Sistem Grup Elektronik - Samsung Yetkili Servis

Sistem Grup Elektronik - Samsung Yetkili Servis

Gmk Bulvarı No:104/A Maltepe/Ankara Çankaya Ankara Çankaya - Ankara

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
0% (0)
Kötü
100% (1)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

2

1 yorum 427

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Sistem Grup Elektronik - Samsung Yetkili Servis 'ne ait 1 Değerlendirme Bulunmaktadır

KK
Kamil Koçak 07.05.2022

Tv arızanın resmini gönderdim bana led arızası olduğunu tamirinin 450 + işçilik 150 tl dediler bende 550 olusa gelin alın dedim.Gelip aldılar ama açtıktan sonra ledler değişecek fiyat 1200 tl dediler, zaten konu ledlerdi ve bana 450 fiyat vermiştiniz neden artirdiniz dedim biz sadece arıza için fiyat verdik dediler, değişim için değil yani kelime oyunu ile haksız kazanç kazanma peşindeler çok yazık benim güvenimi boşa çıkardılar ve daha önceki olumsuz yorumların ne kadar haklı olduğunu da öğrenmiş oldum, tüm yazışmaların watsap dekontu var orada öyle demeyenler tv oraya gidince farklı konuşup fiyatı iki katına çıkardılar bu hiç hoş bir olay değil, baştan bu şekilde söyleseniz zoruma gitmez beni hem küçük hemde rezil ettiniz, ama kaybeden siz olacaksınız her yerde bu olayı herkese anlatacağım ve gerçek yüzünüzü herkese elimden geldiğince göstereceğim bir kere daha söylüyorum kaybeden siz olursunuz. Kiminle ne konuda konuşursanız konuşun ama lütfen doğruyu söyleyin müşteri neyle karşılaşacak bilsin kendini ona göre ayarlasın

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip etmekte öncü olmanın yanı sıra yurt içi teknik servis ihtiyacını gidermekte güvenilir isim haline gelen SİSTEM ELEKTRONİK, dünya devi SAMSUNG markasının;

Televizyon, Telefon, Tablet, Beyaz Eşya ve Bilgisayar ürünlerinde 700 metrekarelik atölyemizde profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla yetkili servis hizmeti vermekteyiz.

 Samsung marka; Televizyon, Telefon, Bilgisayar, Tablet, Beyaz Eşya, Ses Sistemleri ürünlerinde tüm modellere servis hizmeti verilmektedir.

Profesyonel Samsung servis ekibimiz ürünlerinizde oluşacak problemlere en kısa zamanda müdahale ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Tüm Samsung ürünleri için teknik servis hizmeti verilmektedir. Ürün servisimize bırakıldıktan sonra teknik personelimiz ürününüzün arıza tespitini yapar ve onarım süresi hakkında detaylı bilgi verir.

Kullanım hatalarından kaynaklanan ve garanti süresi biten ürünleriniz için onarım işlemleri teknik servis ekimiz tarafından tamamlanır. Parça ve işçilik ücretleri uygun fiyata yapılarak müşteri memnuniyeti sağlanır. Servisimizde Samsung orijinal yedek parçalar kullanılır.

 Anahtar Kelimeler: sistem grup teknik servis, samsung teknik servisi, yetkili teknik servis, teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri