Adana Motor - Ducati&Triumph Motosiklet Yetkili Servisleri

Adana Motor - Ducati&Triumph Motosiklet Yetkili Servisleri

Adana / Seyhan / Reşatbey Mah. Ordu Cad Ergül Apt. Zemin Kat No: 91/D Seyhan - Adana

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Her zaman yenilikçi, her zaman kaliteli ve her zaman daha iyi. 20 yılı aşkın bir süredir…
İnternet sitemizi ziyaret ederek bize vakit ayırdığınız için öncelikle teşekkür etmek isteriz. Amacımız siz değerli motosiklet tutkunlarına hem sıfır, hem de ikinci elde hem satış, hem de satış sonrası hizmetlerde elimizden geleni değil, üzerimize düşeni yapmaktır. Yenilenen sitemizde hem kendi aracınızı takas etmek için hem de servis bakım randevusu alabilmeniz için formlar hazırladık. Dilerseniz tahmini bir kredi finansman planı da çıkarabilirsiniz…

TARİHÇEMİZ
 
Korlas Otomotiv 1994 yılında motosiklet lastikleri dağıtıcılığı ile başladığı ticari hayatına motosiklet sarf malzemelerini de ekleyerek devam etmiştir.

2000 yılında Piaggio Grubu’nun ürünlerini satarak başladığı motosiklet satışına, 2001 yılında Suzuki markasının motosiklet konusundaki yapılanmasıyla, Korlas Otomotiv Suzuki markalı motosikletlerin İstanbul Anadolu yakasındaki tek 4S noktası olmuştur. Suzuki markalı motosikletlerin Türkiye’de tenıtılması ve satılması konularında üstün gayret gösteren Korlas Otomotiv, başarılı sonuçlara imza atmış ve Suzuki Türkiye Çözüm Ortağı olarak da görev üstlenmiştir.

2007 yılında ünlü İtalyan egzotik motosiklet üreticisi MV Agusta Türkiye Temsilciliği’ne, 2010 yılında bir diğer İtalyan motosiklet sektörü öncüsü Ducati markasının temsilciliğini de ekleyerek farklı bir boyutta yoluna devam etmiştir.

2014 yılında motosiklet sektörünün dünyadaki kurucu markalarından İngiliz Kraliyetinin alametifarikası Triumph motosikletlerinin Türkiye distribütörlüğüne layık görülmüştür.

2015 yılı itibarıyla Korlas Otomotiv, tam yetkili Türkiye ve KKTC distribütörü olarak yürümekte olduğu MV-Agusta, Ducati ve Triumph motosikletlerinin Türkiye yapılanmasına hız vermiş ve İstanbul Ataşehir’de toplamda 1400m2’den fazla kullanım alanında hizmet veren iki ayrı teşhir, depolama ve servis alanlarını hayata geçirmiştir.

Korlas Otomotiv, Türkiye genelinde beş büyük ilde beş yetkili satıcı ve servis olmak üzere yedi coğrafi bölgede n yetkili servisle temsil edilmektedir.

Müşteri memnuniyeti ve sadakati adına markalarla ortak yürütülen CRM, CSI çalışma ve değerlendirmelerini de takip ederek uygulayan Korlas Otomotiv, rekabetin bütün koşullarına uyum sağlayarak hedeflerini yüksek tutup, ilerleme ve büyüme yolundaki zorlu yolculuğuna gururla devam edecektir…KORLAS DUCATI TRIUMPH YETKİLİ SERVİS


Motosikletinizin layık olduğu bakım için doğru yerdesiniz. Korlas bünyesinde bulunan Triumph, Ducati, MV Agusta ve Scrambler Ducati yetkili servisinde motosikletinizin periyodik bakımıyla birlikte aksesuar, yedek parça ve onarım hizmetlerini alabilirsiniz.

Hemen şimdi aşağıda bulunan servis talep formu ile çevrimiçi olarak randevu alabilir, servisimize geldiğinizde zaman kazanabilirsiniz.
HİZMETLERİMİZ
Desmodromik valf bakımı
Periyodik motosiklet bakımı
Lastik değişimi ve jant onarımı
Sentetik veya madeni yağ değişimi
Genel motosiklet onarımı
Yağ filtresi değişimi
Fren ve debriyaj hidroliği değişimi
Motor diagnostiği
Sıvılar, kayışlar, hortumlar
Debriyaj ve şanzıman bakımıAnahtar Kelimeler: motosiklet, motosiklet yetkili servis, motosiklet teknik servis, Ducati, Triumph, Scrambler Ducati, MV Agusta, Quadro,

Tüm Servis Kategorileri