NTM Yetkili Teknik Servis Merkezi

NTM Yetkili Teknik Servis Merkezi

Beşevler Mahallesi, Beyazıt Sk. No:30, 16110 Nilüfer/Bursa Nilüfer - Bursa

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

NTM VESTEL YETKİLİ SERVİSİ

Teknik Onarım, Bilişim ve Teknoloji ürünleri alanında faaliyet gösteren NTM Teknoloji; belirli, özellikli ürünlerin satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermektedir.


NTM Teknoloji yaşadığı hızlı değişim ve gelişimiyle sektöründe öncü ve benzersiz kuruluşlardan biri haline gelmeye başlamıştır. Aynı ivme ile çalışmalarına devam eden NTM Teknoloji geleceğin farklılaşan ve öncü kuruluşu olarak benzer şirketlere rol model olabilecek ilerlemeler içerisindedir.

 

İLETİŞİM

 
MİSYONUMUZ

Yenilikçi, çözüm sağlayan, teknik ve teknolojik ürünleri profesyonel satış ve satış sonrası hizmet anlayışıyla müşterilerin kullanımına arz etmektir. Yer alınan tüm pazarlarda müşterilerle ve ürünlerle ilişkilerimizin satışla birlikte sona ermemesi; aksine ürünlerimizi satın almalarıyla birlikte başlaması ve devam etmesidir.


VİZYONUMUZ

2020 yılında, satış - satış sonrası hizmet ve yenilikçilik anlayışında Türkiye'nin 1 numaralı şirketi olmak.
DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük

Şirket; tüm paydaşlarına, çalışanlar ise müşterilerine ve şirketine karşı dürüstlük ilkesini temel değeri olarak görür.

Saygı

Şirket ve çalışanları tüm paydaşlarına karşı saygıyı ilke edinir.

Yetkinlik

Şirket, çalışanlarının yetkinliğini önemser. Yetkin kişiler ile çalışıp, çalışan gelişimine dair azami katkı verir.

Sistem

Şirket, kurumsal kimliği altında sistemler ile yönetilirVESTEL Bulaşık Makinesi Servisi

Günümüzde kullanılan mutfak aletleri arasında insanlara en çok kolaylık ve rahatlık sağlayan bulaşık makinesi olmuştur. Bulaşık makinesinin icadı ile zaman kaybının önüne geçilmiştir. 1850 yılında icat edilen bulaşık makinesi günümüze gelene kadar birçok aşamadan geçmiş ve birçok yenilik kazanıp yeni fonksiyonlara ve özelliklere sahip olmuştur.


Artık sadece bulaşık makinelerinin bulaşıkları iyi yıkamasına bakılmıyor. Enerji tüketimi az olan su tasarrufu hatta bulaşık deterjanı kullanımının az olması da bulaşık makinesi alınırken istenilen özellikler arasında yer aldı.


Bu isteklere yanıt veren ve bulaşık makinesi alacak olanlara en fazla çeşit sağlayan ve farklı ürünler verebilen marka VESTEL oldu. VESTEL Bulaşık makineleri kısa zamanda en çok tercih edilen marka haline geldi. Tercih edilmesinin sebepleri arasında enerji tüketiminin az olması ve su tasarrufu yaptırması gibi özellikler olsa da garanti kapsamının uzun olması da tercih edilmesini sağlamıştır.


Bulaşık makinelerindeki hasarlar ve sorunlar ise artık çözümü kolay olan sorunlar haline gelmiştir. VESTEL marka bulaşık makinenizde çıkacak herhangi bir sorunda VESTEL Bulaşık Makinesi Servisi’ne başvuru yapabileceğiniz gibi telefonla arayarak da küçük sıkıntılarınızın halledilmesi kolaylaşır.


VESTEL bulaşık makinesi servisi çok kısa bir zamanda makinenizin sorununu tespit edecek ve makinenize en uygun olan çözümü sunacaktır. Bursa’da yaşıyorsanız ve VESTEL marka bir bulaşık makinesine sahipseniz ve bulaşık makinenizle ilgili bir sıkıntı yaşıyorsanız servisine VESTEL Bulaşık Makinesi Servisi’ne gidebileceğiniz gibi ntmteknoloji.com adresinde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilir ve cihazlarınız ile ilgili sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.


Üstelik sadece sorunlarınızı paylaşmakla kalmayıp firma hakkında ya da bulaşık makineleri hakkındaki yorumlara bakarak tercihlerinize karar verebilirsiniz. VESTEL Bulaşık Makinesi Servisi size yaşadığınız sıkıntılar ile ilgili yardımcı olacaktır.

Kullanılan tüm ürünler bir yıl garantilidir.

VESTEL Çamaşır Makinesi Servisi

1906 yılında icat edilen çamaşır makinesi günlük hayatımızın vazgeçilmez elektronik eşyası haline gelmiş ve günlük hayatımızı çok kolaylaştırmıştır. Çamaşır makineleri gün geçtikçe gelişerek şimdiki halini aldı. Eskiden çok az programa sahip olan çamaşır makineleri şimdi her türlü giyeceğe hitap edecek şekilde geliştirildi.


VESTELçamaşır makineleri de bu gelişmeye en hızlı ayak uyduran makinelerden oldu. Modern teknoloji gelmeden önce çamaşır yıkamak sanıldığı kadar kolay değildi aslında. VESTEL çamaşır makineleri bu işlemi yani çamaşır yıkama işlemini en kolay şekilde yapılacak hale getirdi ve bunu geliştirmeye de devam ediyor.


