Tutar Otomotiv - RS Servis Merkezi

Tutar Otomotiv - RS Servis Merkezi

75. Yıl Mah. Kenan Evren Sanayi Sitesi, 5301. Sokak, No:22/A Manisa Merkez - Manisa

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
50% (2)
İyi
0% (0)
Orta
25% (1)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
25% (1)
Ortalama Puan

3.5

5 yorum 718

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Tutar Otomotiv - RS Servis Merkezi 'ne ait 5 Değerlendirme Bulunmaktadır

AY
Ali YILDIZ 24.02.2023

Çok hızlı çok titiz ve güzel işçilik yapıyorlar.Aracımı aynı günde teslim ettiler.RS Tutar Oto Servis sahibi Yasin TUTAR ve tüm çalışanlarına çok teşekkür ederim

MM
Murat Mutlu 12.07.2022

Ben aracımı, tatil planımdan bir hafta önce aracımı başka bir araca sürttüm. Sonrasında tutar otomotive gittim. 1 hafta içinde evrak ve Exper işlerimin hepsini Yasin bey halletti. Tam tatil programımdan bir gün önce aracımı teslim ettim ve kiralık aracı teslim aldım. Kiralık aracın göstergesinde arıza belirdi. Yasin beye haber verdim. Yarım saat içinde kiralık aracımı değiştirme konusunda, bizzat Yasin bey ilgilendi. Çok kısa bir süre içerisinde kiralama şirketi beni arayıp, aracı üst segment bir araçla değiştirip, benden özür dilediler. Benim bir haftalık tatilimin sonunda aracımı boya işlemi tamamlanmış ve sorunsuz teslim aldım. Bu sürecin başından sonuna kadar ilgi ve alakasızından çok memnun kaldığım başta Yasin bey olmak üzere, tüm Tutar Otomotiv - RS Servis Merkezi çalışanlarına teşekkür ederim.

Ertuğrul öksüz 29.05.2022

Yakınından bile geçmeyin derim.aracımla kaza yaptım götürdüm bu şahıslara tamam yaptık oldu dediler araç 5 dk sonra arıza verdi bizle alakalı değil deyip çıktılar işin içinden allah yedirmesin hak etmeden aldıkları parayı

YT
yasin tutar 08.06.2022

ertuğrul bey aracınız turbosunu başka yerde yaptırıp daha sonra bunu meydana gelen kazadan dolayı bize yaptırmaya çalıştığınız ve bu işi evrakları ve aracın kilometresi ile size belgelediğimizi de yazarmısınız lütfen, isterseniz aracınız bakım tarihlerini ve yapılan işlemleri burdan yükleyeyim kazadan önce aracınızın turbosu arıza vermiş ve bunu başka bir serviste yaptırmışsınız sorun devam ederken meydana gelen kaza ile ilgisi olmamasına rağmen turbonuzdaki arızayı da bu kazaya dahil etme uyanıklığı içine girdiniz firmamıza iftira atmak için daha iyi düşünmenizi tavsiye ederim gerekirse belgeleriyle birikte hakkınızda yasal işleme başlatabiliriz size de tavsiyem buradan firmamızı karalayacağınıza sizde yasal yollardan hakkınızı arayabilirsiniz

AK
Altan karaca 06.03.2021

Geçirdiğim küçük kazadan sonra tamir için gittim.çok memnun kaldım.Yasin bey ve ekibindeki arkadaşlara çok teşekkür ederim

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

RS Servis Hakkında

03 Aralık 2008 Tarihinde kurulan RS, 6 aylık Ar-Ge çalışmaları neticesinde 02 Mayıs 2009 Tarihinde düzenlenen tanıtım toplantısıyla otomotiv sektöründeki hizmetlerine Radiator Services modülü ile başlamıştır.

RS'nin kuruluş amacı; kurumsal yönetim anlayışı ile unutulmaya yüz tutan Türk esnaflık prensiplerinin harmanlanarak, hem müşteri memnuniyeti hem de geleceği sağlam temeller üzerinde kurulu güçlü bir kurumsal şirket yapısı oluşturmaktır. Kurucumuz Ünal Ünaldı'nın babası Zeki Ünaldı'dan devraldığı otomotiv sektöründeki geleneksel tecrübeler ve üniversite eğitimi ile pekiştirdiği 11 yıllık bilgi birikimi ve sentezin ürünü olan RS, 3 ayrı hizmet modülünden oluşmaktadır.

Repair Systems: Sektörde mini onarım olarak bilinen, dünya literatüründe PDR, PR, IR, WR ve BR olarak tanımlanan boyasız göçük düzeltme, lokal boya tamiri, döşeme tamiri, cam tamiri ve tampon tamir sistemleridir.
Renew Solutions: Oto yenileme sektörünün; boya koruma, döşeme koruma, motor koruma olmak üzere tanımladığı oto bakım koruma ve yenileme sistemleridir.
Radiator Services: Türkiye distribütörü olduğumuz Durafix Easyweld teknolojisi ile onarımlarını gerçekleştirdiğimiz radyatör ve alüminyum yedek parça tamir sistemleridir.


Bu üç ayrı sistemden; Repair Systems ve Renew Solutions, RS'nin üç yıllık detaylı araştırma ve çalışması neticesinde, 4 Mayıs 2012 tarihinde şirketimizin kuruluş amacına uygun bayii ağı ile hizmete girmiştir.

Bugüne kadar servis merkezlerinin dış görüntüsünden veya büyüklüğünden çok, tamamıyla kaliteli ve güvenilir hizmet sunmasını ilke edinen RS, bu düsturda franchise bedeli almadan kurduğu güvenilir ve kaliteli bayi ağını, kalite politikası doğrultusunda kurumsal kimliğine uygun yenileme çalışmalarını da hızla sürdürmektedir.

Emin adımlarla hedeflerine ulaşmak için kazancını hep yatırıma dönüştüren, çok çalışan, sürekli kendini yenileyen dinamik ekibimiz ve RS servis merkezlerimiz ile oto yenileme sektörünün lider kuruluşu olma yolunda ilerlemeye devam edeceğiz.Servis İşlemleri


Repair Systems: Sektörde mini onarım olarak bilinen, dünya literatüründe PDR, PR, IR, WR ve BR olarak tanımlanan boyasız göçük düzeltme, lokal boya tamiri, döşeme tamiri, cam tamiri ve tampon tamir sistemleridir.


Renew Solutions: Oto yenileme sektörünün; boya koruma, döşeme koruma, motor koruma olmak üzere tanımladığı oto bakım koruma ve yenileme sistemleridir.


Radiator Services: Türkiye distribütörü olduğumuz Durafix Easyweld teknolojisi ile onarımlarını gerçekleştirdiğimiz radyatör ve alüminyum yedek parça tamir sistemleridir.Anahtar Kelimeler: rs servis, ozel servis, yetkili servis, rs servis manisa, otomotiv bakim, binek arac, mini onarim,

Tüm Servis Kategorileri