ŞEN SOĞUTMA - Ferre Mutfak Ürünleri Yetkili Servisi

ŞEN SOĞUTMA - Ferre Mutfak Ürünleri Yetkili Servisi

Arda Mah. Kenzi̇ Cad. No:52/A Merkez - Manisa

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
0% (0)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
100% (2)
Ortalama Puan

1

2 yorum 288

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

ŞEN SOĞUTMA - Ferre Mutfak Ürünleri Yetkili Servisi 'ne ait 2 Değerlendirme Bulunmaktadır

HT
Hatice Tezcan 27.04.2022

Kurumsallıktan bu kadar uzak bir firma olamaz.Randevu oluşturulan günde gelmeyip,üstüne bir de kendi kafalarına göre randevuyu farklı bir güne oluşturuyorlar.Bu da yetmezmiş gibi randevuyu ertelediklerini bile haber vermiyorlar.Sıfır aldığım ürünümü 1 haftadır kurmaya gelmediler.Aradığımda da dinlemeden ukalaca konuşup randevu gününü ertelediklerini söylüyorlar.Bu firmanın ilgilendiği bir markayı almanızı tavsiye etmem aksi takdirde sinirleriniz epey yıpranır.

Hüseyin Şavk 12.09.2020

Ben hayatimda bu kadar kurumsalliktan uzak rezalet bir firma gormedim. Kendileri tee yetkili servis olmanin vermis oldugunu gozu kalkikligin ruzgariyla insalarla konusurken telefonu falan suratina kapatiyorlar. Insanlara gelcez deyip gelmiyorlar. Sarjimiz bitti arayamadik falan filan. Mahalle arasindaki tamircinin daha fazla kurumsal oldugunu soylebilirim. Varin gerisini siz dusunun uzak durabildiginiz kadar uzak drn.

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

ŞEN SOĞUTMA-HAKAN ŞEN - Ferre Mutfak Ürünleri Yetkili Servisi, Manisa Merkez İlçesinde yer almaktadır. Ocaklar, Midi fırınlar, Ankastraler, Davlumbazlar, Tamboy fırınlar gibi bütün mutfak ürünlerinin yetkili servisliğini yapmaktadır.45 yıla aşkın iş deneyimi ve 1000'in üzerinde uzmanlaşmış çalışanıyla hedefleri doğrultusunda ilerleyen FEMAŞ GRUP 5 kıta ve 100 den fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla gelişmeye devam etmektedir. İhracat kapasitesinin artışındaki süreklilikteyse Re-Ma DIŞ TİCARET'in büyük payı bulunmaktadır. Etkin iletişim süreci ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Re-Ma DIŞ TİCARET İstanbul ve Kayseri şubeleriyle Dünyanın en uç köşlerine dahi sorunsuz sipariş akışı sağlamaktadır. Bilgi Kaynakları Yönetimi aşamasından AR-GE Sürecine AR-GE sürecinden üretim aşaması ve satış sonrası desteğe kadar heran iş ortaklarının yanında olan FEMAŞ GRUP kendi alanında uzmanlaşmış şirketleri ve deneyimli çalışan kadrosuyla teknoloji üretmeye ve gelişmeye devam etmektedir.Anahtar Kelimeler: ferre, ferre mutfak urunleri, ferre servis, ferre yetkili servis, ferre firin, ferre ankastre, ferre davlumbaz, ferre ocaklar,

Tüm Servis Kategorileri