Adım Otomotiv - Subaru Yetkili Servis

Adım Otomotiv - Subaru Yetkili Servis

Aydınlar Mahallesi Bahattin Nakıpoğlu Blv. No:16 Şehitkamil / Gaziantep Şehitkamil - Gaziantep

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

SUBARU

Otomotiv sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Baytur Motorlu Vasıtalar A.Ş, 1976 senesinde faaliyete geçmiştir.1983 senesinde dünyaca ünlü Japon Yokohama Lastiklerinin Türkiye lisanslı distribütörlüğünü üstlenmiştir.

1989-1995 seneleri arasında Yuasa akümülatörleri ve RG jantlarının da Türkiye lisanslı distribütörlüğünü başarıyla yapan şirket 1995 senesinde tüm dünyada ileri üretim teknolojisi ve kalitesi ile bilenen Japon Subaru otomobillerini de bünyesine katmıştır. Konusunda uzman, dinamik ve yenilikçi bir ekiple otomotiv sektöründe emin adımlarla yoluna devam eden Baytur Motorlu Vasıtalar A.Ş kuruluşundan beri sahip olduğu kalite prensipleri doğrultusunda uygulanan tüm pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktadır.

Fuji Heavy Industries; Chikuei' Nakajima tarafından 1917 yılında Nakajima Hava Araştırmaları Laboratuvarları adıyla kurulan şirket, Fuji Heavy Industries Co.'nun ilk adımıdır. Japon hava ve deniz kuvvetleri için uçak geliştirip üreten firma, savaştan yenik çıkan Japonya'nın silah üretiminin yasaklanmasının etkisiyle adını Fuji Sangyo olarak değiştirmiştir. Motorlu kara taşıtları geliştirme ve üretme kararı da alan Fuji Sangyo'nun 1950 yılında on iki farklı şirkete bölünmesinin ardından, otomobil bölümünün adının Subaru olmasına karar verilmiştir. FHI'nın temel felsefesi; - Uçak tasarım felsefesine dayalı olarak performansı arttırma, - Odaklanmış, uygun paketleme, - Tüm ortamlarda mutlak güvenliktir. Subaru ise Japonca'da Taurus takımyıldızında yaklaşık 250'den fazla yıldız topluluğuna verilen isimdir.SUBARU marka araçların garanti süresi, bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı, teslim tarihinden başlamak üzere 3 (ÜÇ) yıl ya da 100.000 km'dir (hangisi önce gerçekleşirse).
SUBARU marka araçların Türkiye Genel Distribütörü BAYTUR MOTORLU VASITALAR TİCARET A.Ş., aracınızda çıkabilecek malzeme, işçilik, imalat ve montaj hatalarını, garanti süresi olan müşteriye teslim tarihinden itibaren, 3 (ÜÇ) yıl ya da 100.000 km (Hangisi önce gerçekleşirse) herhangi bir ücret talep etmeden gidermeyi taahhüt etmektedir.

Aracın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Tamir süresi en fazla 30 (OTUZ) işgünüdür. Bu süre araca ilişkin arızanın Yetkili Servis istasyonuna, Yetkili Servis istasyonunun olmaması durumunda malın satıcısı, bayi, acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birine bildirim tarihinden itibaren başlar.

Arızaların herhangi bir kullanım hatasından kaynaklanıp kaynaklanmadığı yetkili servis istasyonları, yetkili servis istasyonlarının bulunmadığı yerlerde sırasıyla bu malın satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği,ithalatçısı veya imalatçısından biri tarafından düzenlenen raporla belirlenir.Aracın kullanma kılavuzunda yer alan hususlar aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar,garanti kapsamı dışındadır. Unutmayınız ki eğitim yapısı ve teknolojisi daimi olarak gelişen Yetkili Servislerimiz yapılan işler için parça ve işçilik garantisi sunmakta,aracınızın ihtiyaç duyduğu veya duyacağı tüm servisi en ekonomik şekilde sunmaktadırlar.

Subaru'nuzun yıllarca tam performansla, ekonomik ve sorunsuz olarak çalışmasının yegâne koşulu var: Yetkili Servis Hizmeti ve Orijinal Yedek Parça.;
Sadece Subaru'nuz için üretilen ve aracınızla eşsiz bir ahenk içinde birleşen orijinal yedek parça sizlere aynı zamanda garantisi ile teslim ediliyor.Anahtar Kelimeler: subaru, subaru servis, subaru yetkili servis, subaru ozel servis, subaru binek, subaru bakim, subaru teknik servis,

Tüm Servis Kategorileri