PS Elektronik Tamir Bakım Yetkili Teknik Servis

PS Elektronik Tamir Bakım Yetkili Teknik Servis

Osmangazi̇ Ahmet Paşa Mah. Ermutlu Sok. No:27 Bursa Nilüfer - Bursa

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
0% (0)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
100% (2)
Ortalama Puan

1

2 yorum 1672

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

PS Elektronik Tamir Bakım Yetkili Teknik Servis 'ne ait 2 Değerlendirme Bulunmaktadır

MO
murat oktay 07.10.2021

Televizyon arızası için başvurdum Philps yetkili servis diye, televizyonu aldıktan 3 gun sonra dondular televizyorunu çok az kullanmış olmama rağmen 3/1 fiyatı arıza çıkarttılar, arıza çıkarttıkları parçayı sökmeden kontrol edecekleri halde tarafıma danışmadan söktuklerini söylediler şüpheli işlem için philips bayiye kontrol edilmesini taleb edeceğim şayet mantıklı açıklamada bulunulmadı taktirde philps markası hakkında dusuncelerimi her platformda paylaşıp insanları uyaracağım..

VK
Veysel karani teke 09.01.2021

Dün öğlen saatlerinde görüştük bu gün arayıp geliceklerdi sözde ne aradılar nede geldiler arıyoruz açmıyorlarda böyle bir iş sallamak yok bide parayla yapıyorlar bu işi ücretsiz olsa kim bilir nasıl olacak.

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Hollanda'nın Royal Philips şirketi Sağlık Hizmeti, Tüketici Ürünleri ve Aydınlatma alanlarında anlamlı yenilikler sağlayarak insan hayatını iyileştirmeyi amaçlayan kapsamlı bir teknoloji şirketidir. Şirket; kalp sağlığı, akut bakım, evde bakım, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri, yeni aydınlatma uygulamaları, erkek tıraş ve bakım setleri ve ağız sağlığı hizmetlerinde liderdir.

Philips, Türkiye’de müşterilerinin güvenini kazanan, ürünlerinin beğenilerek kullanıldığı yarıştığı kulvarda önemli oyunculardan bir tanesi. Son yıllarda Türkiye pazarında uygun sayılabilecek fiyatlara sunmakta olduğu Led televizyonlar ve plazma televizyonlar oldukça rağbet görüyor. Philips, Türkiye pazarındaki bu değerini etkin yetkili servis ağı ile sağlam ürünlere borçlu.

 
Philips markasının ürün çeşitliliği ise üst seviyede. Pek çok alanda ürünü bulunan philips, monitörden televizyona, kişisel bakım ürünlerinden sağlık cihazlarına, elektrikli ev aletlerinden akıllı telefonlara varıncaya kadar çok çeşitli ürünlerin üretimini yapmakta.  Dünya çapında üretimler yaparak pazarlayan philips markası kendisini sürekli yenilemekte ve geliştirmekte.

 
Philips markasının Türkiye genelinde hemen her yerde ulaşılabilir bir şekilde konumlandırılan philips yetkili teknik servisleri müşteri memnuniyetini önemsiyor.Philips Ürünlerinin Teknik destek ve servis hizmetlerini vermektedir. Destek Verilen Ürünler: Ev Aletleri, Kişisel Bakım ve Avent - Ses Sistemleri - Televizyon Anahtar Kelimeler: ps elektronik, teknik servis, yetkili teknik servis, philips teknik servis, philips servis,

Tüm Servis Kategorileri