Teleservice International Yetkili Teknik Servis

Teleservice International Yetkili Teknik Servis

Ataşehir Şube: Atilla İlhan Cd. No:20/A Ataşehir/İst. / Ataşehir, Istanbul Ataşehir - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Tarihçe
teleservice Telecenter Esbjerg olarak 1985 de kuruldu. Telsiz ve NMT hücreli telefonlara teknik servis hizmeti vermek amacıyla faaliyetlerine başladı. Cep telefonu sektöründeki gelişmelerden kısa bir süre sonra katlanarak artan teknik servis ihtiyacı teleservice yi bu alana konsantre olmaya zorladı. 1992 de telecenter Esbjerg; Nokia tarafından garantili onarım teknik servisi olarak yetkilendirildi ve daha sonra Ericsson, Motorola, Panasonic ve Bosch (Dancall) gibi çeşitli önde gelen markalara hizmet vermeye başladı.

Şirket 1995 de telecenter Esbjerg ve Teleservice Esbjerg A.S. olarak satış ve servis alanlarında ayrı ayrı faaliyet göstermek üzere iki firmaya dönüştü.
teleservice bir yıl sonra 1996 da Danimarka Odense ve Kopenhag ofislerini faaliyete geçirdi.
teleservice 1997 de Aalborg ofisinin açılışını yaptı.
teleservice 1997 Danimarka dışındaki ilk ofisi olan Almanya Flensburg ofisini açtı ve bunu Berlin, Düseldorf, Essen, Trier ofisleri izledi.
teleservice günümüze kadar Avusturya Viyana, İsviçre Oberageri ve Portekiz de Lizbon, Porto ofislerini açarak genişledi. 2002 de İspanya ve Yunanistan ofislerinin ofislerinin kuruluş çalışmalarını tamamlamıştır .
2003 yılı başlarında Daangard Telecom Teleservice Danimarka’nın paylarını satın aldı.
2005 yılı Temmuz ayında arvato, teleservice grubunu devraldı. Şu an arvato teleservice tamamen arvato/Bertelsmann şirketler grubuna aittir.
2005 yılından beri “teleservice” ticari ünvanı ile çalışan firmamız sırasıyla “arvato teleservice” ve son olarak 2011 yılı itibarı ile “arvato” ticari ünvanı ile hizmet vermeye devam etmektedir.
2012 yılı içerisinde Arvato Teleservice onarım sistemini merkezileştirme kararı alarak yeniden yapılandı.
Bugün sahip olduğu bayii ve son kullanıcı portföyüne sektördeki en kaliteli ve hızlı servisi vermektedir.
Talep gören pazardaki, güçlü iş konsepti ve esnekliğinden dolayı arvato teleservice bugün 12 ülkede, 1000’den fazla personelin çalıştığı, 15’den fazla servisle hizmet vermektedir.
 Onarım Hizmetlerimiz
2001'den beri Türkiye'de cep telefonu sektöründe teknik servis hizmeti veren teleservice müşterilerine teknolojinin sağladığı en iyi ekipman ve orjinal yedek parça desteği ile birinci sınıf servis hizmeti sağlamaktadır.

12 yıllık tecrübesi sektörde bilinilirliği olan teleservice cep Telefonu, dizüstü bilgisayar, tablet ve 3G ürünlerinin onarımlarını yapmaktadır.

Her yıl bir milyonun üzerinde onarım yapan teleservice, artan tecrübesi ile kaliteli hizmet sağlayarak müşteri sadakatını arttırmayı hedeflemektedir.

RMA yönetimi
Dead-on-Arrival (DOA) denetimler
Hata bulunmadı (NFF) filtreleme
Yazılım güncellemeleri ve donanım yapılandırmaları
Onarımlar, seviyeleri 0-4
Yedek parça yönetimi

Belirtilen hizmetlerimizi kullanarak, müşterilerinizden hızlı ve güvenilir hizmet hakkında geri bildirimler alarak müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

Aynı zamanda sizlere sağladığımız özel ayrıcalıkları kullanabilirsiniz. Sizlere sağladığımız ayrıcalıklarımızdan biri ise; teleservice ücretli cihazlarda NFF (hata bulunmadı) tamir bilgisi ile çıkan ürünlerden ücret talep etmememizdir.
 Anahtar Kelimeler: teleservice, teknik servis, yetkili teknik servis, teleservice teknik servis, istanbul,

Tüm Servis Kategorileri