Ofis İletişim İstanbul Apple Yetkili Servisi

Ofis İletişim İstanbul Apple Yetkili Servisi

Ofis İletişim Bilgisayar Eğitim Ve Danışmanlık Tic. San. Ltd. Şti. Büyükdere Caddesi Raşit Rıza Sokak No:4/1 Mecidiyeköy- Şişli/İstanbul Şişli - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Hakkımızda
 
“Kuruluşumuzdan günümüze Kurumsal Sorumluluk Bilincimizin farkındayız.”
Globalleşen dünyamızda zorlaşan rekabetin dolaylı etkisi ile önem kazanan " Kurumsal Sorumluluk Bilinci " yeni dünya vizyonunda firmaların itibar yönetimi, yüksek marka gücü ve sadık müşteri kazanmak için uyguladığı bir hedef haline gelmiştir. Yüksek teknoloji ve pazarların birbirlerine yaklaşması ile bir çok ürün eşdeğer hale gelmiş, ürünlerin tüketici açısından tercih edilmesinde değer yaratan ve fayda sağlayan markalar ön plana çıkmaya başlamıştır.

Yaşadığımız yüzyılda " Kurumsal Sorumluluk Bilinci " sürdürülebilir büyümenin olmazsa olmaz unsurlarından biri haline gelmiştir. " Kurumsal Sorumluluk Bilinci " markanın itibarı, bilinirliği ve tercih edilebilirliğine doğrudan etki eder.

Bu bağlamda " Ofis İletişim Bilgisayar " Apple' dan aldığı bu tecrübesini kendi hedeflerinde uygulamaya çalışmaktadır. Apple' ın tüketici pazarına sağladığı faydalı unsurları aynı ölçüde kurumsal ve bireysel müşterilerine uygulamaktadır. 1998 yılından beri Apple camiasında hakedilir bir düzeye ulaşan firmamız Apple markasına olan güveni her zaman en üstte tutmaya çalışmıştır. Bu güveni oluştururken Apple kullanıcısını mümkün olan en uygun çözümü sunarak yapmaktadır.

Bu tecrübesinin meyvesini Türkiye' de ilk defa Apple Yetkili Servis hizmetinin yanısıra " Apple Taşınabilir Uzmanlık Merkezi " olarak almış, sonraki yıllarda bireysel ve kurumsal kullanıcıların ihtiyaçlarını görerek uygun çözümler üretmiştir. İhtiyaçlara uygunluğun daha sağlıklı olması için görerek ve test ederek satın alma imkanı sunan bir konsept oluşturmuştur.

Uluslararası geçerlilikte Apple standartlarında ve her yıl yenilenen Apple sertifikalı teknik personele sahip olan şirketimiz satış ve satış sonrası destek hizmetlerindeki kalitesini Apple Türkiye Distribütörü olan Bilkom' un vermiş olduğu " En İyi Servis " ödülünü halen yıllardır elinde bulundurarak devam etmektedir.

Bu konudaki en büyük payın hizmet verdiğimiz bireysel kullanıcı ve kurumsal firmalar arasında oluşturduğumuz samimi ilişkinin ve proje destek çözümlerimizin olduğunun farkındayız. Tüm çalışanlarımızla birlikte iş ilişkisi içinde olduğumuz tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz. Bu ilişkileri daha da arttırarak hizmetlerimizi devamlı kılmak, müşteri memnunuyiyeti konusunda bağımsız şirketler tarafından yapılan araştırmalarda yüksek müşteri memnuniyeti oranına sahip olmayı devam ettirmek öncelikli vazifelerimizden biri olacaktır." Ofis İletişim Bilgisayar " Apple' dan aldığı bu tecrübesini kendi hedeflerinde uygulamaya çalışmaktadır. Apple' ın tüketici pazarına sağladığı faydalı unsurları aynı ölçüde kurumsal ve bireysel müşterilerine uygulamaktadır. 1998 yılından beri Apple camiasında hakedilir bir düzeye ulaşan firmamız Apple markasına olan güveni her zaman en üstte tutmaya çalışmıştır. Bu güveni oluştururken Apple kullanıcısını mümkün olan en uygun çözümü sunarak yapmaktadır.Anahtar Kelimeler: ofis iletisim, istanbul servis, teknik servis, yetkili servis, apple servis,

Tüm Servis Kategorileri