Star Elektronik Yetkili Teknik Servis

Star Elektronik Yetkili Teknik Servis

Eski̇ Cami̇ Mah. Kavaklıkuyu Cad. No:53 Antalya Kumluca - Antalya

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
0% (0)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
100% (1)
Ortalama Puan

1

1 yorum 192

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Star Elektronik Yetkili Teknik Servis 'ne ait 1 Değerlendirme Bulunmaktadır

SAMET ÇUKURBAĞLI 15.02.2021

Servis anlayışından uzak müşteri memnuniyetini kendine benimseyememiş sözde yetkili ancak yetkisiz bir phılıps servisi.1/11/20 itibarinde almış olduğum phılıps 43PFS6805/62 SMART TV de görüntüde donma sorunu meydana geldi bu süreç içerisinde 3 defa servise gitti ve her defasında sorun çözüldü diye getirildi.Ancak sorun çözülmedi.Mümkünse bu markadan ve bu servisten uzak durun.

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Hollanda'nın Royal Philips şirketi Sağlık Hizmeti, Tüketici Ürünleri ve Aydınlatma alanlarında anlamlı yenilikler sağlayarak insan hayatını iyileştirmeyi amaçlayan kapsamlı bir teknoloji şirketidir. Şirket; kalp sağlığı, akut bakım, evde bakım, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri, yeni aydınlatma uygulamaları, erkek tıraş ve bakım setleri ve ağız sağlığı hizmetlerinde liderdir.

Philips, Türkiye’de müşterilerinin güvenini kazanan, ürünlerinin beğenilerek kullanıldığı yarıştığı kulvarda önemli oyunculardan bir tanesi. Son yıllarda Türkiye pazarında uygun sayılabilecek fiyatlara sunmakta olduğu Led televizyonlar ve plazma televizyonlar oldukça rağbet görüyor. Philips, Türkiye pazarındaki bu değerini etkin yetkili servis ağı ile sağlam ürünlere borçlu.

 
Philips markasının ürün çeşitliliği ise üst seviyede. Pek çok alanda ürünü bulunan philips, monitörden televizyona, kişisel bakım ürünlerinden sağlık cihazlarına, elektrikli ev aletlerinden akıllı telefonlara varıncaya kadar çok çeşitli ürünlerin üretimini yapmakta.  Dünya çapında üretimler yaparak pazarlayan philips markası kendisini sürekli yenilemekte ve geliştirmekte.

 
Philips markasının Türkiye genelinde hemen her yerde ulaşılabilir bir şekilde konumlandırılan philips yetkili teknik servisleri müşteri memnuniyetini önemsiyor.Philips Ürünlerinin Teknik destek ve servis hizmetlerini vermektedir.Anahtar Kelimeler: star elektronik, teknik servis, yetkili teknik servis, philips teknik servis, philips servis,

Tüm Servis Kategorileri