Mekel Elektronik Yetkili Servis Merkezi

Mekel Elektronik Yetkili Servis Merkezi

Vi̇şnezade Mahallesi̇ Süleyman Seba Caddesi̇ Acısu Sok. No:1 Beşi̇ktaş, İstanbul, 34357 Beşiktaş - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

MEKEL Elektronik Servis Hizmetleri,1980 yılından beri birlikte çalışan Eln.Y.Müh M.E.KASPİ ve Zülküf YILMAZ'ın liderliğinde 1990 yılında kurulmuştur.
Kurulduğu günden itibaren SONY Yetkili Servisi olarak hizmetlerimizi başarı ile sürdürmekteyiz. Ayrıca LOEWE ve SHARP Yetkili Servisi olarak da hizmet vermekteyiz. Uzun yılların deneyimi, ekipmanları ve bilgi birikimiyle TSE Standartlarında garantili ve hızlı teknik servis hizmeti veriyoruz. Yetkili servis olarak Beşiktaş, Maçka, Şişli, Beyoğlu, Nişantaşı, Teşvikiye, Levent, Sarıyer, Mecidiyeköy, Kadıköy, Bağdat Caddesi, Suadiye, Bostancı, Göztepe, Ataşehir, Beykoz, Göktürk, Kemerburgaz, Fatih, Kağıthane, Zekeriyaköy ve İstanbul'un diğer tüm bölgelerine servis yapmaktayız.Yetkili Servis
Kurulduğu günden itibaren SONY Yetkili Servisi olarak hizmetlerimizi başarı ile sürdürmekteyiz. Ayrıca LOEWE ve SHARP Yetkili Servisi olarak da hizmet vermekteyiz. Uzun yılların deneyimi, ekipmanları ve bilgi birikimiyle TSE Standartlarında garantili ve hızlı teknik servis hizmeti veriyoruz.
Kurulum § Montaj
Satın almış olduğunuz TV ve Ev Sinema Sistemelerinin montaj ve kurulumlarını ilk bir ay içinde ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.
Kopyalama § Kurtarma
8 mm, beta, vhs, dia vb. tüm medya ortamlarındaki film ve fotoğraflarınızı CD, DVD veya Sabit Disklere kopyalıyoruz. Sorunlu medyalarınızdaki (CD, DVD, Flash Disk, Memory Stick, Hard Disk vb.) datalarınızı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı kurtarıyoruz.
Danışmanlık
Cihaz satın almadan önce bize danışın, sizin için en uygun modeli biz seçelim, montaj, kurulum ve tanıtımını biz yapalım. Cihazlarınızda oluşabilecek her türlü sorunu en iyi şekilde ekonomik ve hızlı hizmetle çözelim.
Uydu Sistemleri
Bir televizyon satın aldınız. Hayalinizde yüzlerce kanaldan gelen pırıl pırıl görüntüler var. Peki bir televizyondan yüksek ve istikrarlı verim almanın ancak iyi kurulmuş bir uydu sistemi ile mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Mekel Elektronik'in hızlı, güvenilir ve deneyimli kadrosu işte bu noktada siz sayın müşterilerimizin hizmetinde. Yurt içi ve yurt dışı dijital platform üyelik ve kurulum işlemleriniz için de bize danışabilirsiniz.
Sony Aksesuar Destek
İhtiyacınız olan her tür orijinal SONY Aksesuar DesteğiAnahtar Kelimeler: istanbul, mekel elektronik, teknik servis, elektronik, yetkili teknik servis, sony, sony servis,

Tüm Servis Kategorileri