Tekbim Bilgisayar Teknik Servis

Tekbim Bilgisayar Teknik Servis

Güzelhisar Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı 47. Sokak No:9/A, 09100 Efeler/Aydın Merkez - Aydın

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Tekbim Bilgisayar olarak 1994 yılında, bilgisayar ve yan ürünleri, satışı ve servis hizmeti vermek amacı ile kuruldu. Deneyimli personeli ve disiplinli çalışmasıyla kısa zamanda piyasada aranan bir firma haline gelerekbu süreçte personelinin katıldığı kurs, seminer ve eğitim faaliyetleri ile birçok sertifikasyon programını tamamlayarak bilgi birikimini arttırdı.

Aydın başta olmak üzere birçok ilimizde 1000’in üzerinde firmanın bilgi ağlarını kurmuş, bakım, destek ve yazılım hizmetlerini yürütmüş ayrıca danışmanlık hizmetleri vermiştir.

Barkodlu takip ve satış sistemin Aydın’da öncülüğünü yapmıştır.

Toplumsal sorumluluklarının da bilincinde olan Tekbim Bilgisayar, aynı zamanda yerli ve yabancı birçok firmanın yetkili bayisidir.

Tekbim Bilgisayar 1994 yılından bu yana disiplininden ve çalışma prensibinden taviz vermeden hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.Donanım Çözümlerimiz
Bilgisayar çevre birimleri Güvenlik sistemleri ve Ağ güvenlik hizmetlerimizle sizin için varız.

Teknik Servis Çözümleri
Bakım anlaşma hizmetimizden yararlanıp bir WEB SERVİS kadar uzanıgızda olalım.

Güvenlik Çözümlerimiz
Önce sizin güvenliginiz için burdayız.Anahtar Kelimeler: tekbim bilgisayar, teknik servis, bilisim, elektronik, bilgisayar, iletisim, yetkili teknik servis, tekbim teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri