RS Servis Oto Hizmetleri - RS Servis Merkezi

RS Servis Oto Hizmetleri - RS Servis Merkezi

Akçay Cad. No:277 Gaziemir / İzmi̇r Gaziemir - İzmir

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
89% (8)
İyi
11% (1)
Orta
0% (0)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

4.9

9 yorum 730

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

RS Servis Oto Hizmetleri - RS Servis Merkezi 'ne ait 9 Değerlendirme Bulunmaktadır

MA
Metin Aydın 16.09.2023

Hasarlı olan aracımı 12.09.2023 tarihinde rs'de Selçuk beye ve Mustafa ustaya teslim ettim. Aracımı 19.09.2023 tarihinde teslim alacağım söylendi ve aracımı 16.09.2023 tarihinde teslim ettiler. Aracım yıkanmış halde teslim edildi işçilikte ve karşılamada hiçbir sorun yoktu. Çok memnun kaldım Selçuk beye ve Mustafa ustaya çok teşekkür ederim rs gaziemir şubesini herkese tavsiye ederim

VA
veli aldoğan 28.01.2023

RS SERVİS gaziemir 12/01/2023 te aracımın onarılması için sayın MUSTAFA ustanın onarım sürecinde her aşamada haberdar edip son derece SAYGILI ,Çözüm odaklı ve özverili çalışmasından dolayı MUSTAFA USTAMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

SH
Sibel HALICI 12.01.2023

Pazartesi günü hasarlı aracımı müşterisi olduğum Sompo Sigorta acentesi aracılığı ile RS Servise verdim. Aracın teslim edilmesinin 4 veya 5 gün sürebileceğini söylediler. Ama Çarşamba günü arayıp aracın tamirinin bittiğini ve teslim alabileceğimi haber verdiler. Başvurudan aracı teslim alıncaya kadarki tüm süreçte irtibatta olduğum personelin her biri son derece güler yüzlü idiler, kolaylaştırıcı ve yardımcı oldular. Teknik konularda sorularıma ayrıntılı ve tatmin edici yanıtlar verdiler. Ayrıca, öngördükleri süreden çok daha kısa sürede aracın onarımın bitirip teslimini yaptılar. Yapılan işten ve personelin davranışlarından çok memnun kaldım. Emeği gecen tüm personele ve RS Servise teşekkür ediyorum.

EM
EmelK. 30.12.2022

RS İzmir Gaziemir servisinden aldığım , mini onarım hizmeti için teşekkür ederim. Sorunsuz servis hizmeti için,Bilge Hanım ve Oğuzhan beye ayrıca teşekkür ederim.

RB
RECEP BURHAN GÜNDEM 05.11.2022

Aracımın sağ ön kapısındaki hasar nedeniyle servise gittiğimde gayet iyi karşılandım.Benimle Selçuk bey ilgilendi.Aracımın onarımı gayet iyi yapılmış.Selçuk bey her aşamada bilgilendirdi.Güler yüzü ve samimiyeti için özellikle Selçuk bey'e çok teşekkür ediyorum.

Hüseyin Çimen 23.01.2022

Profesyonel ve işini severek yapan ekip. İzmirde hizmet alabileceğiniz en iyi özel servis

ME
Mustafa Erol 22.01.2022

Aracimi dedikleri zamanda teslim ettiler. Mini onarım yaptırmıştım. Memnun kaldım. Özellikle Mustafa usta çok ilgili davrandı.

ZZ
Zeyyat Ziya tahtalı 27.12.2021

Rs servis Gaziemir Mustafa ustanın cozumleyici iyilestirmeliryle aracimizi en güzel.sekilde duzeltecegimze anlaştık Gaziemir rs servis ve Mustafa ustaya teşekkür ederim

MA
Mehmet Aksoy 05.11.2021

En sonunda profesyenel bir servis buldum ,servis müdürü Hüseyin çimen beyefendiye ve personeline çok teşekkür ederim

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

RS Servis Hakkında

03 Aralık 2008 Tarihinde kurulan RS, 6 aylık Ar-Ge çalışmaları neticesinde 02 Mayıs 2009 Tarihinde düzenlenen tanıtım toplantısıyla otomotiv sektöründeki hizmetlerine Radiator Services modülü ile başlamıştır.

RS'nin kuruluş amacı; kurumsal yönetim anlayışı ile unutulmaya yüz tutan Türk esnaflık prensiplerinin harmanlanarak, hem müşteri memnuniyeti hem de geleceği sağlam temeller üzerinde kurulu güçlü bir kurumsal şirket yapısı oluşturmaktır. Kurucumuz Ünal Ünaldı'nın babası Zeki Ünaldı'dan devraldığı otomotiv sektöründeki geleneksel tecrübeler ve üniversite eğitimi ile pekiştirdiği 11 yıllık bilgi birikimi ve sentezin ürünü olan RS, 3 ayrı hizmet modülünden oluşmaktadır.

Repair Systems: Sektörde mini onarım olarak bilinen, dünya literatüründe PDR, PR, IR, WR ve BR olarak tanımlanan boyasız göçük düzeltme, lokal boya tamiri, döşeme tamiri, cam tamiri ve tampon tamir sistemleridir.
Renew Solutions: Oto yenileme sektörünün; boya koruma, döşeme koruma, motor koruma olmak üzere tanımladığı oto bakım koruma ve yenileme sistemleridir.
Radiator Services: Türkiye distribütörü olduğumuz Durafix Easyweld teknolojisi ile onarımlarını gerçekleştirdiğimiz radyatör ve alüminyum yedek parça tamir sistemleridir.


Bu üç ayrı sistemden; Repair Systems ve Renew Solutions, RS'nin üç yıllık detaylı araştırma ve çalışması neticesinde, 4 Mayıs 2012 tarihinde şirketimizin kuruluş amacına uygun bayii ağı ile hizmete girmiştir.

Bugüne kadar servis merkezlerinin dış görüntüsünden veya büyüklüğünden çok, tamamıyla kaliteli ve güvenilir hizmet sunmasını ilke edinen RS, bu düsturda franchise bedeli almadan kurduğu güvenilir ve kaliteli bayi ağını, kalite politikası doğrultusunda kurumsal kimliğine uygun yenileme çalışmalarını da hızla sürdürmektedir.

Emin adımlarla hedeflerine ulaşmak için kazancını hep yatırıma dönüştüren, çok çalışan, sürekli kendini yenileyen dinamik ekibimiz ve RS servis merkezlerimiz ile oto yenileme sektörünün lider kuruluşu olma yolunda ilerlemeye devam edeceğiz.Servis İşlemleri


Repair Systems: Sektörde mini onarım olarak bilinen, dünya literatüründe PDR, PR, IR, WR ve BR olarak tanımlanan boyasız göçük düzeltme, lokal boya tamiri, döşeme tamiri, cam tamiri ve tampon tamir sistemleridir.


Renew Solutions: Oto yenileme sektörünün; boya koruma, döşeme koruma, motor koruma olmak üzere tanımladığı oto bakım koruma ve yenileme sistemleridir.


Radiator Services: Türkiye distribütörü olduğumuz Durafix Easyweld teknolojisi ile onarımlarını gerçekleştirdiğimiz radyatör ve alüminyum yedek parça tamir sistemleridir.Anahtar Kelimeler: rs servis, ozel servis, yetkili servis, rs servis izmir, otomotiv bakim, binek arac, mini onarim,

Tüm Servis Kategorileri