Özkanlar Elektronik Yetkili Teknik servis

Özkanlar Elektronik Yetkili Teknik servis

Beyazevler Mahallesi Beyazevler Caddesi Yeterler1 Apt. Zemin Kat Çukurova No:17 Çukurova - Adana

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Hollanda'nın Royal Philips şirketi Sağlık Hizmeti, Tüketici Ürünleri ve Aydınlatma alanlarında anlamlı yenilikler sağlayarak insan hayatını iyileştirmeyi amaçlayan kapsamlı bir teknoloji şirketidir. Şirket; kalp sağlığı, akut bakım, evde bakım, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri, yeni aydınlatma uygulamaları, erkek tıraş ve bakım setleri ve ağız sağlığı hizmetlerinde liderdir.

Philips, Türkiye’de müşterilerinin güvenini kazanan, ürünlerinin beğenilerek kullanıldığı yarıştığı kulvarda önemli oyunculardan bir tanesi. Son yıllarda Türkiye pazarında uygun sayılabilecek fiyatlara sunmakta olduğu Led televizyonlar ve plazma televizyonlar oldukça rağbet görüyor. Philips, Türkiye pazarındaki bu değerini etkin yetkili servis ağı ile sağlam ürünlere borçlu.

 
Philips markasının ürün çeşitliliği ise üst seviyede. Pek çok alanda ürünü bulunan philips, monitörden televizyona, kişisel bakım ürünlerinden sağlık cihazlarına, elektrikli ev aletlerinden akıllı telefonlara varıncaya kadar çok çeşitli ürünlerin üretimini yapmakta.  Dünya çapında üretimler yaparak pazarlayan philips markası kendisini sürekli yenilemekte ve geliştirmekte.

 
Philips markasının Türkiye genelinde hemen her yerde ulaşılabilir bir şekilde konumlandırılan philips yetkili teknik servisleri müşteri memnuniyetini önemsiyor.Philips Ürünlerinin Teknik destek ve servis hizmetlerini vermektedir.

Evlerimizin her köşesinde, yaşam alanlarımızın tümünde varlık gösteren teknolojik aygıtlar sayesinde hayat artık daha kolay. Gün geçtikçe çığ gibi büyüyen teknoloji, birçok sıkıntımıza çözüm üretebildiği gibi aynı zamanda yaşam kalitemizi artırıyor. Peki ya oluşabilecek teknik arızalarda yapılması gereken ne? Basit gibi görünse de teknik arızalanma için en etkin yöntem, işi profesyonellere bırakmak. Arızalanmalara kesin çözüm üreten ÖZKANLAR ELEKTRONİK ile artık bu mümkün. Teknik donanım ve hizmette sınır tanımayan ekibiyle Lg marka ürünlerinizi en hızlı ve kalıcı şekilde onarır ve gerekli durumlarda ürün değişimlerini yedek parçalarını temin eder. Siz tüketicilere ürün hakkında en detaylı bilgileri pratik yoldan aktaran servis elemanları üstün hizmet kalitesini ayağınıza getirir.
sertifika Edinmiş olduğumuz çeşitli sertifikalar, yetki belgeleri, sahip olduğumuz TSE standart ve kriterleri ilgili bilgileri bulabileceğiniz bir web sayfasıdır. Şirketimizin kurulduğu 1974 yılından günümüze kadar uzanan yaşam yolculuğu hakkında bilgiler. Özkanlar Elektronik olarak, kuruluşumuzdan günümüze kadar geçen sürede, tarafımızca gerçekleştirilen, uygulanan veya icat edilerek elektronik dünyasına armağan edilen İLK leri bulacaksınız. Servisimizin tüm birim ve cihazlarına ait kategorize edilmiş fotoğraflara, ilgili kategori menüsüne tıklayarak ulaşabilirsiniz. Burdaki fotoğraflar ön bilgi amaçlı olduğundan, siteden hızlı yüklenebilmesi ve zaman kazanmak amacıyla boyutları küçültülmüştür. İhtiyaç halinde yüksek çözünürlüklü fotoğraflara erişim verilebilir. Servisimiz / Şirketimiz hakkında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgilere, ilgili bağlantıya tıklayarak ulaşabileceksiniz. Sitemizde, ihtiyaç ve talepler doğrultusunda sürekli güncellemeler yapıldığından, sitemizde olmasını istediğiniz veya eksik gördüğünüz yönleri lütfen bize bildirin.Anahtar Kelimeler: ozkanlar elektronik, philips, teknik servis, yetkili teknik servis, philips teknik servis, philips servis,

Tüm Servis Kategorileri