Çamaşır makinelerini seçerken artık birçok özelliğe dikkat ediyoruz. Kaç kg alabildiği kaç farklı programı olduğu dönüş gücünün ne kadar olduğu kısa zamanda çok çamaşır yıkayabilmesi ayrıca önem taşıdı. VESTEL de kişinin istediği özelliklerde bir çamaşır makinesi bulması mümkün. Çamaşır makinelerini alırken iyi bir araştırma yapmak ve istediğimiz özelliklere uygun bir çamaşır makinesi almalısınız. Çamaşır makinenizin garanti kapsamının süresinin de çok önemli olduğunu unutmayınız.


VESTEL markasının çamaşır makineleri ile ilgili bir sorun yaşadığınız zaman VESTEL Çamaşır Makinesi Servisi’ne başvurabilirsiniz. VESTEL Çamaşır Makinesi Servisi çamaşır makinenizin hasarını en kısa zamanda tespit edip size en uygun çözümü bulacaktır. Eğer Bursa’da ikamet ediyorsanız Ntmteknoloji.com adresine sıkıntılarınızla ilgili başvurabilirsiniz.


Çamaşır makinesinin gün geçtikçe özelliklerinin yani fonksiyonlarının artması kafa karışıklığına sebep olsa da bu konu ile ilgili sıkıntılarınızı da yine VESTEL Çamaşır Makinesi Servisi’ne başvurabilirsiniz. VESTEL Çamaşır Makinesi Servisi size her konuda yardımcı olacağı gibi sorunlarınıza en uygun çözümü bulacağından emin olabilirsiniz. VESTEL Çamaşır Makinesi Servisi size hem makinenizi tanımanızda yardımcı olacak hem de çamaşır makinenizi uzun yıllar kullanmanızı sağlayacaktır.

 


Kullanılan tüm ürünler bir yıl garantilidir.

VESTEL Buzdolabı Servisi

Buzdolabı günlük hayatımızı kolaylaştıran en önemli icatlardan biridir. Yiyeceklerin bozulmadan uzun süre dayanabilmesini sağlayan bu icat gün geçtikçe modern teknoloji ile aynı doğrultuda kendini geliştirmiştir. VESTEL’de günümüz şartlarına en uygun buzdolabı üretiminde gayet başarılı ve en çok tercih edilen markalardandır. Sadece yiyecekleri uzun süre bozulmadan saklayabilmesi ile değil enerji tasarrufu da sağladığı için en çok tercih edilen markalardan olmuştur.


Günlük hayatımızda çokça kullandığımız hayatımızın birçok yerinde bize kolaylık sağlayan bu icat bizden ya da kendinden kaynaklı bozulmalar yaşayabilir. İşte bu tür durumlarla karşılaştığınızda VESTEL Buzdolabı Servisi Bursa size yardımcı olacak kuruluşlardan biridir. VESTEL buzdolabı servisi buzdolabınızın sorununu tespit edip buna en kısa zamanda çözüm bulacak bir yapı olduğu gibi çözüm sunarken size en uygun olanını bulmaktadır.


VESTEL ülkemizde çok tercih edilen markalardan biri olsa da Bursa’da diğer şehirlere oranla tercih edilme sayısı daha fazla. VESTEL marka buzdolabına sahip olanlar Bursa VESTELBuzdolabı Servis ’ine başvurabileceği gibi ntmteknoloji.com adresine de tıklayarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telefonla da direk irtibata geçebilir ve sorunlarınızı bu yolla halledebilirsiniz.


VESTEL buzdolaplarının tercih edilmesinin sebeplerinden biri de garanti kapsamının diğer markalara göre daha uzun ve daha kapsamlı olmasıdır. VESTEL Buzdolabı Servisi Bursa buzdolabınızda oluşan hasarı tamir etmek için garanti kapsamında olan ürünleri de olmayan ürünleri de en iyi şekilde tamir eder. Makinenizde bulunan programları nasıl kullanacağınız hakkında bilgi almak isterseniz de aynı şekilde VESTEL buzdolabı servisine başvurabilirsiniz.


Günümüzün gelişen teknolojisi ile buzdolabında olan programlar fazlalaşmış ve kişiye uygun her programı bulmak mümkün olmuştur. Bu kadar çok fonksiyon arasında sorun yaşamanız olasıdır. Bu durumlar karşısında en büyük yardımcınız VESTEL Buzdolabı Servisi Bursa olacaktır. Cihazlarınızda meydana gelen sorunları gideren şirketimiz bakım onarım çalışmaları için bir yıl garantili hizmet sunar

VESTEL Elektronik Bakım & Onarım
Bursa Nilüfer VESTEL TV servisi olarak TV kurulumu, montajı, ayarlarının yapılması,arıza, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz.

 


Kullanılan tüm ürünler bir yıl garantilidir.

VESTEL cihazlarınızla ilgili sorun ve ihtiyaçlarınızda bir telefonunuzla servisimizi aradığınızda size en yakın olan tam donanımlı, uzman ekiplerimizi adresinize yönlendirmekte ve ihtiyaçlarınıza kesin çözümler sunmaktayız.

 Anahtar Kelimeler: bursa ntm, vestel, vestel servis, seg servis, regal servis, vestel yetkili servis, vestel teknik servis, vestel beyaz esya, elektronik, teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri