Simge Elektronik - Samsung Yetkili Servis

Simge Elektronik - Samsung Yetkili Servis

Hali̇l Sezai̇ Erkut Cd.martı Sk.no:b3/16-18 Etli̇k K.ören/Ankara Keçiören Ankara Keçiören - Ankara

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
33% (1)
İyi
0% (0)
Orta
33% (1)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
33% (1)
Ortalama Puan

3

3 yorum 571

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Simge Elektronik - Samsung Yetkili Servis 'ne ait 3 Değerlendirme Bulunmaktadır

ET
Ekrem Toprak 03.09.2022

Annemin kullandığı Samsung cep telefonumuzun ekran camı kırıldı. Dışarda 250₺ fiyat verdiler. Bu servise 930₺ ya değiştirdik. Sonrasında aramalarım kesintiye uğramaya başladı. Sim kart değiştirin dediler. Sim kart ile Düzelmeyeceğini bildiğim halde değiştirdim ama sonuç aynı. Şimdi incelemek üzere aldılar sonucu bekliyoruz. Umarım yetkili servisi tercih ettiğimize pişman olmayız.

BB
Bekir Buzluk 15.01.2022

Memnunuz

HY
Hakan Yıkman 12.09.2021

Batarya değişimi için hem telefon ettiğimde hem de orada 1 ila 1.5 saat içinde yapacaklarını belirttiler. Saat 14.44 de başlayan işlem için 17.00 de gittiğimde son testleri kaldı maximum 30 dakika sonra teslim edileceğini söylediler. Sonra 17.50 de testlerde sıkıntı olduğunu telefonu veremeyeceklerini söylediler. Testi geçemezse 6 aylık batarya garantisi vermeyeceklerini söylediler. Ben de garanti istemediğimi ve telefonu aynı gün almak istediğimi söyleyerek telefonu alabildim. Madem süreç çok uzun sürüyor ya bunu belirtiniz ya da son dakika telefonu teslim edemiyoruz demeyiniz. Bu servisi kesinlilkle bir daha kullanmayacağım.

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip etmekte öncü olmanın yanı sıra yurt içi teknik servis ihtiyacını gidermekte güvenilir isim haline gelen SİSTEM ELEKTRONİK, dünya devi SAMSUNG markasının;

Televizyon, Telefon, Tablet, Beyaz Eşya ve Bilgisayar ürünlerinde 700 metrekarelik atölyemizde profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla yetkili servis hizmeti vermekteyiz.

 Samsung marka; Televizyon, Telefon, Bilgisayar, Tablet, Beyaz Eşya, Ses Sistemleri ürünlerinde tüm modellere servis hizmeti verilmektedir.

Profesyonel Samsung servis ekibimiz ürünlerinizde oluşacak problemlere en kısa zamanda müdahale ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Tüm Samsung ürünleri için teknik servis hizmeti verilmektedir. Ürün servisimize bırakıldıktan sonra teknik personelimiz ürününüzün arıza tespitini yapar ve onarım süresi hakkında detaylı bilgi verir.

Kullanım hatalarından kaynaklanan ve garanti süresi biten ürünleriniz için onarım işlemleri teknik servis ekimiz tarafından tamamlanır. Parça ve işçilik ücretleri uygun fiyata yapılarak müşteri memnuniyeti sağlanır. Servisimizde Samsung orijinal yedek parçalar kullanılır.

 Anahtar Kelimeler: Simge elektronik teknik servis, samsung teknik servisi, yetkili teknik servis, teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri