NEDİR?

En Gelişmiş Hizmet Arama Motoru


Servis Yorum Türkiye'de herkesin ihtiyaç duyduğu tüm teknik servisleri arama ve servis kalitesi değerlendirme platformudur. servisyorum.com internet sitesinde tüm hizmet kategorilerinde yer alan yetkili ve özel servislerin ulaşım adresleri, iletişim bilgileri, müşteri deneyim ve puanları yer almaktadır. Sitede yer alan yüzbinlerce teknik servis firması yıllar süren uzun bir derleme ve düzenleme sonrasında toparlanmış ve indekslenmiştir. İndekslenen bu firmaları aradığınızda, sezgisel yapay zekaya sahip dahili arama motoru sayesinde kullanıcıların konumu, arama anahtar kelimeleri, teknik servis hizmet kategorileri ve kullanıcı deneyimleri gibi birçok bileşeni kullanarak en uygun arama sonucuna ulaşırsınız.
servisyorum.com "teknik servis hizmeti arama platformu", teknik servis arama ve puanlama işlemini yaparken sadece akıllı sezgisel arama yapmakla kalmaz, dünyanın en gelişmiş arama ve e-ticaret sitelerinde kullanılan yapay zekayla makina öğrenmesi ve yorumlaması gibi özellikleriyle müşteri deneyimi ve hizmet kalitesinin değerlendirmesine katkıda bulunur.

Akıllı Servis Rehberi ve Paylaşılarak Çoğalan Deneyimin Adresi


Arızalanan bir arabanız, telefonunuz, elektronik eşyanız, iş makinanız veya herhangi bir cihazınız olduğunda ilk yaptığınız iş, hangi servise yaptırabileceğinizi etrafınızda bu işlerden anlayan bir tanıdığa sormak olacaktır. Ancak ya böyle birini bulamazsanız ya da bulsanız bile yönlendirilebileceğiniz eksik aksak bir iki seçeneğiniz olacaktır. Eğer öyle bir seçeneğiniz yoksa bu defa kendi kendi çabalarınızla interneten araştırma yapacaksınız. Ancak internetteki arama motorlarında yaptığınız aramalarda çıkan bilgi kirliliği sizi bilgilendirmekten çok kafanızı daha da karıştıracak ve sonunda deneme yanılma yoluyla teknik servis firması bulacaksınız. Her deneme yanılmanın olumsuz olması durumunda da hem zaman hem de para kaybınız olacaktır.

Tam da böyle bir ihtiyacınız olduğunda, servisyorum.com sitesinde aynı ihtiyaçtan doğan deneyimi paylaşan yüzbinlerce kullanıcının olumlu ve olumsuz deneyim ve birikimleri size ücretsiz rehberlik edecektir. Sadece teknik servis adresleri ve kullanıcı yorumları ile deneyimlerinin yer aldığı gelişmiş sezgisel yapay zekaya sahip arama motoru sayesinde, ihtiyacınız olan en iyi servisi servisyorum.com da kolayca bulabilirsiniz.

En İyi Olanın, En İyi Hizmet Verenin Kazanmasını Sağlar


servisyorum.com servis adresi bulma ve kalite değerlendirme sitesi sayesinde kullanıcılar hizmet aldıkları firmalarla ilgili memnuniyet ve hoşnutsuzluklarını siteye yazarak başka kullanıcılara da rehberlik ederler. Bu sayede aynı hizmeti veren firmalar arasında en iyi hizmeti, en uygun fiyata, en hızlı ve eksiksiz verenin kazanması sağlanır. Böylece işini iyi yapan güvenilir olan ve dürüst çalışan firmalar ödüllendirilirken, özensiz, güven vermeyen, müşterilere kötü servis deneyimi yaşatan firmalar da iş yapabilmek için hizmet kalitelerini yükseltmek zorunda kalacaktır.


En İyi Yetkili Servisi Seçin


Ürününüz garantiliyse, garanti kapsamında hizmet almak istiyorsanız en yakın yetkili servise mahkum değilsiniz. Yetkili garanti servisleri arasından en yakını değil en iyiyi seçin. servisyorum.com da yer alan yetkili servislerin yorum ve puanlarına bakarak garanti kapsamındaki hizmeti de en yüksek puan alan ve en çok beğenilen servisten alabilirsiniz. Böylece garanti servisleri arasında da hizmet kalitesinin yükselmesine katkıda bulunabilir, beğendiğiniz hizmeti veren servisleri başka kullanıcılara da tavsiye edebilirsiniz.


Hem Yetkili Hem Özel Servis Adres ve Yorumları Bir Arada


Garanti kapsamındaki ürünlerinizi yetkili garanti servislerinde onarım yaptırırken, garantisi bitmiş ve ücretli servis alacağınız ürünlerde özel servis seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz arama sonucunda "Tüm Servisler", "Yetkili Servisler", "Özel Servisler" gibi seçenekler arasında aynı ürüne yetkili ve özel servislerden onarım fiyatı alabilirsiniz.


Deneyimlerinizi Paylaşarak Katkıda Bulunun


servisyorum.com uzman bir ekip tarafından uzun çalışma ve yoğun bir emek sonrasında ortaya çıktı. Markaların kendi sitelerinde bile düzenli bir şekilde yer almayan adres ve iletişim bilgileri tek tek doğrulanıp güncellendi ve siteye yüklendi. Bu bilgiler her ne kadar uzman bir ekip tarafından sürekli takip ediliyor ve güncelleniyor olsa da en büyük destekçimiz siz değerli kullanıcı ve takipçilerimizdir. Sizler de sitemizde eksik gördüğünüz, yer almasını istediğiniz firmaları veya kendi firmanızı servisyorum.com a kaydederek veya güncellenmesini istediğiniz adres ve iletişim bilgileri için düzeltme bildirimi yaparak yüzbinlerce kullanıcıyla bilgi ve deneyiminizi paylaşabilirsiniz. Daha önce hizmet aldığınız firmalar hakkında yorum yaparak ve o firmalara puan vererek olumlu ve olumsuz deneyimlerinizi paylaşıp başarıyı ödüllendirebilir, eksikliklerin düzeltilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Bilgi, paylaştıkça değer kazanır,

Paylaşım, paylaşanı yüceltir.

Paylaşmak Güzeldir :)

www.servisyorum.com

Tüm Servis Kategorileri