Uzman Elektronik - Philips Yetkili Teknik Servis

Uzman Elektronik - Philips Yetkili Teknik Servis

Cumhuri̇yet Cad. Yıldız Sok No:37 Yalova Merkez - Yalova

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
0% (0)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
100% (3)
Ortalama Puan

1

3 yorum 1219

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar

Uzman Elektronik - Philips Yetkili Teknik Servis 'ne ait 3 Değerlendirme Bulunmaktadır

T
tahsin AKYAZI 04.02.2024

ÜRÜNÜ SERVİSE ALIRKEN ORJINAL SERVIS FORMU TESLIM ALAM FORMU YOK TESLIM EDERKEN SERVIS FORMU TESLIM ALAMA formu yok soyeldıgım arızaların yapılanı yok ınternette 600 tl satılan motoru 1800 tl degıstım dedı hala yanık kokusu gelıyor her fısten cekınce kapagı acıp kapatmam gerekıyor uzaktan kumanda of oldu ama bunu servıse ıspatlamak ne mumkun lutfen baska bır esnaf ıle anlasma yapılsın esnaflık ve servıslıkle alakası olmayan bu fırmadaN YETKI ALINSIN!!!!!!

MA
MUSTAFA AKIN 09.11.2023

1 HAFTADIR KURULUM İÇİN BEKLİYORUM . YETERLİ BÖLGEDE YETERLİ SAYIDA KURULUM OLMADIĞI İÇİN GELEMEYECEKLERİNİ SÖYLÜYORLAR . BUNLAR YÜZÜNDEN PHILIPS ALDIĞIMA PİŞMAN OLDUM.

AD
Ali Dumrul 28.09.2023

Telefonu açmayan servis telefonu hep meşgul olan servis ulaşılması mümkün olmayan servis

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Hollanda'nın Royal Philips şirketi Sağlık Hizmeti, Tüketici Ürünleri ve Aydınlatma alanlarında anlamlı yenilikler sağlayarak insan hayatını iyileştirmeyi amaçlayan kapsamlı bir teknoloji şirketidir. Şirket; kalp sağlığı, akut bakım, evde bakım, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri, yeni aydınlatma uygulamaları, erkek tıraş ve bakım setleri ve ağız sağlığı hizmetlerinde liderdir.

Philips, Türkiye’de müşterilerinin güvenini kazanan, ürünlerinin beğenilerek kullanıldığı yarıştığı kulvarda önemli oyunculardan bir tanesi. Son yıllarda Türkiye pazarında uygun sayılabilecek fiyatlara sunmakta olduğu Led televizyonlar ve plazma televizyonlar oldukça rağbet görüyor. Philips, Türkiye pazarındaki bu değerini etkin yetkili servis ağı ile sağlam ürünlere borçlu.

 
Philips markasının ürün çeşitliliği ise üst seviyede. Pek çok alanda ürünü bulunan philips, monitörden televizyona, kişisel bakım ürünlerinden sağlık cihazlarına, elektrikli ev aletlerinden akıllı telefonlara varıncaya kadar çok çeşitli ürünlerin üretimini yapmakta.  Dünya çapında üretimler yaparak pazarlayan philips markası kendisini sürekli yenilemekte ve geliştirmekte.

 
Philips markasının Türkiye genelinde hemen her yerde ulaşılabilir bir şekilde konumlandırılan philips yetkili teknik servisleri müşteri memnuniyetini önemsiyor.
Philips servis elektrik süpürgesi başta olmak üzere Philips marka tüm ürünlerin tamir ve bakımını itina ile yaparak kullanımlarınız sırasında yaşadığınız tüm sorunları geride bırakmaktadır. Elektrik süpürgesinin zamanla tozlanması veya farklı nedenlerden ötürü kullanımda zorluklar çıkarması yıllar geçtikçe daha da zor kullanım ile sorun yaşanmasına neden olabilmektedir.


Kullanımından memnun olduğunuz süpürgenizi değiştirmek yerine Philips servis ile yalnızca deneyimli servis ekibinin çözüm odaklı birkaç adımıyla elektrik süpürgesi ve diğer ürünleri sorunsuz kullanmaya başlayabilirsiniz. Philips marka ürünlerin servisini nerede bulacağınızı düşündüğünüzde ise sizler de platformumuzu ziyaret edebilirsiniz. servislerin güncel adres ve iletişim bilgileriyle oluşturdukları hizmet ağında adresinize en yakın yerdeki Philips servis ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, sorunlarınızı geride bırakabilirsiniz.

Philips Ürünlerinin Teknik destek ve servis hizmetlerini vermektedir. Destek Verilen Ürünler: Ev Aletleri, Kişisel Bakım ve Avent - Ses Sistemleri - TelevizyonAnahtar Kelimeler: uzman elektronik, philips servis, teknik servis, elektronik, yetkili teknik servis, philips teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri