çevik kurumlara dönüşmelerinin gayretleri yatıyor. Bu çerçevede sadece ürün satmıyoruz, danışmanlık ve teknik destek hizmetlerimiz ile de her an müşterilerimizin yayında oluyoruz.

Mega sadece ticari olarak büyüme ölçümleri yapan bir şirket değil. Müşteri memnuniyetinin belli oranların üstünde tutulması, yapılan işlere oranla personel sayısının ve yetkinliğinin artması gibi kendi dinamiklerini oluşturmuş bir şirket.

Ağ altyapısı, bunun üzerine sunucu, yedekleme ve depolama sistemlerinin kurulması, farklı uygulamaların hayata geçirilmesi, iş sürekliliği ve afet yönetimi stratejilerinin belirlenmesi gibi bir kurumun ihtiyacı olabilecek tüm alan ve katmanlarda hizmet sunuyoruz. Bunların yanı sıra masaüstü yayıncılık konusunda da Mega'nın geniş bir deneyimi bulunuyor.

Günümüzün vizyonu olan sanallaştırma konusuna Mega Bilgisayar olarak yıllar önce yatırım yapmaya başladık. Bu konuda gerçekleştirilen projelerle birlikte önemli bir know-how'a sahibiz. Kalifiye eleman sıkıntısı bulunan bölgemizde böylece teknolojinin daha verimli ve etkin kullanılması yönünde kurumlara yardımcı oluyoruz.

Tüm bu gelişmeler ışığında 20. yılımızda da ilkelerimizden taviz vermeden müşterilerimizin verimliliğine katkı sağlamayı sürdüreceğiz. Bizlere bugüne kadar destek veren tüm ailemize teşekkürlerimizi sunarız.

Halit Çağıl
Mega Bilgisayar Genel MüdürüSanallaştırma Teknolojileri
Sunucu konsolidasyonu; birçok kurum tarafından bilgi işlem operasyonlarının verimliliğini artırmak, BT maliyetlerinin azaltılmasını sağlamak ve genel maliyetleri düşürmek için kullanılmaktadır.
Veri Depolama Çözümleri
Veri depolama çözümleri sanallaştırma teknolojilerinin avantajlarının aktif bir şekilde kullanılabilmesi ve bu çözümlerden beklenen performansın en üst seviyeye ulaşmasını sağlamaktadır.
Network Çözümleri
Günümüzde akla iki farklı network yapısı gelmektedir. Sunucuların verileri erişim için kullandıkları ağ yapısı olan SAN ve istemcilerin sunucularla haberleşmek için kullandıkları ağ yapısı olan LAN'dır.
İş Süreklilik Çözümleri
Ağ, veri depolama ve sunucu alt yapıları projelendirilip hayata geçirildikten sonra deprem, sel, yangın gibi felaket durumlarında da işlerin ve verilen hizmetlerin kesintiye uğramaması gerekmektedir.Anahtar Kelimeler: mega bilgisayar, ankara, teknik servis, bilisim, elektronik, bilgisayar, iletisim, yetkili teknik servis, mega teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri