Tanışır Bilgisayar Teknik Servis

Tanışır Bilgisayar Teknik Servis

Vali Konağı Cad.no:71 / Ağrı Merkez - Ağrı

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Hakkımızda
1994 yılında faaliyete başlayan Exper, kısa sürede Türkiye’nin lider yerli bilgisayar üreticisi konumuna ulaşarak, PcWorld Dergisi tarafından 1995 yılında kişisel bilgisayar markaları arasında “Yılın Bilgisayarı” seçilmiştir. 1996’da ISO 9000 sertifikası alan ilk yerli bilgisayar markası olan Exper, Türkiye’nin eğitime destek veren en büyük projeleri olan MEB’e bağlı “Okullara Bilgi Teknolojileri Sınıfı  Kurulumu – UBAK” ve 3 yıl üst üste Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü “Her Öğrenciye Bir Bilgisayar” gibi dev projelerde tercih edilmiştir.

Exper, kuruluşundan itibaren insan ve hizmet kalitesine verdiği değeri tüm iş süreçlerine yansıtmakta ve Kalite Yönetimi yaklaşımını etkin olarak uygulamaktadır. AR-GE çalışmalarından yararlanarak rakiplerinden farklılaşmayı ve tüketicilerin beklentilerinin ötesinde ürünler tasarlamayı hedeflemiştir.

Kişisel bilgisayar dünyasındaki tüketici beklentilerini masaüstü, dizüstü, tümleşik (all in one) bilgisayarlar, tablet ve monitör ürün ailesiyle karşılayan Exper, her geçen gün artan mobilite gereksinimine yönelik olarak 2011 yılında Türkiye’nin ilk 2in1 (Tablet) PC üretimini gerçekleştirmiştir.

Liderlik vizyonu ile çalışmalarını sürdüren Exper, bilişim pazarında tasarladığı ürün ve hizmetlerle, sektörün geleceğine ışık tutmaktadır.

Exper, Yıldız Holding şirketlerinden Penta Teknoloji’nin markalarından biridir.Exper markalı Notebook, Tablet, Masaüstü PC, AIO, Monitör ve diğer ürünlerinizi Yurtiçi Kargo (Müşteri Kodu: 262244793) ile yanda irtibat bilgilerini verdiğimiz merkez servisimize gönderebilirsiniz.Anahtar Kelimeler: exper, tanisir, teknik servis, bilisim, elektronik, bilgisayar, iletisim, yetkili teknik servis, tanisir teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri