Vintek LG Yetkili Teknik Servis

Vintek LG Yetkili Teknik Servis

Sinanpaşa Mahallesi, Ihlamurdere Cd. 35, 34353 Beşiktaş/İstanbul Beşiktaş - İstanbul

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Lütfen Puan veriniz !

Lütfen yorumunuzu yazınız. Küfür, Hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.

Vintek Elektronik kaliteli hizmet, iletişim ve insan yetiştirmek amacıyla kurulmuş ve kaliteyi değer olarak benimsemiştir.
Vintek Elektronik 2009 yılında, LG cep telefonları merkez servisi olarak Mecidiyeköy’de toplam 400 m² alanda showroom, cep telefonu satışı ve servis bölümü ile hizmet vermeye başladı.

Türkiye’de “Face to Face” (Yüz Yüze); hizmet veren ilk teknik servis olan Vintek Elektronik, LG cep telefonu teknik servisleri arasında en fazla “Face to Face” teknisyeni ile çalışan şirket olmayı başarmıştır.

Müşterilerinin, ürün ve ürün gruplarına kolaylıkla ulaşabilmeleri ve güvenli ödeme sistemiyle alışverişlerini tamamlayabilmeleri için Vintek Shop adı ile e-ticaret sitesini kurmuştur.

Vintek Elektronik kurguladığı kalite yaklaşımı ile köklü bir marka olabilmek adına gelişimine ara vermeden Ar-GE çalışmalarını devam ettirmektedir. 2017 yılında NOKIA ile anlaşma yaparak Türkiye genelinde yetkili teknik servis ve aksesuar desteği sağlayan ilk noktalardan biri olmuştur.

Vintek Elektronik mağaza sayılarını arttırmayı, servis ağına yeni markalar ekleyerek telekomünikasyon araçlarının satışından başlayıp Türkiye’nin her yerindeki müşterilerinin bu süreçteki tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedeflemektedir. Bu anlamda 2017 yılında yatırımlarını devam ettirerek

Başakşehir Metrokent ve 212 AVM‘deki Vodafone mağazaları ile teknik servisin yanısıra iletişim sektörünün de tüm süreçlerine dahil olmuştur.

Vintek Elektronik, kaliteli hizmet vererek memnuniyeti en üst seviyeye taşımayı her zaman ilk hedef olarak görmektedir.Vintek Elektronik 2009 yılında, LG cep telefonları merkez servisi olarak Mecidiyeköy’de toplam 400 m² alanda showroom, cep telefonu satışı ve servis bölümü ile hizmet vermeye başladı.Anahtar Kelimeler: vintek, teknik servis, yetkili teknik servis, lg servisi,

Tüm Servis Kategorileri